Побувайте в лісі – «Chibeasties» на Super Slots

Компанія «Yggdrasil Gaming» створила ігровий емулятор під назвою «Лісові очаровашки».

Все імітатори цього виробника славляться своїми якісними графічним наповненням і дуже реалістичними звуками, які вмить занурюють геймерів в атмосферу ігрового слота.

Крім цього всі апарати компанії «Yggdrasil» наділені дуже зрозумілим і простим інтерфейсом, що робить гру неймовірно доступною, навіть для новачків.

Пограти на імітаторі «Лісові очаровашки» гравці зможуть на Super Slots https://superslotscasino.xyz/, не вкладаючи коштів, тобто абсолютно безкоштовно. Режим підходить для отримання задоволення від гри, а також для тренування і вивчення ігрових можливостей слота, щоб потім, озброївшись знаннями, приступити до гри на реальні гроші.

Імітатор «Лісові очаровашки» містить 5 вертящихся барабанів і 20 завжди активних ігрових смужок. Ставка на одну ігрову смужку варіюється від 1 до 20 кредитів. У тому випадку, якщо гравець хоче перевірити всі можливості ігрового апарату і грати по максимуму, то він повинен поставити максимальні ставки. Виходить сума рівна 400 кредитам.

На екрані гравців вже чекають 15 дуже реалістичних картинок. Всі вони шикуються в призові поєднання на барабанах, за них гравець отримує коефіцієнти. Ці коефіцієнти множаться на ставки гравця, так і розраховується його виграш. Призові поєднання – це ланцюжки послідовностей трьох і більше однакових картинок, яка бере свій початок від крайнього лівого барабана.

Всі ігрові знаки виконані дуже чітко і барвисто. І в той момент, коли на барабанах з’являється черговий призове поєднання, тут же звучить певний звук, який миттєво сигналізує гравцеві про перемогу. Якщо під час одного вертіння на кількох смужках випали призові поєднання, в такому випадку всі коефіцієнти підсумовуються.

«Дикий» знак – це світиться камінь. Камінь не може скласти призових поєднань, але зате він може заміщати собою будь-який непотрібний знак, і сформувати призову послідовність.

«Скаттер» знак – це маска з дерева. Поєднання, як мінімум, з трьох масок запускає безкоштовні кручення. За 3 маски 10 спинив, за 4 – 20, а за 5 – 40.

Емулятор слоту «Лісові очаровашки» – це дуже якісний ігровий апарат. Пограти на ньому зможуть абсолютно всі геймери, незалежно від їх досвіду. Пограти, випробувавши неймовірні емоції і навіть, можливо, суттєво поповнити свій гаманець.

Ссылка на основную публикацию