Планоплан 3D планувальник квартир безкоштовна онлайн програма

Планоплан – це онлайн-програма для проектування дизайну інтер’єрів, створення рендерів, VR-панорам і розрахунку кошторису ремонту. Є також версії для операційних систем Windows і MacOS. Автором проекту є компанія «Планоплан».

підтримка мов

Онлайн-сервіс є багатомовним, є російська мова. Перемикається прямо з вікна програми.

розширена функціональність

За замовчуванням додаток працює в демо режимі. Для отримання доступу до таких функцій, як збереження і імпорт підкладки, потрібно виконати вхід за допомогою соціальних мереж Вконтакте, Facebook або електронної пошти, попередньо зареєструвавшись на сайті.

Каталог

Покликаний максимально спростити роботу користувача з програмою. Тут є приклади готових квартир, кімнат, типових елементів будівель, оздоблення, а також меблів, обладнання з висвітлення приміщень, аудіо-, відео- і побутової техніки для дому, елементи декоративного оформлення, Батутні арени. Є манекени, що імітують поведінку людини і тварин в різних позах.

Робота з базою відбувається наступним чином. Просто захоплюється якийсь об’єкт і переноситься в робоче поле. Найбільш часто використовувані елементи можна позначити як вибраний, шляхом натискання піктограми у вигляді зірки, яка розташовується на ній.

Робоча область

Тут безпосередньо відбувається розробка проекту приміщення, редагування і його оформлення. На зображенні нижче представлена ​​середа з прикладом готової квартири.

Меню проекту

При натисканні на кнопку «Проект» з’являється вікно з вибором дій щодо поточної роботи. це кнопки «Збереження», «Галерея зображень», «Експорт», «Дії» і «Налаштування».

Управління поверховістю приміщень

Додавання ще одного поверху або даху здійснюється за допомогою натискання на «Поверх».

розрахунок кошторису

натисканням кнопки «Кошторис» запускається функція автоматичного розрахунку вартості проекту. При цьому відкривається окреме вікно, в яких представлені титульний лист, ескіз проекту з планами поверхів, вартість проекту як загальна, так і по кімнатах. Ціни на матеріали та роботи доступні для редагування, що є досить зручним.

створення моделі

У сервісі є малювання планів в ручному режимі. Для цього потрібно клацнути по «Побудова стін» і накреслити потрібний контур. Якщо при цьому активувати кнопку «Прив’язки», то даний процес буде відбуватися комфортно і на виході вийде точний результат. У вікні «Приміщення» відображається площа контуру. Тут можна задати висоту стелі і тип кімнати.

Для редагування розмірів стіни або зовсім її видалення є інструмент «Вибір і переміщення». Для скасування поточної дії користувача або його повернення на попередній крок передбачені інструменти «Скасувати» і «Повернути».

включення «Сонце» дає реалістичну сцену квартири або кімнати при денному освітленні. За допомогою функції камери можна подивитися, як буде виглядати інтер’єр зсередини квартири. Однак вони доступні тільки в платній версії програми.

Щоб перейти з 2D в 3D

Дана дія здійснюється за допомогою натискання на «3D».

При цьому відбувається перенастроювання зображення в тривимірний вигляд.

Створення рендеру і VR-панорами

У вікні 3D піктограма у вигляді фотоапарата призначена для створення рендеру або VR-панорами поточної сцени. У безкоштовної версії програми дозвіл панорами обмежена 300 пікселями, а розмір зображення становить 640х360.

Імпорт плану приміщення і сітка

Відображення сітки здійснюється за допомогою кнопки «Сітка», а імпортування зображення з готовим планом – «Підкладка».

При натисканні на «Підкладка» з’являється наступне вікно.

Тут задається масштаб, поворот і розмір зображення при вставці.

переміщення моделі

Рух моделі здійснюється за допомогою натискання на стрілки, розташовані в нижній частині робочої області. Тут також можна задати одиницю вимірювання поля. Доступні розміри в футах, метрах і міліметрах.

збереження

Можна встановити інтервал часу, через яке проект буде зберігатися автоматично. Збереження в ручному режимі реалізовано за допомогою натискання на кнопку “Зберегти як”.

Робота зберігається в розділі сайту, який називається “Мої проекти”.

налаштування

В даній вкладці можна регулювати деталізацію зображення, вибираючи між швидкістю і якістю. Це може бути актуальним при побудові складних сцен. За допомогою зсуву повзунків можливе регулювання швидкості масштабування в 2D і 3D, а також прозорості нижніх поверхів. За допомогою галочок можна включити або відключити реалістичне освітлення, генерацію mip-maps, відображення підказок і порад, прив’язки.

колір інтерфейсу

Реалізовано зміна кольору меню програми. Натискання на внутрішнє коло повертає колір інтерфейсу за замовчуванням.

Поради та підказки

Для підвищення зручності роботи з програмою і комфортного навчання передбачені поради та підказки. Наприклад, можна дізнатися, що натискання на клавіші «1» активізує режим виділення, а на «2» – режим побудови.

переваги

  • Простий і зручний інтерфейс;
  • Велика база меблів, побутової техніки та елементів оформлення інтер’єру;
  • Підтримка 2D і 3D режимів;
  • Наявність прив’язок і гарячих клавіш;
  • Висока функціональність в безкоштовній версії сервісу, яка достатня для звичайного використання.

недоліки

  • Обмежені можливості візуалізації готового проекту в безкоштовній версії;
  • Функції природного освітлення і установки камер доступні тільки в платній версії.

Планоплан 3D – безкоштовна онлайн-програма для створення як планів приміщень, включаючи квартири, так і їх декоративного оформлення. Сервіс пропонує високий рівень функціональності і доступний для роботи прямо з вікна браузера.

Ссылка на основную публикацию