Помилка 1114 стався збій в програмі ініціалізації

При запуску або під час роботи деяких програм, наприклад Viber, Photoshop, Construct 2, Minecraft, користувачі стикаються з різними помилками. Одна з них це помилка 1114. В її тексті зазначено: «LoadLibrary Failed with error 1114: Відбувся збій у програмі ініціалізації бібліотеки динамічного компонування (DLL)». Залежно від мови програми, в якій дана помилка з’являється, можливо її текст буде вказано на іншій мові.

Та ж помилка, тільки англійською

У даній статті ми розповімо що робити при появі даної помилки і якими способами можна її усунути.

способи виправлення

Для початку варто відзначити, що практично завжди помилка 1114 з’являється на ноутбуках з декількома відеокартами (інтегрованої і дискретної).

Рішення зводиться до примусового запуску додатка через дискретну (більш потужну) відеокарту, а також до відключення всіляких режимів та встановлення схеми управління живленням – «Максимальна продуктивність». Адже в режимі енергозбереження ваш комп’ютер або ноутбук не працюють на всі потужність. І через брак продуктивності з’являється помилка 1114.

Включення схеми управління живленням «Максимальна продуктивність»

Для цього через панель управління або через значок батареї в правому нижньому кутку екрану біля годинника потрібно зайти в «Електроживлення».

Заходимо в настройки електроживлення ноутбука

У вікні, встановіть перемикач на план «Висока продуктивність».

Зміна схеми живлення в Windows на «Висока продуктивність»

Після цього пробуйте запускати додаток, котре видає помилку 1114.

Установка примусового запуску через дискретну відеокарту

Для цього на робочому столі правою кнопкою миші в контекстному меню виберіть рядок, що відповідає за перехід в налаштування драйвера дискретної графіки.

Якщо у вас відеокарта фірми Nvidia – то рядок виглядає так:

Вхід в налаштування графіки з робочого столу

Якщо ж відеокарта AMD (ATI), то замість «Панель управління Nvidia» буде написано що то типу «Catalyst control center»

Відкриється вікно параметрів графіки. Тут вам потрібно перейти на вкладку, що відповідає за установку використовуваної відеокарти в для того чи іншого додатка.

У Nvidia вона виглядає ось так:

Завдання відеоадаптера за замовчуванням для конкретного додатка у Nvidia

У AMD (ATI) ось так:

Завдання відеоадаптера за замовчуванням для конкретного додатка у Radeon

Зі списку додатків потрібно вибрати ту програму, при роботі якої з’являється помилка 1114 і призначити їй запуск з дискретної відеокарти. У Nvidia вона називається «Високопродуктивний процесор Nvidia», а у AMD – «Висока продуктивність».

Якщо потрібного вам додатка немає в списку, то потрібно додати його через кнопку «Додати» і вже після цього призначити для нього високопродуктивний адаптер.

Після виконаних вище дій, помилка 1114 більше не буде з’являтися при запуску або під час роботи потрібного вам додатка.

Ссылка на основную публикацию