Підключення до віддаленого робочого столу

  • дані
  • Налаштування
  • програми
  • Соціальні мережі

Вітаю, дорогі друзі! Цей урок покаже, як організувати підключення до віддаленого робочого столу по мережі. А корисний він буде початківцям системним адміністраторам або простим користувачам, які хочуть підключитися до іншого комп’ютера через мережу і виконати на ньому будь-які налаштування.

Це досить простий урок. Головне – виконувати всі покроково і не поспішати.

Спочатку нам потрібно змінити параметри підключення мережевої карти. Для цього в треї біля годинника натисніть на значок мережі (у вигляді монітора або сходи) і виберіть «Центр управління мережами»:

Тепер в лівій частині вікна виберіть «Зміна параметрів адаптера»:

Наступним кроком відкрийте «Властивості» «Підключення по локальній мережі»:

Далі у вкладці «Сеть» виділіть «TCP / IPv4» і натисніть «Властивості»:

А тепер вам потрібно змінити ip адресу вашої мережевої карти на вільний з тієї підмережі, в якій знаходиться інший комп’ютер. Для цього встановіть галочку навпроти «Використовувати наступний IP адреса» і впишіть його в відповідне поле.

Маска підмережі з’явиться сама, коли ви натиснете на її активне поле:

Тепер нам потрібно знайти іконку для підключення до віддаленого робочого столу. Для цього натисніть на меню Пуск – Всі програми – Стандартні. В цьому розділі і буде наша ікона віддаленого робочого столу.

Якщо ви плануєте часто використовувати цю іконку, тоді натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть «закріпити в меню Пуск». Після цього іконка «віддалений робочий стіл» буде постійно відображатися в Пуск:

Далі натисніть на іконку і введіть дані для входу:

Також в Параметрах ви можете налаштувати передачу даних між дисками вашого і другого комп’ютера. У вкладці «Локальні ресурси» натисніть «Детальніше»:

Потім поставте галочку біля «Смарт-карти» і встановіть галочки навпроти всіх дисків (до речі, ви можете змінити букву диска).

Тепер вам залишається тільки ввести дані для авторизації:

Підключення створено!

Для того, щоб закрити або згорнути віддалений робочий стіл, використовуйте панель у верхній частині екрану:

От і все! У цьому уроці ми розглянули, як створити підключення до віддаленого робочого столу.

Ссылка на основную публикацию