Планшет не бачить сім карту. Що робити?

Підключається карта через відповідний роз’єм, і частіше за все, якщо планшет перестав бачити сім – винен в цьому сам користувач. Перевірте чи правильно вдалося вставити сімку в планшет, в більшій частині пристроїв емблема оператора повинна бути зверху. Перш ніж лаяти програмну частину, спробуйте витягнути сімку з девайса і перевірити в правильному вона положенні варто. Але буває особливий вид користувачів, який вважає, що в гніздо для micro-sim можна помістити nano-sim, а при відмові пристроїв працювати, починають нарікати на непрофесіоналізм виробників.

Про це навряд чи варто нагадувати, але гніздо для сімки повинно відповідати її розмірам. Якщо у вас щось не підходить, краще сходіть в відділення оператора і подрежьте плату або поміняйте на інший вид. Але бувають і випадки, коли з боку користувача все зроблено правильно, а планшет все одно не бачить мережу. Тут може виникнути як: проблема з мережевим модулем, так і з самим слотом.

Через що потрібно заміну слота сім карти. Багато користувачів в таких ситуаціях часто штовхають ОС, але як правило в неможливості відображення сімок, вай-фаю і флешок винні несправності на рівні заліза. Не варто турбуватися, заміна слота сім карти відбувається протягом кількох годин, в залежності від моделі телефону, і коштує недорого. Але що робити, коли не відкривається слот?

Як і навіщо потрібно чистити слот для сім-карти

Виникають і такі ситуації, коли в роз’ємі просто застрягла пил або інше сміття, через що пристрій перестало контактувати з карткою. Як активувати сімку на планшеті знає кожен, а ось як почистити роз’єми і в цілому телефон від пилу, лише одиниці.

Для початку визначте, як витягнути її з пристрою, після чого продуйте порожній роз’єм сильним струменем повітря, а саму карту протріть ваткою просоченої спиртом, після чого сухою серветкою, адже на платах з часом може утворюватися іржа через підвищеної вологості, що і стає причиною поломки. Якщо не відкривається слот або не працює слот – зверніться в сервісний центр.

Якщо ви втратили «Ключик» і не знаєте, як відкрити слот на андроїд без ключа, і як поміняти карту відповідно, скористайтеся наперстком і голкою. Але що робити якщо проблема саме в програмній частині, як правильно і швидко усунути «баг»? І коли необхідний лоток для чистки?

Які проблеми з ПО можуть виникнути

Якщо ви все перевірили і провели чистку, а андроїд все одно не ловить мережу. Сімка не визначається, або виявлена, але не працює інтернет і зателефонувати неможливо, то постарайтеся відправити повідомлення. Без різниці кому воно буде адресовано, якщо перестала працювати сім карта і система отримує запит на відправку повідомлення, вона намагається активувати мережевий адаптер. Відповідно, коли перестала працювати сім карта, андроїд запитає у вас запускати чи або виведе більше докладний звіт про помилки, що дасть хоч якісь крихти інформації про те, що пішло не так.

Якщо пристрій було куплено в іншій країні, то може виникнути незручна ситуація «несумісності» прошивок, часта проблема китайської електроніки. В такому випадку планшет не бачить сім карту, бо у аксесуара просто не прописано в коді розрізняти частоти певних операторів, вирішити таку проблему можливо лише перепрошити пристрій, що робити при живій гарантії – не найкраща ідея.

Якщо у вас немає в цьому досвіду – краще зверніться до професіоналів в сервісний центр, щоб при поломки заліза пристрої, не залишитися з «цеглою» на руках і необхідністю чинити аксесуар за свій рахунок. Тим більше, може статися і так, що пристрій після прошивки не бачить мережі, а в сервіс віднести аксесуар ви тепер зможете тільки за свій рахунок.

Що робити, якщо в слот потрапила вода

Трапляються і більш сумні ситуації, коли планшет перестав бачити плату тому, що в девайс потрапляла вода. В цьому випадку навряд чи вдасться підключити гаджет до мобільної мережі і взагалі запустити, але бувають і менш складні ситуації. Наприклад, людина захотіла поміняти оператора і поки він це робив – в слот потрапила пара крапель води або поту. Здається дрібницею, але це вже стає причиною поломки.

А якщо нічого з перерахованого вище не підходить, то чому планшет не бачить мережу? Або що найнеприємніше, зв’язок пропадає, а сімка в планшеті не працює зовсім, скільки б раз її ви не переставляли. Це чіткий ознака того, що виникли проблеми з адаптером, а точніше з контактами в ньому. Справа в тому, що адаптер плати має пару дрібних контактів, за рахунок яких і зчитує необхідну інформацію з маленькою «материнської плати», і вони дуже легко виходять з ладу.

Встановити зв’язок з мережею при такому дефекті вже не вийде, зламався основний компонент для зчитування даних, система не «читає» які надходять сигнали. Єдиним виходом, без навичок ремонту радіотехніки, віднести фахівцям девайс, де вони замінять вийшли з ладу деталі.

Ссылка на основную публикацию