Poloniex верифікація, як пройти верифікацію, докладно і швидко

У сьогоднішній статті розповімо як проходиться верифікація в Poloneix. Ця тема неодноразово піднімалася на просторах інтернету, процес верифікації затягувався на місяць, у деяких навіть на кілька. Процес зазнав деяких змін і тепер можна пройти верифікацію за 10 хвилин. На початку коротко пробіжимося, що з себе представляє Poloniex, після дамо інструкцію по реєстрації та верифікації вашого облікового запису.
Poloniex заснували в 2014 р, за цей час вона стала найпоширенішою біржею криптовалюта в світі. Найбільша частка за обсягом торгів altcoin (яка підлягає обміну на біткоіни) належить Полонекс. Більшість працівників Poloniex досі приховують свої особистості, вважається що цифрова валюта все ще відноситься до тіньового бізнесу і не мають ліцензії на послуги валютних операцій в США. Переходимо безпосередньо до сьогоднішньої теми і почнемо з реєстрації нового користувача.

Процес реєстрації на біржі Poloniex

Якщо ви ще не зареєстровані на біржі дотримуйтесь наступної інструкції, а краще заново зареєструйте аккаунт з Google поштою.

  • Переходимо на офіційний сайт
  • На головній сторінці переходимо в розділ реєстрації нового користувача при натисканні на «Create Your Account».
  • Вибираємо країну зі списку (Russian Federation).
  • Вводимо поштову адресу. Краще використовувати «вашапочта@gmail.com» пошту від Гугла, тому що на ящиках від Меіл.ру верифікація може не пройти.
  • Придумуємо складний пароль і вводимо підтвердження.
  • Підтверджуємо «капчу», ставимо галочку на угоду з умовами і натискаємо «Register».
  • На пошту прийде лист з підтвердженням реєстрації, відкриваємо і переходимо по посиланню для активації облікового запису.

Підтвердження реєстрації в Poloneix

Для валютних рекомендацій рекомендуємо завести відокремлений поштову скриньку і ніде його зайвий раз «не світити».

Процес верифікації на Poloniex. детально

У таблиці верифікації профілю заполоняють необхідні дані. Важливий момент! Бажано вводити дані з закордонного паспорта (якщо такий є в наявності). Після введення основних даних вказуємо номер телефону, приймаємо угоду користувача і натискаємо «Begin Verification».

Початок верифікації Poloniex

Після у вас з’явитися спливаюче вікно, натискаємо кнопку «Start ID verification».

Start ID verification

На наступному кроці «Select ID type» вибираємо «Passport»

Select ID type

Важливий крок у верифікації аккаунта

Наступний пункт – дозвіл доступу до веб камері на пристрої. Важливо! Для подальшого кроку знадобитися мати камеру з хорошим дозволом на ноутбуці, або підключену через USB. В іншому випадку з’явитися таке попередження, що на пристрої повинна бути камера з високою роздільною здатністю.

Please allow webcam access

Якщо з’явилося таке попередження – візьміть у знайомих або друзів вебкам. Або купіть – хороші камери цілком доступні в будь-якому комп’ютерному магазині.

Єдине що не врахували розробники не вказали який дозвіл на пристрої є прийнятним.

Після виявлення камери з’являється вікно де вам належить зробити фото вашого паспорта. Головна умова – чіткий знімок.

Poloniex верифікація паспорта і фотографій

  • Беремо закордонний паспорт і підносимо до об’єктиву.
  • Чекаємо коли камера сфокусується на документі і натискаємо «Take Image».
  • Після цього кнопка «Continue» стане зеленою, тиснемо на неї.

Зробіть знімок паспорта

Повторюємо операцію – тепер необхідно зробити знімок вашого обличчя гарної якості (фото на прикладі змащені). Після знімка натискаємо кнопку «Confirm» (Підтвердити).

Зробіть знімок вашого обличчя

Після цього з’являється віконце з перевіркою ваших знімків.

Poloniex не проходить верифікацію, що робити?

Якщо ви бачите повідомлення «Будь ласка, спробуйте ще раз» (Please, try again) – вас попросять переробити фотографію, тому що фото вийшло розмитим або замиленим. Якщо з’явилося таке повідомлення – натискаємо кнопку і переробляємо знімок вашого обличчя на веб камеру. У багатьох користувачів все пройшло успішно після другого, третього разу.

повторне фото

Що робити якщо немає закордонного паспорта?

В такому випадку підійдуть права. Легко приймаються документи, на яких ваші дані написані латиницею. На жаль у багатьох користувачів не може виявитися ні того ні іншого, в такому випадку можна пройти процес з близьким другом або родичем, якій ви довіряєте. Всі описані дії, навіть з повторним проходженням займають не більше 10-ти, 15-ти хвилин, виконуйте всі кроки поетапно і вдумливо і все вийде.

висновок

Сподіваюся ви розібралися що з себе представляє біржа Poloniex і як пройти верифікацію. Якщо вам цікаві схожі теми, виникли труднощі або з’явилися питання – пишіть коментарі до цієї статті, або нашу групу в контакті. Зараз тема криптовалюта набрала шаленої популярності в інтернеті, інформації по якій в Інтернеті повно, якщо у вас є конкретні питання і цікаві теми – пропонуйте до обговорення.

Ссылка на основную публикацию