Подання в Excel

Excel пропонує три режими перегляду книги: Звичайний, Сторінковий і Розмітка сторінки.

звичайний

Повернутися до використання динаміка можна в будь-який момент.

  • на вкладці View (Вид) натисніть Normal (Звичайний) або виберіть однойменний значок в рядку стану.

Примітка: Якщо ви перейдіть на інший режим, а потім повернетеся до звичайного, Excel відображатиме розриви сторінок. Щоб вони пропали, закрийте і знову відкрийте файл Excel. Крім цього ви можете назавжди приховати розриви сторінок для поточної книги. Для цього клікніть File (Файл) > Options (Параметри) > Advanced (Додатково), перейдіть до розділу Display options (Параметри відображення листа) і зніміть галочку навпроти опції Show page breaks (Показувати розбиття на сторінки).

Розмітка сторінки

Увімкніть режим Page Layout (Розмітка сторінки), щоб побачити, де починається і закінчується друкована сторінка або додати верхні і нижні колонтитули.

  • на вкладці View (Вид) виберіть Page Layout (Розмітка сторінки) або клікніть по однойменному значку в рядку стану.

Примітка: За замовчуванням Excel друкує вниз, а потім вправо. Іншими словами, програма виводить на друк рядка спочатку для першого набору стовпчиків і для наступного набору стовпців і т.д. Щоб Excel почав друкувати спочатку вправо, а потім вниз, клікніть File (Файл) > Print (Печатка) > Page Setup (Параметри сторінки) і на вкладці Sheet (Лист) виберіть Over, then down (Вправо, потім вниз).

сторінковий режим

У сторінковому режимі прекрасно видно, де обриваються сторінки при друку документа. Використовуйте цей режим, щоб розширити або звузити межі друкованих сторінок.

  • на вкладці View (Вид) натисніть кнопку Page Break Preview (Сторінковий режим) або клікніть по однойменному значку в рядку стану.

Примітка: Затисніть і потягніть лінію розриву сторінки, щоб вся інформація вмістилася на одній сторінці. Будьте обережні, Excel не попереджає, коли роздруківка стає нечитабельною.

Ссылка на основную публикацию