Підбираємо кращий ліхтарик для Андроїд

Сучасний смартфон включає в себе безліч інструментів, які можуть стати в нагоді в будь-який момент. Використовуючи спалах, можна перетворити його в зручний, корисний, а іноді і на безплідний, але дуже прикольний ліхтарик. Для цього потрібно лише завантажити ліхтарик для андроїд і розширити можливості свого смартфона, використовуючи його по максимуму. Розглянемо найкращі та цікаві програми-ліхтарики для андроїд.

Flashlight

Завантажити додаток можна.

Flashlight це популярний додаток-ліхтарик для тих, хто любить простоту. Дуже зручно влаштований, їм легко користуватися. Можна регулювати яскравість променя ліхтарика, є звуковий супровід, яке відключається при необхідності. За допомогою стробоскопа налаштовується сигнал SOS. Є функція захисту від випадкового включення, що вбереже телефон від необґрунтованого витрати енергії.

Ліхтарик Galaxy LED

Завантажити додаток можна.

Ліхтарик Galaxy LED – безкоштовний додаток, яке пропонує найяскравіший світло ліхтарика. Розроблено був для Samsung Galaxy, але підходить і для інших пристроїв. Використовує спалах і екран телефону. Мінімалістський дизайн не завдасть клопоту при використанні. Його можна швидко включити навіть з заблокованого екрану. Сам ліхтарик може працювати в режимі:

 • стабільний світло;
 • миготіння;
 • стробоскоп.

Частоту миготіння стробоскопа можна відрегулювати і використовувати як азбуку Морзе. У додатку також є компас, що є хорошим доповненням. Такий ліхтарик безумовно стане в нагоді в подорожі.
Користувачі відзначають зручність у використанні, відсутність реклами, простоту і потужність пристрою.

Tiny Flashlight

Завантажити додаток можна.

Ліхтарик для андроїд Tiny Flashlight включається одним дотиком на іконку, відразу приводячи його в робочий стан. Використовує спалах камери і екран. Цікавий своїми доповненнями, які можна встановити:

 • лампа;
 • поліцейська мигалка;
 • попереджувальні сигнали;
 • світловий стіл.

Світиться екран підсвічується будь-яким кольором з спектра. Можна відрегулювати яскравість, що дозволить поекспериментувати з освітленням.
В активному режимі на дисплей виводить рівень заряду батареї і її температуру.

Selene FLASH LED

Завантажити додаток можна.

Додаток Selene FLASH LED – це зручний ліхтарик для андроїд з набором необхідних функцій. Забезпечує яскраве світло через спалах або екран. При активному екрані яскравість регулюється вручну. При зміні режиму спрацьовує вибросигнал. При використанні стробоскопа можна налаштувати частоту мерехтіння, а також скористатися азбукою Морзе і налаштувати сигнал SOS.

На ліхтарику передбачена установка таймера відключення, при якому ліхтарик сам відключиться, що збереже витрата енергії. На екран виводиться рівень заряду батареї і час роботи. При блокуванні екрану, ліхтарик працює у фоновому режимі – можна не турбуватися, що він згасне в самий невідповідний момент.

Колір Ліхтарик HD LED

Завантажити додаток можна.

Додаток Колір Ліхтарик HD LED світло працює як звичайний ліхтарик, використовуючи спалах камери і екран. Однак більше цікавий своєю анімацією і ефектами, якими можна розважитися:

 • анімовані написи;
 • світяться сердечка;
 • палаюча свіча;
 • крутиться спіраль;
 • перемикаються кольори веселки;
 • диско куля.

У додатку передбачена різнокольорове підсвічування екрану – вибрати саму приємну для очей не складе труднощів. Ліхтарик яскраво світить, швидко переходить в різні режими.

Яскравий Ліхтарик Безкоштовно

Завантажити додаток можна.

Включення і вимикання ліхтарика супроводжується різними звуковими сигналами. Оснащений автоматичним таймером на 2 хвилини або 10 хвилин. Робочими є і спалах камери, і екран. При роботі включаються всі доступні індикатори пристрою. У темряві не доведеться намацувати кнопочки – вони добре підсвічені. Додаток просте, але дуже функціональний. Розробники заявляють максимальний рівень використання яскравості світла.

Ліхтарик LED Genius Led

Завантажити додаток можна.

Ліхтарик LED Genius Led-підсвічування – особливістю цього ліхтарика для андроїд є те, що його можна включити, лише струснувши екран. Причому чутливість струсу налаштовується індивідуально. Легким рухом руки ліхтарик переходить в робочий режим. При цьому включається тільки спалах камери. Разом з спалахом також використовується екран, на якому можна вибрати відповідну колірну гамму підсвічування. Додаток включає в себе мінімальний набір необхідних функцій, зручно у використанні.

Ссылка на основную публикацию