PicPic-програма для захоплення зображення на екрані монітора

Якщо ви не знаєте як зробити знімок екрана і в якій програмі робити скріншот легко і зручно, то раджу звернути вашу увагу на багатофункціональний інструмент PicPick. PicPic – це програма для захоплення зображення на екрані монітора. Це інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні програма для захоплення екрану, яка покликана втілити в життя творчі думки вебмастера, графічного дизайнера і креативного блогера.

PicPick об’єднав в собі набір інструментів за допомогою яких можна виконати різноманітні знімки і отримати оброблене зображення на виході. Набір програми включає в себе кілька режимів захоплення екрану, редактор зображень, колірну палітру, вікно збільшення, перехрестя, кутомір і лінійку, а також грифельну дошку. Програмне забезпечення поширюється безкоштовно тільки для особистого використання, в іншому випадку ви повинні купити ліцензію для комерційної діяльності.

Завантажити свіжу версію PicPick (російською мовою) можна з офіційного сайту.

В налаштуваннях PicPic можна вибрати російську мову. З особливостей даної програми можна відзначити:

  • Підтримка всіх версій ОС Windows
  • Multi-language (Підтримка 30 мов в тому числі і російська)
  • Повна підтримка в режимі двох моніторів
  • Чи не використовує реєстр і системну папку (Ви можете скопіювати папку програми з файлами на знімний USB носій).

Захоплення зображення з екрану в редакторі PicPic.

Основний інструмент в якому можна зробити знімок на повний екран або елемент вікна, вікна з прокруткою, виділену, фіксовану або довільну область. Відредагувати отриманий знімок можна як в зовнішньому (В налаштуваннях потрібно вказати шлях до програми) так і у вбудованому редакторі. Крім цього отриманий знімок автоматично можна відкрити в Microsoft Word, Microsoft Excel або Microsoft PowerPoint. Надіслати по FTP на e-mail, Facebook або Twitter, якщо попередньо зробити настройки програми. Є можливість задати формат зображення в BMP, JPG, PNG або GIF.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який має в своєму арсеналі інструменти переміщення, кисть, ластик, текст, заливка кольором і так далі. Так само редактор містить набір ефектів інвертування, градація, пикселизация, рамка, розмиття, різкість … На цьому можливості редактора не вичерпані …

Колір під курсором. Колірна палітра. Екранна лупа.

Два один одного доповнюють інструменту за допомогою яких можна визначити чи підібрати колірне рішення. Інструмент дає можливість дізнатися колір на сайті і відобразити інформацію в одному з чотирьох типів кодування. Після того як ви визначите колір під курсором миші або зробите підбір кольору з палітри на екрані, інструмент надасть вам можливість вибрати один з типів кодування кольору.

Серед типів кодування можна вибрати,, іDelphi. Зробивши вибір на користь одного з режимів кодування ви можете скопіювати його в буфер обміну натиснувши відповідну кнопку і вставити в вихідний код свого документа.

Вікно в якому за допомогою повзунка можна збільшити зображення від 2х до 10х крат. Простий інструмент, який надає неоціненну користь при розгляді дрібних деталей на зображенні.

Лінійка і кутомір на екрані монітора.

Інструмент дозволяє виконати на екрані завмер в пікселах, дюймах, сантиметрах. Є можливість орієнтації лінійки по горизонталі і вертикалі, а також переміщення вниз, вгору, вправо, вліво. Лінійка має чотири базові кольори синій, жовтий, білий, чорний. Крім цього, можна вибрати один з режимів прозорості лінійки, а також встановити дозвіл DPI в 72, 96, 120, 300 або задати свої параметри.

Також можна підключити до спільної роботи інструмент “Вікно збільшення” поставивши в меню у відповідному пункті галочку. В меню інструменту можна потрапити клікнувши по зображенню лінійки правою кнопкою мишки. Збільшити або зменшити шкалу лінійки можна за допомогою відповідних кнопок розташованих у караючи лінійки або потягнути її в потрібному напрям за протилежний край.

Допомагає знайти в градусах потрібний кут на екрані або на зображенні. Найчастіше цей інструмент використовують в математиці і графіку.

Інструмент для дизайнера. Перехрестя. Грифельна дошка.

Можна застосувати при розрахунк
у координат об’єкту щодо екрану або вимірювати зображення по горизонталі і вертикалі одним рухом миші. Інструмент можна також використовувати для вимірювання площі екрану, вирівнювання об’єктів в дизайнерських або графічних додатках. Ви також можете знайти йому застосування в своїх якихось роботах.

Використовується для проведення презентацій або для більш детального роз’яснення якихось творчих ідей і думок. У своєму арсеналі має мінімальний і необхідний набір інструментів. Корисна штука.

PicPick по праву можна віднести до лідерів в лінійці подібних програм. Бажаю Вам приємної і творчої роботи. Сподіваюся огляд програми PicPic був для вас корисним і легким до сприйняття. Підписуйтесь на оновлення блогу, вперед буде ще багато цікавого. До зустрічі на сторінках блогу. Поки що!

Ссылка на основную публикацию