Помилка 0x0000008e Windows ХР як виправити – керівництво

Що робити якщо, працюючи за ПК виник «Синій екран»? Це актуально для ОС Windows XP. У старших версіях ОС зустрічається, але рідше. Помилка з’являється через несправність обладнання або драйвера. Розглянемо чому виникає помилка 0x0000008e Windows ХР, і як її виправити

Чому вона виникає

Синій екран з’являється під час роботи ОС. Іноді при установці або завантаженні, якщо система виявляє помилку, яку не може виправити. Запитується перезавантаження ПК. Помилка 0x0000008e з’являється якщо:

  1. Драйвер win32k.sys повідомляє про конфлікт;
  2. Технічна несправність;
  3. Проблема з роботою ОЗУ;
  4. Вірус. Файл «win32k» поміщається антивірусною програмою в карантин. Його відсутність порушує роботу.

Розглянемо чому виникаємо помилка 0x0000008e Windows ХР докладніше.

Проблеми з ОЗУ

Це актуально для старих ПК. Користувача намагаються збільшити швидкість роботи шляхом додавання нової пам’яті. При цьому не враховують її характеристики. Вказуються в керівництві до плати. Виникає помилка stop 0x0000008e.

Якщо розмір пам’яті більше чотирьох гігабайт – встановіть 64-розрядну ОС.

Помилка з’являється при запуску ОС. Це відбувається через появу поганих (BAD) секторів. Вони не дають ОС коректно працювати. Рішення проблеми – заміна пам’яті

Помилка 0x0000008e з’являється через пошкодження драйвера

Проблема пов’язана з файлом «win32k». Що робити? Відкрийте антивірус, перевірте карантин і журнал. Якщо він там є, після відновлення, збережіть використовувану для роботи інформацію, повторно систему. Якщо його немає в карантині – він пошкоджений. Скористаємося системної утилітою для перевірки файлів. Відкриваємо командний рядок. Натисніть «Win + X», далі виберіть відповідний пункт. Пропишіть команду: Якщо є помилки, утиліта виправить їх. Далі перезавантажте ПК.

Помилка 0x0000008e Windows 7 – мало місця на HDD

ОС для завантаження потрібно вільне місце на системному (де встановлена ​​ОС) диску. Якщо його мало – видаліть непотрібні файл за допомогою спеціалізованого софту. Рекомендую використовувати CCleaner.

Що робити якщо з’являється помилка 0x0000008e Windows, і система не запускається

Скористайтеся завантажувальним диском або Live-дистрибутивом. Розглянемо спосіб використовуючи диск аварійного відновлення ERD Commander (набір утиліт для діагностики). Скачайте його, створіть завантажувальний носій. Коли відкриється стартове вікно завантажувача, вибираємо версію ОС з урахуванням розрядності. Розпочнеться сканування для визначення встановлених систем. Натискаємо на посилання: Запускаємо «Провідник». Видаляємо дані з кошика «$ Recycle.Bin», і папки, розташовані за адресою: C: \ Users \ Ім’я користувача.

Видаляйте лише файли, що знаходяться в директоріях. Самі папки не чіпайте.

Потрібну інформацію перемістіть на інший диск. Для цього: Тепер синій екран (помилка 0x0000008e) виникати не буде.

Помилка 0x0000008e Windows 7 – як виправити в BIOS

BIOS керує всім обладнанням. Тому універсальний спосіб – скидання параметрів.

Рішенням проблеми буде оновлення коду.

Помилка 0x0000008e 0xc0000005

Крім помилки, розглянутої вище, в ОС Windows 7/10 виникають такі проблеми: Проблема виникла у оновленням від Microsoft: KB2859537. Причина – помилка системної утиліти wusa.exe (автоматичний установник оновлень). Що робити? Натисніть «Пуск» в пошуковій формі пропишіть CMD, далі, як на скріншоті: Пропишіть команду: Ця дія допоможе отримати доступ до утиліти для відкату останнього встановленого оновлення. Перейдіть на вкладку «Видалення». Відкрийте «Перегляд», знайдіть файл: Видаліть його, перезавантажте ПК.

висновок

Ми розглянули, що робити якщо з’являється код помилки 0x0000008e Windows 7. При її появі, головне правильно провести діагностику. Далі почистіть HDD, запустіть утиліту для перевірки файлів. Потім переходите до більш складним способам. Використовуйте рекомендації описані вище, і помилка не виникатиме.

Ссылка на основную публикацию