Плеєр Foobar2000 для професіоналів і меломанів

Розробник: Peter Pawlowski
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 3.77 Мбайт
оновлений: Квітень 05, 2017

Foobar2000 – аудіо плеєр, розроблений фахівцями компанії Nullsoft. Додаток не дуже популярно і багато користувачів про неї навіть не чули. Незважаючи на це, професійні музиканти та справжні меломани віддають перевагу саме фубар 2000.

Додаток дозволяє слухати будь-які аудіо файли з мінімальною втратою якості. Плеєр можна налаштувати таким чином, щоб звук перетворювався в конкретний музичний стиль. На відміну від популярних гігантів, типу jetAudio, фубар займає значно менше дискового простору.

Основні можливості

 • Підтримка Unicode;
 • Можливість вирівнювання гучності;
 • Зміна зовнішнього вигляду програми;
 • Відображення інформації про фото;
 • Редагування метаданих у групи файлів;
 • Створення власної медіа бібліотеки;
 • Можливість конвертації файлів;
 • Ріппер CD;
 • Підтримка плагінів;
 • Висновок звуку безпосередньо на звукову карту;
 • Можливість налаштування гарячих клавіш;
 • Оновлення програми.

переваги

Плеєр Foobar2000 здатний конкурувати з будь-яким популярним програвачем, так як має ряд переваг. В першу чергу слід відзначити відкритість програми, тобто будь-який бажаючий може внести коригування в код, тим самим покращивши програвач.

Користувачі можуть завантажити плеєр foobar2000 rus. Таким чином, у них з’явиться російськомовна версія програвача. Завдяки тому, що вся навігація буде російською, навіть новачки швидко вивчать програму і її можливості.

Для розширення можливостей фубара, користувачі можуть скористатися додатковими плагінами. Установка розширень дозволить відтворювати будь-які аудіо файли, а також розширить можливості програми. Важливо відзначити, що всі доповнення можна скачати безкоштовно з оф. ресурсу.

Ще одним незначним плюсом можна вважати наявність гарячих клавіш, які можна самостійно налаштувати. Такою можливістю може похвалитися не так вже й багато програм. Користувачеві необхідно увійти в меню налаштувань, а потім вказати комбінацію клавіш.

На відміну від своїх конкурентів, Foobar2000 здатний відтворювати треки з плейлиста без розривів. Подібної можливості немає навіть у популярних плеєрів.

Важливо відзначити, що програвач здатний безпосередньо працювати з залізом. Пропозиція здатне передавати звук безпосередньо на звукову карту.

недоліки

У програвача Foobar2000 є кілька мінусів, на які слід звернути увагу. Головним недоліком можна вважати те, що користувачеві доведеться самостійно налаштовувати еквалайзер. Це може зайняти деякий час.

Ще одним мінусом можна вважати англомовне меню. Звичайно, можна скачати русифікатор для плеєра foobar2000, але багато користувачів не знають, як його встановити. Саме тому їм простіше, коли на сайті розміщена російська версія програми. В іншому недоліків не помічено.

Як завантажити плеєр

Користувачі, які бажають завантажити foobar2000, належні відвідати оф. ресурс програми. Ресурс розташований за URL-адресою «foobar2000.org/». Після того як завантажиться головна сторінка ресурсу, потрібно буде клікнути по вкладці «Download».

Коли завантажиться нова сторінка, користувач може завантажити останню стабільну версію, або нову бета версію програми. Звичайно, найкраще завантажувати стабільне додаток, так як воно вже протестовано і практично не має помилок.

Щоб програвач foobar2000 завантажити на комп’ютер, необхідно клікнути по посиланню, розташованої під заголовком «Latest stable version».

Слід зауважити, що у користувачів, що використовують браузер Google Chrome, можуть виникнути складності в завантаженні програми, так як після натискання на гіперпосилання знову відкривається головна сторінка веб-сайту. Щоб впоратися з проблемою, досить скористатися іншим браузером.

установка

Щоб встановити плеєр, необхідно запустити foobar2000_vX.X.X, де X – це версія продукту. Спочатку з’являється майстер установки. Щоб приступити до інсталяції потрібно клікнути на кнопку «Next».

Наступний етап передбачає вивчення ліцензійної угоди, а потім його прийняття. Для продовження слід клікнути на кнопку «I Agree».

Після цього з’явиться форма, на якій необхідно буде визначитися з видом встановлюваної програми. Можна встановити, як звичайну, так і портативну версію. Після вибору виду плеєра, слід клікнути на кнопку «Next».

Наступна форма дозволяє вибрати місце установки програми.

Після цього користувач повинен обрати компоненти, які будуть встановлені. Необхідно вибрати один з типів установки:

 • Full;
 • Normal;
 • Minimum;
 • Custom.

Процес установки займає не більше 30 секунд.

Налаштування

Відразу після запуску програвача, користувачеві буде запропоновано налаштувати зовнішній вигляд програми. Для цього потрібно вибрати:

 • Колір фону;
 • інтерфейс;
 • Плейлист.

Коли з налаштуванням зовнішнього вигляду буде закінчено, рекомендується попрацювати з еквалайзером. Для цього слід відкрити меню «View», а потім вибрати «Equalizer».

У формі, за допомогою повзунків слід встановити потрібну тональність.

Після цього можна насолоджуватися прослуховуванням музики.

висновок

Програвач foobar2000 є професійним інструментом, тому новачкам, які вирішили скористатися програмою, доведеться потрудитися з настройками. В цілому плеєр досить непоганий, якщо з ним розібратися. Меломанам і професійним музикантам, цей інструмент стане незамінним помічником.

Ссылка на основную публикацию