Помилка 0xc0000221 відновлення на синьому екрані в Windows 10

Код помилки 0xc0000221 в Windows 10 звичайно виникає, коли ваша система не завантажується. Іноді ви можете пройти через цю помилку на синьому екрані і увійти в екран входу в систему, оскільки це відбувається не при кожному завантаженні. Але в деяких випадках, синій екран смерті продовжує з’являтися з помилкою 0xc0000221, і система застряє в циклі автоматичного відновлення. Ця помилка може з’явиться через проблеми з обладнанням, несправностями з вторинним графічним процесором, пошкодження системних файлів, переривання роботи сторонніх додатків і т. П. Цей код помилки зазвичай вказує на пошкодження системного рівня. Проте, недостатня потужність або недавно вставлена ​​RAM-планка, також можуть бути можливими причинами.

Як виправити помилку 0xc0000221 в Windows 10

Давайте розглянемо різні рішення, щоб виправити код помилки 0xc0000221 в Windows 10. Якщо у вас включена була, то спробуйте відкотити систему назад в робочий стан. Якщо ви не можете увійти в безпечний режим, запустити додаткові параметри або завантажитися на робочий стіл, то вам варто створити. Далі почніть установку системи і коли дійдете до пункту установки, натисніть “Відновлення системи“. Потім Вас перекине в додаткові параметри завантаження, де ви можете вибрати” безпечний режим “і спробувати відновлення при завантаженні.

1. Завантажитися в безпечному режимі

Вам необхідно переконатися, що проблема не викликана будь-якої сторонньої програмою. Для цього вам потрібно і подивитися чи буде видаватися помилка. Якщо роботу не вискакувати, то вам необхідно перевірити, видалити або Також рекомендую пригадати, які програми ви недавно встановили. Може бути так, що після установки недавньої програми у вас почала з’являтися помилка, то в цьому випадку, її слід видалити або перевстановити.

2. Перевірка і відновлення SFC, DISM і CHKDSK

Пошкоджені і відсутні системні файли можуть видавати різні коди помилки, в тому числі і 0xc0000221. Також, несправні і биті сектора на жорсткому диску можуть видавати цю помилку. З цього ми скористаємося відразу трьома інструментами в одному цьому рішенні. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і ведіть команди по порядку, чекаючи закінчення процесу після кожної команди:

  • sfc / scannow – сканує на пошкодження системних файлів Windows і намагається відновити їх. Перезавантажте ПК.

  • dism / online / cleanup-image / restorehealth – Допоможе відновити системні файли з образу системи. Перезавантажте ПК.

  • chkdsk C: / f / r / x – Перевіряє і виправляє помилки на жорсткому диску. Перезавантажте ПК.

3. Перевірте RAM для проблем

Якщо наведені вище команди не допомогли виправити помилку 0xc0000221, то можливо, проблема в ОЗУ. Сканування пристрою пам’яті складно, але є вбудований інструмент “Діагностика пам’яті Windows”. Він легко протестує всю оперативну пам’ять і виявить несправні сектора.

  • Натисніть кнопок Win + R і введіть mdsched.exe, щоб запустити діагностику пам’яті. У вікні, дотримуйтесь рекомендацій на екрані. Як тільки комп’ютер перезавантажиться, то буде проведена перевірка на помилки в оперативній пам’яті.

Повне керівництво: в Windows 10.

4. Видаліть вторинні пристрої

Кілька користувачів на форумі Windows, згадували, що код помилки 0xc0000221 можна виправити, відключивши всі непотрібні диски, флешки, веб-камери, і інші пристрої. Існує ймовірність того, що проблема з харчуванням, яке не в змозі витримати потужність, необхідну для різних дисків. Якщо ваш комп’ютер після відключення всього зайвого, може нормально завантажуватися без помилки на синьому екрані, то спробуйте підключити пристрої назад, один за іншим, перезавантажуючи ПК, кожен раз при підключенні нового пристрою. Таким чином, ви можете визначити реального винуватця.

Ссылка на основную публикацию