Планшет не вдалося підключитися до Wi-Fi

У всіх сучасних планшетах і мобільних пристроях за замовчуванням вбудований модуль, який відповідає за підключення до Wi-Fi. Однак неможливість підключитися до Вай-Фаю не завжди означає, що модуль несправний, іноді проблема може лежати в програмній частині пристрою.

Про можливі причини

Планшет і смартфон зазвичай відразу ж підключаються до Wi-Fi, якщо в їх налаштуваннях включена відповідна функція. Підключення може не відбуватися з кількох причин:

 • Поруч немає доступних мереж;
 • Ви намагаєтеся підключитися до запаролений мережі. В такому випадку вам потрібно дізнатися від неї пароль і повторити спробу. Найчастіше вона закінчиться успіхом;
 • Можливо, на планшеті не налаштоване автоматичне підключення до незнайомих мереж Wi-Fi. В такому випадку вам потрібно перейти в «Налаштування» і спробувати вручну підключиться до потрібної мережі;
 • Апаратний збій в прошивці планшета;
 • Збій в настройках роутера;
 • Можливо, власник тієї мережі, до якої пристрій зазвичай підключався за замовчуванням, змінив деякі дані про неї. В такому випадку вам потрібно буде спробувати перепідключитися до неї, використовуючи нові дані.

Насправді причин, через які планшет може не бачити та / або не з’єднуватися з Wi-Fi мережею не так багато. Деякі з них можна вирішити самостійно, в інших випадках доведеться звертатися за допомогою до виробника пристрою або роутера.

Спосіб 1: Перевірка актуальності даних мережі

Якщо ви або власник недавно міняли якісь дані роутера, наприклад, пароль від Wi-Fi або ж якісь протоколи в прошивці модему, то ви можете зіткнутися з проблемою неможливості підключення планшета до бездротової мережі.

На щастя, дана проблема вирішується швидко:

 1. зайдіть в «Налаштування» планшета. Тут перейдіть в пункт, який може називатися «Wi-Fi» або “Бездротові мережі”.
 2. Тут знайдіть ту мережу, до якої ви зазвичай раніше підключалися. Вона буде розташовуватися в самому верху. Також під нею часто можна спостерігати нескінченний процес підключення. Натисніть на неї.
 3. Якщо пристрій намагається підключитися до цієї точки доступу, то натисніть на “Скасувати”.
 4. Тепер знову тапніте за назвою мережі. Знову відкриється віконце, де потрібно натиснути на “Вилучити”. Не варто турбуватися, ви зможете бачити цю точку доступу і підключитися до неї. кнопка “Вилучити” просто зітре застарілі дані (наприклад, старий пароль від мережі) з пам’яті пристрою.
 5. Розташування потрібної вам мережі серед доступних точок після цього може змінитися. Але знайти її не складе труднощів. Знову натисніть на неї.
 6. Тут тапніте по «Підключитися».
 7. Введіть новий пароль від мережі, а також додаткові дані, якщо такі будуть запитані пристроєм (в 99% випадків потрібен тільки пароль).
 8. Знову натисніть на «Підключитися». Якщо ви зробили все правильно, то пристрій отримає вихід в інтернет.

Спосіб 2: Виставлення актуальною дати

Вай-Фай може не працювати на планшеті також через неправильно налаштованих дати і часу. Однак через це дуже рідко виникають проблеми з підключенням до глобальної мережі.

Рішення полягає в правильному виставленні дати і часу:

 1. перейдіть в «Налаштування» вашого пристрою і виберіть “Дата та час”. Цей пункт може бути також прихований в будь-яких додаткових настройках. В такому випадку шукайте його в розділі «Додатково» в блоці «Система і пристрій».
 2. Поставте актуальну дату і час. Також можна встановити галочку напроти пункту «Використовувати час і дату мережі». В останньому випадку у вас взагалі не буде спостерігатися проблем з датою і часом.
 3. Застосуйте настройки.
 4. Якщо підключитися до Wi-Fi так і не вдалося, то перезавантажте пристрій і спробуйте знову підключитися до нього.

Спосіб 3: Звернення на підтримку виробника планшета

Якщо у вас є підозри, що проблема в самому планшеті, то спробуйте отримувати з цього питання відповідь від виробника пристрою. Можливо, вам порекомендують сервісний центр або скажуть, які додаткові настройки можна виконати, щоб позбутися від проблеми.

Розглянемо звернення в технічну підтримку Samsung:

 1. Перейдіть на офіційний сайт фірми. У верхньому меню натисніть на «Підтримка».
 2. З випав меню виберіть «Контакти».
 3. У новому вікні ви можете бачити контактний номер представника фірми, а також інші способи зв’язку. Дзвінки можна здійснювати тільки в певний час по Києві (якщо ви живете в Україні). Також при дзвінку доведеться деякий час «повисіти» на лінії, чекаючи відповідь фахівця. Однак такий варіант може виявитися швидше тих, що будуть розглянуті в наступних кроках.
 4. Замість дзвінка ви можете відкрити живий чат з співробітником компанії, натиснувши на відповідний пункт лівого меню. У цьому випадку теж варто розуміти, що live-чат працює тільки в певний час. Плюс, вас швидше за все в ході бесіди відправлять заповнювати спеціальну форму, де потрібно буде дати детальну інформацію про планшет, а також скласти опис проблеми.
 5. пункт «Email, питання по техніці» перекине вас відразу до заповнення спеціальної форми, яка буде надіслана на електронну скриньку компанії. Тут вам доведеться вибрати тип використовуваної техніки, її модель і заповніть спеціальну форму. Форма розглядається протягом доби, після з вами зв’язується представник компанії і задає додаткові питання або дає вже готовий список дій у вашій ситуації.

Спосіб 4: Скидання системи до заводських налаштувань

Це самий крайній спосіб, яким рекомендується скористатися, якщо ви все вже перепробували і при цьому нічого з цього не допомогло. Також варто розуміти, що в разі самостійно скидання налаштувань ви втрачаєте не тільки всю призначену для користувача інформацію, але і гарантію на пристрій.

Якщо ви все ж таки зважитеся провести скидання налаштувань, то скористайтеся даними покроковим керівництвом:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Затисніть одночасно клавіші включення і додавання гучності. Також для деяких пристроїв потрібно затискати замість клавіші додавання гучності, клавішу її зменшення. Детальніше про цей аспект має бути написано в інструкції до планшету.
 3. Якщо ви все зробили правильно, то пристрій повинен включиться в спеціальному завантажувальному режимі. Тут не працює сенсор, тому все управління відбувається за допомогою клавіш регулювання гучності (перегортання пунктів) і клавіші включення (вибір пункту). Перейдіть в розділ меню «Wipe data / factory reset».
 4. Тут буде кілька варіантів, для скидання налаштувань потрібно застосувати «Delete all user data».
 5. Пристрій може згаснути на деякий час, але потім знову включиться. Якщо вас не перекинуло в стартове меню, то натисніть по «Go to back».
 6. тут виберіть «Reboot system now». Після планшет перезавантажиться, а всі налаштування будуть остаточно скинуто.

Варто розуміти, що спосіб зі скиданням налаштувань до заводських допомагає далеко не завжди. Наприклад, якщо проблема в роутері або в апаратної частини планшета, то даний спосіб буде марний.

Деякі розглянуті способи допоможуть вам дізнатися причину несправностей в планшеті і розв’язати цю проблему, використовуючи підказки від виробника. Також не виключений і той варіант, що планшет доведеться здати в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию