Планшетний ПК, недоліки планшетів

На даний момент планшетний ПК використовує дуже велика кількість людей, будучи затятими шанувальниками планшетних комп’ютерів. Але чому ці пристрої завоювали таку популярність?

Вся справа в значному числі переваг, наявних у цього типу гаджетів. Але вважати, що tablet PC – ідеал сучасного мобільного пристрою, також не варто, тому як у нього все ж є певні недоліки.

Віднести мінуси «таблеток» до фатальних не можна, але для деяких користувачів вони можуть здатися досить значними. Тому знати про підводні і не дуже каменях планшетів все-таки потрібно.

Давайте розглянемо найбільш значущі недоліки планшетних комп’ютерів, для того щоб остаточно визначитися, чи потрібні вони вам, чи варто звернути свою увагу на інші типи мобільних гаджетів.

Реальні недоліки планшетів

Відсутність фізичної клавіатури. Самим серйозним мінусом планшетних ПК є відсутність фізичної клавіатури.

Справа в тому, що набрати повідомлення в соціальній мережі або пост на форумі за допомогою сенсорного введення можна, але от написати об’ємне електронного листа або конспектувати чиєсь виступ вже вкрай важко.

Звичайно, до «таблетці» можна підключити зовнішню клавіатуру, але таке рішення найчастіше виявляється далеко не ергономічним. Та й коштують додаткові пристосування для tablet PC не дуже дешево.

Уразливість для фізичних впливів. На відміну від того ж ноутбука, екран планшета не захищений кришкою, тому навіть незначне фізичний вплив може його пошкодити.

Зі смартфонами все знову-таки простіше, оскільки їх дисплеї менше, а значить, і шанс того, що удар припаде саме на тачскрін, не такі високі.

У продажу можна знайти спеціальні чохли для планшетних комп’ютерів з тієї чи іншої захистом екрану, але на практиці подібні бокси лише створюють ілюзію безпеки, так як по факту не можуть протистояти ніяким впливам.

Невеликий час автономної роботи. У більшості навіть сучасних tablet PC далеко не найпотужніші акумулятори. А в результаті час автономної роботи цих пристроїв залишає бажати кращого. Безумовно, існують планшетні комп’ютери з довготривалими батареями, але такі гаджети стоять дуже недешево.

Невисока обчислювальна потужність. Необхідно розуміти, що планшетні ПК не розраховані на потужну програмну навантаження. Іншими словами, обчислювальна потужність цих апаратів поступається можливостям стаціонарних комп’ютерів і навіть лептопів.

Тому купувати планшет з надією запускати на ньому великовагові додатки все-таки не варто.

Але даний пристрій має не мало достоїнств і навіть переваг перед своїми побратимами про це ви можете прочитати в цій статті, я ж на цьому обмежуся, до зустрічей на блозі.

Ссылка на основную публикацию