Пітер Істгейт – професійний гравець в покер

Пітер Істгейт – професійно грає в покер зі школи, входить в десятку гравців WSOP.
Народився Пітер в 1985 році 13 грудня в Данії, місто Далум. Ще в дитинстві він зрозумів, що не займатиметься звичайними речами, його друзі мріяли вивчитися на лікаря, адвоката, бізнесмена, а він хотів чогось незвичайного у зв’язку з ризиком. Істгейт навчався в школі, коли друзі показали йому гру покер.
Підліток зрозумів, що так можна заробляти багато грошей, але для початку потрібно розібратися з усіма тонкощами. Тому грав, розважаючись в мережі інтернет. Пройшов рік, перш він зміг заробити щодо пристойну суму. Пітер вступив до університету, де почав вивчати економіку, але кинув навчання заради гри. У 2005 році він вирішив взяти участь в живому турнірі і тільки через рік домігся успіху. У наступних турнірах він потрапляв на призи, доходив до фінальних столів, заробляв значні гроші. Наймолодшим гравцем переможцем WSOP він став у віці двадцяти двох років. За словами Пітера, перемога стала для нього шоком, він навіть не став святкувати цю подію і шкодує, що не показав усім, як він щасливий. Турнір вимотав його, і під кінець гри не залишалося сил навіть для позитивних емоцій.
Хоча, через деякий час він уже вільно спілкувався з журналістами, знав як краще поводитися перед камерою і з великим задоволенням роздавав автографи. У подальших іграх він так само показував гідні результати, доводячи собі і всім, що перемога з великим рахунком не випадковість. У 2009 році на WSOP Європи Істгейт дійшов до 18 місця, в світовій серії захистив свій титул став з усіх екс-чемпіонів найкращим. У Лондонському EPT він заробив £ 530,000, а в Довілі потрапив у фінал. За кілька років кар’єри тільки в онлайн ігри він отримав понад одинадцять мільйонів доларів.

Не так давно гравець переїхав на постійне місце проживання в Лондон, хоча багато їздить по світу, беручи участь в живих турнірах. Пітер часто грає в турнірах, кошти яких йдуть на благодійність. Він мріє про створення власного фонду або хоча б проекту.

Істгейт дає поради новачкам, вчить, що потрібно вивчити всю інформацію про покер. А так же багато грати, де немає ризику програшу, а якщо все – таки вирішили ризикнути, почніть з тієї суми, яку не шкода втрачати.

В одному з інтерв’ю Пітер сказав, що перша велика перемога зробила його ледачим, мотивація втрачена, а гроші так і не принесли щастя. Щоб повернути собі бадьорий настрій, датчанин займається йогою.

Ссылка на основную публикацию