Перший (Комп’ютер) в Світі Коли Ж Він З’явився

Коли з’явився перший комп’ютер погляд в минуле

У нас зараз 21 століття. Століття, коли все залежить від різних машин, агрегатів, різної технологічної інформації. Майже в кожному будинку зараз є свій ПК. Без ЕОМ сучасне життя уявити дуже важко.

Практично комп’ютер управляє всіх нашим життям. ПК стежать за всією електронікою по всій планеті. Навіть за польотами космічних кораблів, правильною роботою атомної станції. Комп’ютери ведуть спостереження за атмосферними явищами. Явищами на воді і на землі.

З усіх людей мало хто має уявлення коли з’явився перший комп’ютер в світі. Багатьом людям не віриться, що комп’ютер був створений менше сотні років тому.

Перший комп’ютер в світі коли ж його створили

Багато вчених розходяться в думках, коли з’явився перший комп’ютер в світі. З одного з давнього грецького корабля, який пролежав на дні моря понад 2000 років було піднято механічний пристрій, за своїми деталям і задачам дуже нагадує ПК.

Але пристрій було не допрацьовано. Зрозумілим є одне, це було обчислювальний механічний пристрій, що допомагало вважати. Цілком можливо, якби греки допрацювали свій пристрій, історія могла б піти по-іншому.

Схоже пристрій зробив відомий вчений Паскаль в 1645г. Він спробував полегшити арифметичні обчислення свого батька, який багато вважав. Він був збирач податків. Його винахід назвали колесо Паскаля. Цей прилад дозволяв обчислювати суми багатьох чисел без людей.

Однак, прототипом сучасного комп’ютера вважається дешифровальной машини, що налічувала 1,5 тисячі ламп. Створив її Макс Ньюмен. Вона була створена на противагу німецькій «Енігма». Німці вважали, що розшифрувати код «Енігми» неможливо. Вони прорахувалися.

 Це був вдалий проект Англійців, які стежили за німцями в 1943р. і за допомогою цієї машини розшифровували практично всі секретні коди німців. Таким чином війна була вирішена.

В цей же час Американці працювали над першим ПК «Eniac». Його представили світу тільки в 1946 р У нього були гігантські розміри і важив він 28 тонн. «Eniac» витрачав енергії майже 140 кВт. Розташовувався він у всій кімнаті і охолоджувався літаковим двигуном.

Стали створювати комп’ютер за комп’ютером

У 50-х же роках з’явилися перші транзисторні комп’ютери. Таким чином розміри їх значно зменшилися. В середині шістдесятих роках фірма Digital Eguipment створила комп’ютер своїми габаритами з невелика шафа! Ціна його була 20 тис. $.

В СРСР теж велися подібні роботи. Займався цим професор С.А. Лебедєв. У 50-х роках він створив прилад, який назвав «Мала електронна лічильна машина». Площа він займав 60 м.кв.

Його здібності також вражали уяву. Потужністю в 25 кВт, він здійснював 3000 різних обчислень в хв. Зрозуміло дані отримували з перфокарт штекерним комутатором. Іноді використовували барабан, з вбудованими магнітами. Він зберігав до 5000 чисельних кодів.

Про те, коли з’явився перший комп’ютер в союзі, я розповім в одній зі своїх наступних статей.

Ми всі знаємо, як виглядають комп’ютери зараз. Взяти до прикладу ноутбук. Який фактично нічим не поступається звичайному настільного ПК. А давайте уявимо, що ж буде в майбутньому. IBM уде випустила ПК потужністю 1000.000.000.000 за сек. Він містить в собі двох ядерники близько 20000.

Пам’ять такого ЕОМ 80 терабайт. Як в старі добрі часи комп’ютер захоплює площа 560 м.кв. важить даний комп’ютер, його назвали Roadrunner близько 23 т.

Що буде в майбутньому, хто знає. Кажуть починають з’являтися комп’ютери на кристалічній основі. Обсяг вони будуть займати невеликий, маючи величезну пам’ять. Як то кажуть «Поживемо, побачимо».

Якщо вам сподобалася стаття, «коли з’явився перший комп’ютер в світі», клікніть по соціальним кнопок і поділіться нею з друзями! Крім даної статті, я підготував вам докладне відео про перший комп’ютер. З відео ви не тільки почуєте, але і побачите, коли і як з’явився перший в світі комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию