Помилка 124: синій екран смерті, проблеми з пам’яттю комп’ютера

Синій екран смерті – це явище, з яким може зіткнутися будь-який користувач операційної системи Windows. В англійському варіанті ця проблема має ім’я Blue Screen of Death, BSoD. Той, у кого комп’ютер вже давно, напевно хоча б раз стикався з явищем, коли на синьому екрані з’являлося безліч білих букв із зазначенням коду несправності. Якщо ваш комп’ютер захворів на цю недугу, не варто засмучуватися, так як протиотрута від нього є. У синього екрану смерті помилку 0x00000124 можна виправити самостійно.

Причини появи синього екрану смерті

Хоча кодів у названій несправності досить багато, існує найбільш поширена помилка 124 на синьому екрані. Як правило, найпершу допомогу надає перезавантаження комп’ютера, яка виробляється користувачем або автоматично. Тільки цього недостатньо, так як bsod 124 може з’являтися знову.

Синій екран смерті – це несправність, яку операційна система самостійно усунути не може. Єдине, що їй під силу заблокувати комп’ютер з подальшою перезавантаженням, а також сформувати damp-файл, який допоможе розібратися в причинах несправності.

Ще операційка посилає користувачеві повідомлення про код 124, щоб він усунув неполадки. Всі незбережені на вашій машині зміни при цьому втрачаються. Блокування екрану в цьому випадку з викидом інформації виконує функції запобіжника. При його відсутності могли б зламатися внутрішні складові вашого комп’ютера, а це вже точно вимагало б втручання професіонала.

Подібна несправність свідчить про проблеми з драйверами, тобто вони або давно не оновлювалися, або конфліктують між собою, а це веде до неможливості працювати їм разом. Зокрема проблема із зазначеним номером повинна сказати користувачеві, що система його комп’ютера має неполадки з пам’яттю. Наприклад, може бути встановлена ​​несумісна відеокарта, через неї система діятиме на постійній основі «злітати» або комп’ютер буде періодично «виснути», не даючи працювати. Швидше за все, допоможе звичайне оновлення драйвера відеокарти, звуку, мережевої карти. Якщо все ж несправність після оновлення не усунена і користувач знову бачить синє полотно замість бажаних ігор або необхідного робочого документа, то необхідно звернутися до фахівця. Адже єдиного підходу до усунення цієї проблеми немає, все індивідуально.

Код 124 може виникнути відразу після встановлення програми або програми. У цьому випадку програму можна просто видалити, а драйвер відкотити на більш ранню версію.

Таким чином, помилка bsod з 124 – це не страшно, просто не можна її ігнорувати, так як синій екран рівноцінний червоному кольору світлофора на дорозі. Сьогодні він з’являється один раз на добу, завтра вже три, а через тиждень ви цілком можете опинитися перед комп’ютером, який не включається зовсім. А це, в свою чергу, буде вже свідчити про глобальні негаразди якоїсь внутрішньої складової комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию