Помилка 0xe8000015 iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone

Помилка «iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone» з’являється на пристроях від компанії Apple при підключенні до комп’ютера. Вона може бути викликана декількома факторами. Неполадки можуть бути як з мобільним пристроєм, а саме застаріле ПЗ, збої і т.д., з комп’ютером – також збої, блокування з боку антивірусного програмного забезпечення, так і з боку сервісу iTunes. Ось ми і будемо розбиратися, що саме вплинуло на появу помилки 0xe8000015 з невдалим підключенням до телефону.

Помилка 0xe8000015

Усуваємо помилку в iTunes. Видаляємо папку Lockdown

Для виправлення проблеми »iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone» (0xe8000015) в першу чергу ми перевіримо файли, які лежать в вашому комп’ютері для взаємодії пристроїв. Для цього ми видалимо одну папку в системі, що відноситься до телефону.

 1. Закрийте всі вікна і додатки, в тому числі і додаток iTunes.
 2. Вимкніть провід від комп’ютера, це необхідно зробити відразу при появі помилки 0xe8000015.
 3. Відкрийте на комп’ютері, натиснувши CTRL + SHIFT + ESCAPE диспетчер задач.
 4. Виберіть в програмі вгорі розділ «Процеси».
 5. Знайдіть тут запущений процеси, які на даний момент є зайвими AppleMbileDveice.exe, iTunesHelp.exe, APSDaemon.exe. та інші, які відносяться до вашого мобільного пристрою і магазину iTunes. Процеси можуть трохи відрізнятися за назвою, це залежить від версій програм.

Тепер переходимо до видалення папки Lockdown. Для цього в Windows XP, Vista, 7:

 1. Відкрийте вікно «Виконати» (для цього натисніть клавіші WIN + R).
 2. У порожній рядку введіть таку команду% AllUsersProfile% і запустіть її, натиснувши «Введення».
 3. Далі відкриється папка Application Data (її можна тільки читати).
 4. Після знайдіть і зайдіть в папку Apple.
 5. У списку виберіть Lockdown і натисніть ПКМ і виберіть рядок «Видалити».

Дії для виправлення помилки для Windows 8 і 10

 1. Натисніть правою кнопкою миші по значку меню «Пуск» і знайдіть вікно пошуку по сервісах Віндовс, зазвичай ця кнопка зображена з лупою.
 2. У полі пошуку введіть% ProgramData%, і підтвердіть клавішею введення.
 3. Знайдіть і клацніте по папці Apple, в ній потрібно відшукати папку Lockdown, а її видалити.

  папка Lockdown

Після чого знову підключіть пристрій (iPhone) до комп’ютера і запустіть додаток магазину iTunes. При виправлених сервісах ви отримаєте повідомлення від системи про дозвіл доступу інформації, погодьтеся, натискаючи «Продовжити». Для цього може знадобитися підтвердити дії на мобільному пристрої.

Помилка в Айтюнс: Файл iTunes Library.itl неможливо прочитати, так як він був створений більш новою версією програми iTunes.

Інші рішення помилки «iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone» 0xe8000015

Важливо розуміти, що всі сервіси, будь вони онлайн або сервісами локального комп’ютера – це всього лише програми, які можуть вийти з ладу в будь-який момент, стикаючись з непередбачуваними розробниками завданнями на своєму шляху. При появі помилки підключення Айтюнс до айфона могли зіткнутися онлайн-сервіси Apple і можливо їх вже вирішили. Тому спробуйте через деякий час знову підключитися або перевірити і виконати наступні кроки:

 1. Проблема з кодом 0xe8000015 може з’являтися через недостатню кількість вільного простору вашого смартфона. Бажано по можливості збільшити його мінімум на 2 Гб. Щоб перевірити ємність пам’яті пристрою, перейдіть в його налаштування, далі відкрийте «Основні» і натисніть на пункт «Доступно».
 2. Перезавантажте ваші пристрої. Закрийте спочатку всі програми і вікна на комп’ютері і виконайте перезавантаження. (Буває, що комп’ютер чекає перезавантаження для виконання оновлень і періодично може сповіщати про збої та помилки, тому що запущений менеджер оновлень у фоновому режимі). Після чого виконайте перезавантаження iPhone. І знову підключіть його комп’ютера і перевірте, чи виникає помилка.
 3. Перевірте версію встановленої програми iTunes. Для цього виберіть «Довідка» в верхньому меню, у вікні, натисніть «Перевірити оновлення”. Після цього система підкаже вам подальші дії, якщо це необхідно.

  Оновлення драйверів мобільного пристрою

 4. При підключенні до комп’ютера використовуйте тільки «рідної» кабель USB. При повідомленні про те, що підключитися до пристрою iPhone не вдалося, спробуйте поміняти гніздо, до якого ви підключаєте пристрій на панелі комп’ютера. Також при роботі зі смартфоном вимкніть всі інші USB пристрою.
 5. Відкрийте «Диспетчер пристроїв» і обновіть або встановіть заново драйвера для USB Mobile Device, якщо цього вимагає система. Ви побачите біля пристрою значки з питанням, які означають проблему з драйвером. Натисніть на такому пристрої ПКМ і виберіть “Оновити драйвери ..». Система автоматично знайде в мережі потрібне ПО і в автоматичному режимі їх встановить.
 6. Спробуйте зробити оновлення прошивки смартфона. Для цього натисніть «Налаштування», виберіть серед пунктів «Основні», далі вкажіть «Оновлення ПЗ».

При подальшому виникненні проблеми з помилкою 0xe8000015 «iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone», якщо жоден з варіантів усунення не допоміг – зробіть відновлення даних за допомогою резервного сховища мобільного пристрою.

Ссылка на основную публикацию