Підключити та налаштувати телебачення ТТК, як дивитися IPTV на ТТК

В даний час з’явилася можливість скористатися новою сучасною послугою, яка представляє собою цифрове телебачення.

ТТК ТВ дає можливість своїм абонентам не тільки переглядати велику кількість телевізійних каналів, але і користуватися різними додатковими опціями.

Підключіть ТТК ТВ до свого телевізора і використовуйте по максимуму все його можливості.

ТТК телебачення дозволить вам вести перегляд своїх улюблених програм в популярному HD-форматі.

Чим вигідна така послуга

Вибравши для себе даного провайдера – Транс ТелеКом – ви отримаєте можливість вибору найбільш підходящого телебачення, яке запропоновано трьома варіантами.

Можливість перегляду на різних пристроях.

Перше, що пропонує телебачення ТТК – це цифрове ТБ, яке приходить на зміну аналоговому.

Цей варіант дозволить вашому телевізору отримувати картинку дуже високої якості, що отримується за рахунок оцифровки трансльованого зображення. Завдяки цій послузі кожен абонент зможе приймати цифрові і HD канали, як з високою якістю зображення, так і з хорошим звуком. Цифрове телебачення дозволить переглядати всі ефірні канали та тільки два HD – це в початковому тарифі.

«Базовий» тариф відкриє доступ до всіх каналів, а «Преміальний», до всього іншого, додасть ще і два каналу 18+.

До повного переліку каналів перевищує 100, не кажучи вже про те, всі вони розбиті за тематичними напрямками. Необхідний канал можна швидко вибрати завдяки наявній інтерактивній програмі. Безперечним плюсом подібної послуги є можливість перегляду програм п’ятиденної давності, які можна знайти в архіві провайдера.

Необхідне обладнання

Цифрове ТБ можна переглядати на будь-якому сучасному телевізорі при наявності необхідного обладнання. До нього відноситься приставка NV300. Завдяки даних пристроїв ви зможете вести перегляд фільмів в цифровому форматі і передачі з HDTV якістю.

Зовнішній вигляд приставки.

Крім того, ви зможете використовувати для перегляду телевізійних передач монітор вашого комп’ютера. Для цих цілей вам знадобиться завантажити і встановити до себе на комп’ютер додаток IPTV Player. Для скачування – перейдіть на сайт компанії ТТК, там же ви знайдете і чітку інструкцію з встановлення даного плеєра. Після всіх налаштувань ви зможете безперешкодно отримувати всі телеканали за допомогою інтернет в режимі онлайн.

Щоб приймати цифрове телебачення від провайдера ТТК на екрані телевізорів SMART – потрібно установка спеціального додатку iptv portal.

Завдяки цьому додатку ви зможете вести перегляд фільмів, а також популярних каналів в якості HD, на будь-якому мобільному пристрої з операційною системою Android. Єдине, що потрібно – вказати в налаштуваннях програми наступну адресу – «portal2.myttk.ru» а також ввести логін і пароль, які вказані в договорі.

Доступні до перегляду канали

Підключивши інтерактивне телебачення ТТК, вам відразу ж будуть доступні 32 каналу, а в разі оформлення передплати – 101 канал в цифровому і 16 в HD якості.

Тарифний план з доступом в інтернет

Існує три основних тарифних плани:

  • соціальний пакет – дає можливість переглядати 36 цифрових і 2 HD каналу;
  • базовий – 97 цифрових і 16 HD відповідно;
  • преміальний – 99 і 16

Підключення кабельного ТБ

Кабельне телебачення має ряд переваг, так як дозволяє приймати високоякісне зображення і звук з великою стійкістю до зовнішніх перешкод. За допомогою підведеного до телевізора кабелю здійснюється перегляд всіх каналів без необхідності використання додаткового обладнання (ТВ-приставки). Крім того, що приймається цифровий сигнал має формат DVB-C.

Позитивним моментом є можливість управляти відтворенням, використовуючи стоп, паузу і перемотування. Завдяки цій можливості ви завжди зможете переглянути вже закінчилася програму.

Для того, щоб підключити кабельне телебачення до телевізора, необхідно, щоб останній підтримував мовлення DVB-C.

Телебачення High Definition (HD)

Даний вид телебачення дозволяє отримати картинку з високою чіткістю зображення. Завдяки цьому ви зможете вести перегляд передач на великих телевізорах. Навіть при перегляді на близькій відстані від екрану буде відсутній пикселизация картинки. Щоб підключити HD ТВ знадобиться в контакт-сервіс або подати заявку на офіційному сайті провайдера ТТК.

Інтерактивне телебачення

Даний вид телебачення дає можливість повного контролю над кількістю переглядів контентом, а також дозволяє за допомогою телевізора виходити в інтернет.

Інтерактивне ТБ ТТК.

До його переваг можна віднести наступне:

  •  управління контентом;
  • доступ до архіву телевізійних програм;
  • величезний вибір каналів;
  • наявність послуги мультіскрін;
  • можливість користування інтерактивною програмою.

Установка і настройка IPTV Player

Дана програма призначена для перегляду цифрового телебачення на ПК.

Насамперед слід завантажити установник з офіційного сайту ТТК.

Вікно установника.

Після цього запустити його і у вікні, натиснути кнопку «Встановити». Якщо ви не бажаєте разом з плеєром інсталювати супутні додатки – зніміть з них галочку виділення.

По завершенні установки клацніть на кнопці «Готово».

Відкрийте плеєр за допомогою іконки, що з’явилася на робочому столі і введіть у вікні свій логін і пароль (у разі підключеного платного пакету).

Якщо ж ви не маєте платного телебачення – активуйте галочкою функцію «Анонімний вхід». Після цього відкриється робоче вікно плеєра, в якому вам залишиться вибрати будь-якої телевізійний канал і приступити до перегляду.

Що таке IPTV і в чому його відмінність від OTT

IPTV не є інтернет-телебаченням, хоча і має в своїй абревіатурі «IP» – скорочення від «Internet Protocol». Воно являє собою не що інше, як метод передачі будь-якого обсягу інформації за допомогою захищеної мережі.

За допомогою цієї функції користувач може взаємодіяти тільки зі своїм оператором, який здійснює повний контроль за IPTV платформою.

Дана платформа (або мережа) може бути як напівзакритої, так і повністю виключає доступ інших користувачів мережі Інтернет до наявних ресурсів. Крім того, така структура має фізичну прив’язку до телевізорів своїх абонентів, так як займається передачею свого комерційного матеріалу.

OTT ж являє собою своєрідний канал зв’язку з користувачами і займається поширенням медіа-контенту без упору на певного Інтернет-провайдера. За допомогою даної платформи з’єднуються в єдине ціле механізми доступу і пошуку в інтернеті з відео і телебаченням.

Виберіть для себе такого провайдера, як ТТК, і дивіться свої улюблені фільми і передачі в цифровому і HD якості, а також отримуйте можливість повного управління відео контентом.

Ссылка на основную публикацию