Помилка 502 bad gateway error – що це значить, як виправити, як переводитися на російську

При відвідуванні різних сторінок в мережі часто можна наштовхнутися на помилку 502 Bad Gateway Error. В такому випадку відвідувана сторінка не буде відображатися, відповідно, проблему необхідно якось вирішувати.

Помилка 502 Bad Gateway Error в перекладі на російську означає – «невірний шлюз». Часто причина несправності криється в проблемах сервера, на якому розташований відвідуваний вію-сайт, але нерідкі випадки, коли це відбувається в зв’язку з неполадками у самого користувача. Розглянемо всі можливі випадки.

Діагностика – кращий спосіб визначити причину

Без попереднього проведення діагностики не можна визначити точно – в чому полягає причина появи помилки 502 Bad Gateway Error bitrix environment. Як було сказано, це може відбуватися як на стороні сервера, так і користувача. Відповідно, необхідно в першу чергу виключити другий варіант. Для цього виконайте наступне:

  1. Перевірте – чи маєте ви доступ до інших веб-ресурсів. Вкажіть будь-який інший адресу в пошуковому рядку і спробуйте виконати вхід. Якщо помилка повторилася, відповідно, проблема криється в використовуваних вами пристроях, наприклад, роутере або кабелі. Ймовірно, постачальник інтернет-послуг проводить профілактику і з часом робота відновиться, дозволить виправити помилку.
  2. Якщо спостерігаєте, що проблема відсутня при відвідуванні сторонніх ресурсів, відповідно, необхідно вжити заходів з видалення різних даних, які зберігаються в браузері під час його відвідин.

Користувачеві потрібно в першу чергу позбутися кешу і очистити Cookie-файли. У різних версіях веб-оглядачів це робиться по-різному.

  1. Якщо ви використовуєте браузер Internet Explorer, відкривайте меню «Сервис» і запуску властивості. Тут ви знайдете кнопку «Видалити», яка деінсталює всі файли.
  2. При використанні браузерів на базі Chromium, в тому числі Chrome, «яндекс.браузер» та інших виконайте наступне: відкрийте меню інструментів (у правому верхньому куті) і перейдіть в розділ з історією. Залишається натиснути кнопку «Очистити історію» і вибрати ту інформацію, яка підлягає видаленню.
  3. При використанні оглядача FireFox увійдіть в розділ інструментів і перейдіть в «Налаштування». Тут знайдіть параметри Cookies і видаліть їх.
  4. При використанні Opera, також виконайте вхід в меню інструментів і знайдіть опцію «Видалити особисті дані», потім відкрийте «Подробиці» і виконуйте деінсталяцію.

Якщо причина неполадки дійсно полягала в використовуваному вами програмному забезпеченні, значить ці маніпуляції дійсно дозволять в повній мірі видалити проблему.

Також, вона часто виявляється при некоректній роботі Wi-Fi маршрутизатора, а найчастіше – коли він не справляється з великим навантаженням. Це відбувається при підключенні безлічі різних пристроїв до мережі або обробці великих потоків даних. Часто вирішити проблему дозволяє звичайне перепідключення, але з часом ви знову побачите помилку 502 Bad Gateway Error. Позбутися від неї можна тільки якщо придбати більш потужний пристрій.

Не забувайте і про те, що проблема може полягати на стороні провайдера мережі, відповідно, можете зателефонувати і переконатися в тому – чи проводяться якісь роботи в даний момент. Якщо це дійсно так – дочекайтеся їх завершення, після чого знову виконуйте вхід на веб-сайт, де раніше з’являлася помилка 502 Bad Gateway Error nginx.

Якщо жоден з перерахованих вище способів вам не допоміг, значить, причина несправності полягає в роботі серверів, де знаходиться той чи інший сайт. Наприклад, сервер має проблеми з підключенням по протоколу HTTP.

Ссылка на основную публикацию