Помилка аутентифікації Wi-Fi на планшеті

Після придбання планшета одним з перших дій користувача є підключення його до бездротової мережі WI-FI і її налаштування. Робиться це з метою подальшої можливості встановлювати потрібні програми на пристрій. Однак, іноді, під час налаштування бездротового з’єднання планшет виводить системне повідомлення про помилку аутентифікації WI-FI або інші подібні до них не дуже зрозумілі для користувача-повідомлення. На цьому, власне, і закінчується підключення до бездротового доступу до Інтернет мережі. Далі постараємося розібратися в настройках мережі WI-FI і труднощами, зустрічаються в цьому процесі.

Підключення планшета до Wi-Fi

Обговоримо варіант підключення планшета на базі OS Android. На всіх інших операційних системах сенс буде подібний, хоча пункти меню можуть розташовуватися в інших місцях. У звичайному варіанті, якщо все йде нормально, процес підключення досить простий – необхідно зайти в «Налаштування» Android, в розділі «Бездротові мережі» вибрати пункт «WI-FI», включити його (якщо цього не було зроблено раніше). Далі в списку мереж, доступних для підключення, вибрати потрібну і в вікні, ввести унікальний пароль (якщо такий встановлено). Після цього все повинно запрацювати.

Якщо в переліку доступних мереж немає мережі користувача, тоді потрібно оновити цей список. Зробити це можна, натиснувши на кнопку оновлення, розташовану у верхньому правому куті. Після вибору і введення пароля, Android запам’ятає мережу і при наступному підключенні більше не буде необхідності робити все вищеперелічене. Після вдалого підключення, біля рядка повідомлень (в різних прошивках Android вони знаходяться вгорі або внизу) з’явиться характерний знак, на якому також видно рівень і силу сигналу.

Якщо підключитися до домашнього роутера не вийшло, і на планшеті так і не запрацював Інтернет, є сенс для початку перевірити його на ноутбуці або комп’ютері. Можливо, проблема із самою бездротовою мережею або з роутером і його налаштуваннями.

Чому планшет може не підключатися до працюючої мережі WI-FI?

Іноді помилка, яка «вискакує» в момент підключення у користувачів – це повідомлення про те, що дана мережа захищена паролем WPA \ WPA2. У такому випадку потрібно ввести відповідний пароль, що підходить до цієї мережі.

Також буває так, що мережа обрана правильно і пароль введений вірний, планшет його запам’ятав, але з’єднання так і не відбулося. Також немає ніякого повідомлення про помилку. Цілком можливо, що вся справа в налаштуваннях самого роутера. Для цього потрібно увійти, за допомогою іншого, вже підключеного пристрою, в налаштування роутера, використовуючи веб інтерфейс, вибрати пункт «Бездротова мережа», в ньому знайти пункт «Канали». Натиснувши на нього, у вікні виставити значення «Auto». Найчастіше ця проблема може виникнути у тих, хто тільки купив WI-FI (роутер) і допустив помилки в налаштуваннях останнього. Якщо і це не допомогло, тоді розберемо основну схему перевірки налаштувань WI-FI (роутера).

Для цього необхідно:

  1. перезапустити роутер;
  2. ще раз переконатися в правильно введеному паролі;
  3. перевірити, щоб в пункті «Канали» стояло значення «Auto»;
  4. перевірити тип безпеки і шифрування;
  5. в настройках безпеки поміняти старий пароль на новий.

Якщо немає впевненості в своїх силах, в такому випадку краще залишити як є, а цим переліком порад скористатися, якщо інші не допоможуть.

Також основною причиною аутентифікації є неправильно або некоректно введений пароль. Ситуація полягає в тому, що після того як був введений і запам’ятав пароль на планшеті, всі інші з’єднання відбуваються з тим же неправильним паролем.

Цю біду можна виправити наступними діями:

  • Зайти на Android в пункт «Безпровідні мережі», вибрати потрібну мережу і видалити її.
  • Після цього натиснути кнопку «Оновлення списку мереж» і заново ввести вже перевірений або оновлений пароль.
  • Якщо пароль введений правильно, він знову збережеться і Інтернет має запрацювати без проблем.

Інші варіанти помилок підключення

Далі вказані причини, через які може не працювати бездротове з’єднання на планшеті в разі, якщо вищезгадані варіанти не підійшли:

Якщо планшет не з’єднується з однією конкретною мережею, але вона є, припустимо, на домашньому комп’ютері з використанням бездротового WI-FI, потрібно зайти знову в налаштування роутера. Далі вибрати пункт «Бездротова мережа», після чого увійти в розділ «Режими». Тут міняти по черзі на значення: b / g / n. Після кожної заміни режиму, слід перезавантажити роутер і заново провести підключення на планшеті.

Далі можна змінити пароль, пам’ятаючи наступне: деякі китайські планшети некоректно працюють з російським введенням пароля, внаслідок чого, краще придумати пароль, що складається з одних цифр.

Якщо після всього виявилося, що проблема не в планшеті, а в самому сигналі, що надається провайдером, тоді потрібно звернеться до постачальника послуги Інтернет для ліквідації даної проблеми.

Ссылка на основную публикацию