Помилка DF-CHARTA-01 в Google Play Market: як виправити

Величезна безліч користувачів стикаються з помилкою [DF-CHARTA-01] в Google Play Market. Виникає помилка рівно в той момент, коли користувач намагається увійти в додаток магазину. Потерпілий від помилки може побачити на дисплеї свого пристрою повідомлення «Помилка при отриманні даних з сервера: [DF-CHARTA-01]».

На щастя, причина помилки DF-CHARTA-01 вже давно відома – тип облікового запису, який користувач намагається використовувати під час входу в Google Play. Практично всі користувачі, які зіткнулися з цією помилкою, є жителів США, які намагаються використовувати університетський поштовий ящик в зв’язці з Google Play.

Для довідки: університетські поштові скриньки можуть видавати учням і працівникам вищого навчального закладу. Вони використовуються на протязі всього терміну навчання для полегшення навчального процесу, проте, як правило, їх дія припиняється після закінчення навчання. Помилка DF-CHARTA-01 в Google Play виникла перед вами, швидше за все, через те, що увійшли в магазин під обліковим записом університетського типу.

Дозволити помилку «Помилка при отриманні даних з сервера: [DF-CHARTA-01]» можна за допомогою трьох способів. Саме їх ми і будемо розглядати нижче.

Виправляємо помилку DF-CHARTA-01 в Google Play

Спосіб №1 Видалення університетської облікового запису Google

Найбільш очевидний крок при вирішенні помилки DF-CHARTA-01 в Google Play – видалення університетської облікового запису Google. Проте цей спосіб принесе вам величезний збиток. Ймовірно, на даному аккаунті у вас міститься купа корисної інформації, куплених програм та ігор, контакти та інший не менш важливий для вас контент. Після видалення вам потрібно просто створити новий запис Google, але тільки особистого типу. Мабуть, спосіб варто використовувати тільки тим користувачам, яким абсолютно не шкода обжитого аккаунта.

Спосіб №2 Перемикання від університетської до особистий обліковий запис Google

Якщо вам не до душі попередній спосіб – а саме так і повинно бути – то ви можете скористатися більш, так би мовити, щадним варіантом. Полягає спосіб в наступному: ви додавайте до себе на пристрій ще один обліковий запис Google, але тільки вже особистого типу, а потім перемикаєтеся на неї в Google Play. У підсумку, у вас залишається в розпорядженні контент з університетського аккаута, а за допомогою особистого облікового запису ви продовжуєте використовувати Google Play, внаслідок чого помилка DF-CHARTA-01 буде дозволена.

Зареєструйте пошту Google, а потім додайте до себе на пристрій. Після цього відкрийте додаток Google Play. Натисніть на кнопку з трьома смугами, щоб викликати бічне меню магазину, в якому можна знайти весь необхідний функціонал. У самому верху цього меню ви зможете побачити електронну адресу, який використовується в даний момент часу, тобто університетський аккаунт.

Вам потрібно натиснути на стрілку спадаючого меню поруч з електронною поштою і вибрати іншу, ту, що ви тільки що створили. Як тільки ви це зробите, Google Play можна буде нормально використовувати, і ніякої помилки DF-CHARTA-01 виникати не повинно.

Спосіб №3 Дозвіл на використання Google Play через консоль адміністратора Google

Ось цей спосіб вже куди складніше. Очевидно, що помилка DF-CHARTA-01 з’являється перед вами через те, що для вашого облікового запису був деактивовано Google Play, ймовірно, у зв’язку з закінченням навчального процесу або за ініціативою людини, що володіє облікової запис адміністратора. Загалом, вам знадобиться попросити людину з потрібною учеткой відкрити вам доступ до Google Play або позичити її і зробити все самостійно.

Якщо ви добули обліковий запис Адміністратора, то вам знадобиться зробити наступне:

  • Перейдіть за посиланням 
  • Натисніть на кнопку «Додати обліковий запис».
  • Введіть відповідні дані для входу в обліковий запис Адміністратора.
  • Увійшовши в консоль адміністратора перейдіть у вкладку «Програми».
  • Далі пройдіть в подвкладку «Існують різноманітні програми від Google».
  • Виберіть «Google Play».

Слід зауважити, що дана проблема виникає з вини університетського аккаунта і тільки через неї. Виконавши вищевказане, ви активуйте Google Play для своєї університетської облікового запису Google, що розташовується в зоні .edu, внаслідок чого помилки DF-CHARTA-01 в Google Play Market більше не буде.

Ссылка на основную публикацию