Помилка 0x80070522, як виправити? Інструкція!

При виконанні будь-яких завдань на комп’ютері, будь то копіювання, переміщення, перейменування, редагування або ще щось подібне, ви можете зіткнутися з тим, що операційна система Windows не дасть вам цього зробити, і видасть помилку 0x80070522 Клієнт не володіє необхідними правами.

Дана помилка говорить про те, що у користувача недостатньо прав для виконуваної операції. Мені відомо два методи як прибрати або обійти обмеження прав, приступимо.

Позбавляємося від помилки 0x80070522, відключивши режим схвалення адміністратора.

1. Затискаємо одночасно кнопки Win + R, тим самим запускаючи діалогове вікно «виконати«.

2. Вписуємо в нього команду «secpol.msc»І тиснемо« Enter ».

3. Відкриється вікно «Локальна політика безпеки». У ньому переходимо за наступним шляхом: Локальні політики-> Параметри безпеки, і там серед списку потрібно знайти «Служба захисту користувачів: все адміністратори працюють в режимі адміністративного.»

4. Клацаємо двічі на цей параметр і встановлюємо режим «Відключений».

5. Перезавантажуємо пк, після цього раніше не доступні дії повинні працювати.

Також можна виконати відключення за допомогою редактора реєстру. Для цього тиснемо також дві клавіші Win + R, в вікно вписуємо команду «regedit», тиснемо «Enter». Відкриється редактор реєстру, в ньому потрібно пройти по шляху: [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System], знайдіть параметр «EnableLUA» ​​клікніть на нього двічі встановіть значення в 0.

Тиснете «OK». Далі слід перезавантажити ПК.

Обхід помилки 0x80070522 за допомогою запуску програм з правами адміністратора.

Якщо вам потрібно один раз скопіювати або перемістити файл і ви не хочете лізти в системні настройки, то можна наприклад запустити програму «Total Commander» клікнувши на значок правою клавішею миші, і в діалоговому вікні вибрати «Запуск від імені адміністратора», всі функції раніше не працюючі , працюватимуть як годиться. Якщо потрібно редагувати документ, то запускаємо таким же чином будь-який текстовий редактор.

Сподіваюся дана інструкція допомогла вам у вирішенні проблем.

Ссылка на основную публикацию