Підключення планшета до інтернету через WiFi роутер швидко і легко

Привіт, шановні читачі! Іноді бездротову локальну мережу трапляються проблеми, і для швидкісного доступу в Інтернет нічого не залишається, як скористатися бездротовою мережею Wi-Fi, що роздається з домашнього девайса. Підключитися до інтернету таким перевіреним способом можна як за допомогою смартфона, так і через планшетний комп’ютер. Незважаючи на простоту майбутніх дій, у деяких користувачів підключення планшета до інтернету через Wi-Fi роутер викликає деякі утруднення. Якщо ви теж не знаєте, як правильно зайти в мережу з планшетного комп’ютера, прочитайте це коротке керівництво – воно зможе відповісти на всі виниклі питання.

Перевірка мережевих параметрів роутера

Перед тим, як підключитися до роутера, необхідно перевірити настройки роздає пристрою. Для цього слід зайти в програмний інтерфейс (його зовнішній вигляд у більшості сучасних роутерів практично не відрізняється між різних моделей), перейти в розділ управління бездротовою мережею та активувати той модуль, який відповідальний за роздачу сигналу. За замовчуванням радіомодуль активований, проте в деяких випадках він може не працювати – в такому випадку виконати поставлене завдання не вийде при всьому бажанні. Після того, як роздача сигналу налаштована, можна приступати до підключення сучасного планшета або смартфона до Wi-Fi.

Виконуємо поставлене завдання

Коли роутер повністю налаштований і готовий до роботи, залишається всього кілька дій для підключення планшета:

  • Перейдіть в налаштування вашого девайса – шлях до параметрів залежить від версії операційної системи. Зазвичай достатньо знайти іконку із зображенням шестерні або молотка в лаунчер гаджета і натиснути на неї.

Зайдіть в розділ бездротового модуля Вай-Фай і увімкніть його, дочекайтеся виявлення доступних мереж.

Виберіть бажане підключення, натисніть на нього і почекайте. Якщо для входу потрібно пароль, введіть його. Також у вікні можна переглянути тип захисту і рівень сигналу – чим більше, тим краще.

Іноді трапляється ситуація, коли на роутері відключений параметр DHCP. Якщо це так, для сполучення приладу з пристроєм буде запропоновано ввести установки IP-адреси самостійно. Не хвилюйтеся завчасно, в цьому немає нічого складного. Для усунення неполадок в який з’явився при натисканні на відповідну мережу вікні поставте галочку напроти пункту «Додатково». Після цього відкриються додаткові настройки – тут треба вписати IP-адреса домашнього роутера, а також дані шлюзу. Після цього тиснемо «Підключити» і насолоджуємося швидким доступом.

Цей спосіб підходить не тільки для приладів на базі операційної системи Android, але і для пристроїв, які працюють на iOS і Windows Phone. Аналогічним чином можна влаштувати сполучення смартфона – порядок дій відрізнятися не буде. Поділіться цією статтею в соціальних сервісах зі своїми друзями, щоб вони теж дізналися, як можна потрапити в інтернет з гаджета через домашній Вай-Фай роутер. Не забудьте підписатися на оновлення блогу – тільки так ви зможете одним з перших отримувати новини про появу нових інструкцій і корисних статей. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию