Помилка активації iPhone 5s – що робити, рішення

Після виходу iOS 11 і поновлення політики безпеки, активувати перепрошитого пристрій неможливо. Проблема може виникати і на iPhone, які були скинуті до заводських налаштувань або відремонтовані не в офіційному сервісному центрі. Тоді після запуску пристрою з’являється повідомлення – збій активації iPhone 5s. Що робити, щоб вирішити проблему, читайте далі.

Можливі причини збою активації

Якщо Ваш пристрій не перепрошивати і не ремонтувалося неофіційними сервісними центрами, то помилка може з’являтися через наступні випадки:

 1. Перевірте, чи правильно встановлена ​​SIM-карта. Спробуйте використовувати іншу сімку. Для активації пристрою наявність SIM-карти – обов’язково. Навіть, якщо у вас не оформлений договір на надання послуг зв’язку.
 2. Переконайтеся, що пристрій підключено до мережі. Спробуйте перезавантажити смартфон, підключитися до іншої точки Wi-Fi або використовувати мобільний інтернет.
 3. Переконайтеся в доступності серверів Apple. Зробити це можна за допомогою офіційного сервісу. Часто збій активації відбувається після виходу оновлення для iOs та інших масштабних змін в політиці конфіденційності та безпеки даних.
 4. Якщо помилка з’являється при активації iPhone через iTunes, то переконаєтеся, що ви використовуєте останню версію програми. Перевірити наявність оновлень можна через меню «Налаштування». При необхідності повністю видаліть і завантажте останню версію дистрибутива з офіційного сайту.
 5. Проведіть повне перезавантаження айфона. Для цього одночасно натисніть і утримуйте кнопки «Живлення» та «Додому». Дочекайтеся відключення пристрою і запустіть його в штатному режимі. При необхідності перейдіть в dfu mode (режим відновлення) і перепрошити пристрій.

Після цього айфон має запрацювати. Якщо це не допомагає, і ви впевнені, що пристрій не піддавалося ремонту в сторонніх сервісах і не перепрошивати, то спробуйте скористатися одним з описаних нижче способів.

Якщо збій активації iPhone стався після скидання iOS 11 на заводські настройки, то не намагайтеся вирішити проблему самостійно. Зверніться по допомогу в офіційний сервісний центр або зв’яжіться зі службою підтримки за адресою http://apple.com/ru/support.

Відкат до iOS 10.3.3

Проблема активації з’явилася після виходу iOS 11. Якщо збій з’являється після завантаження нової версії прошивки, то спробуйте зробити відкат з iOS 11 на iOS 10.3.3. Порядок дій:

 1. Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою оригінального USB кабелю і запустіть iTunes.
 2. Скачайте потрібну версію iOS з іншого сайту. Намагайтеся використовувати тільки перевірені ресурси.
 3. Перейдіть в iTunes і натисніть на значок у вигляді смартфона (в лівому верхньому куті).
 4. Перейдіть на вкладку огляд. У лівій частині вікна натисніть на кнопку «Відновити iPhone», при цьому тримайте Shift (для Windows) і Alt (для Mac) на клавіатурі.
 5. У вікні виберіть файл прошивки, який хочете встановити на айфон. Якщо воно не з’являється, то переконаєтеся, що на клавіатурі ви натискаєте потрібну кнопку.

Підтвердіть завантаження нової версії iOS і дочекайтеся закінчення установки. В процесі смартфон може кілька разів включатися і вимикатися. Як тільки прошивка буде завантажена, на екрані з’явиться системне повідомлення. Тільки через деякий час апарат можна від’єднати від комп’ютера.

Бета версія прошивки

Якщо ви використовуєте бета-версію прошивки, то на екрані може з’явитися повідомлення з текстом: «ваш айфон не вдалося активувати, так як не вдається зв’язатися з сервером або пристрій не з’являлися в програмі розробників Apple». В такому випадку, необхідно виконати наступні дії:

 1. За допомогою іншого смартфона або комп’ютера, перейдіть на веб «developer.apple.com» і авторизуйтесь в облікового запису розробника, використовуючи Apple ID і пароль. Після цього зареєструйте свій виріб в мережі і перезавантажте айфон.
 2. Якщо бета тестування завершилося (дізнатися інформацію можна на офіційному ресурсі), то необхідно перепрошити пристрій за допомогою iTunes (остання версія iOS доступна на офіційному сайті Apple).
 3. Якщо тестування завершилося, перевстановити iOS за допомогою комп’ютера не виходить, то «оживити» айфон можна через iCloud (спосіб актуальний тільки, якщо у пристрої має бути включена служба «Find iPhone»). Для цього перейдіть на сайт хмарного сховища, авторизуйтесь в облікового запису і видаліть його зі списку доступних. При цьому всі призначені для користувача дані будуть знищені.

Описані вище дії актуальні тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте бета-версію прошивки. Тоді на екрані буде повідомлення, що пристрій не з’являлися в програмі розробника.

Якщо описані вище способи не допомагають, а при спробі оновитися через iTunes з’являється системне повідомлення з текстом: «iPhone не вдалося активувати, так як не вдалося отримати з нього інформацію», то швидше за все серійний номер, IMEI, MAC-адресу або інші дані пристрої не збігаються з офіційною базою Apple. Тоді для усунення помилки необхідно звернутися в офіційний сервісний центр компанії.

Ссылка на основную публикацию