Перевірити швидкість інтернету безкоштовно онлайн

Для багатьох не секрет, що максимальна швидкість інтернету визначається тарифним планом вашого інтернет провайдера. Їм може бути Ростелеком, Білайн, ByFly і інші.

Коли укладається договір на надання послуг інтернет зв’язку в ньому чітко прописується швидкість, на якій вам буде надано доступ в інтернет.

Але нерідкі випадки, коли кінцевий користувач укладає договір на одну швидкість, а за фактом отримує іншу, нижчу за ту, яка вказана в договорі.

Якщо у вас виникли підозри щодо реальної швидкості інтернет з’єднання або ви просто хочете її перевірити, то рекомендуємо вам використовувати такі онлайн сервіси:

www.speedtest.net – Найбільший безкоштовний онлайн сервіс перевірки швидкості інтернету

Після переходу на сайт, який автоматично визначить вашого провайдера, а також ваш «білий» або як його ще називають зовнішній ip-адреса для початку перевірки швидкості інтернету потрібно натиснути кнопку «Почати».

Початок перевірки швидкості інтернету на сайті speedtest.net/

Протягом декількох секунд будуть перевірені і відображені в зручному вигляді результати швидкості в мегабитах по вхідному і вихідному потокам.

Говорячи іншими словами ви дізнаєтеся вашу швидкість, з якою ви завантажуєте з інтернету і швидкість, з якою ви можете що – або закачати в інтернет.

Також буде показаний ваш «пінг» – затримка, з якої пакети трафіку доходять до вашого комп’ютера.

Результати вимірювання швидкості інтернету на сайті speedtest.net/

На даному малюнку «скачати» – це швидкість на прийом, а «завантажити» – швидкість на віддачу.

Перевірити швидкість інтернету ByFly

Користувачам з Білорусі які обслуговуються провайдером ByFly пропонуємо міряти швидкість інтернету сервісом, який сам провайдер і пропонує. Це. Хоча деякі можуть засумніватися в об’єктивності та чесності сервісу від самого провайдера, проте яких – то махінацій з його боку помічено не було.

Переходимо по посиланню вище і потрапляємо в головне вікно сервісу. Для початку тестування швидкості інтернету byfly натискаємо кнопку «Begin».

Сервіс перевірки швидкості інтернету – http://test2.byfly.by

Через короткий час перед вами будуть результати. Download – швидкість скачування, Upload – швидкість завантаження.

Результати сервісу перевірки швидкості інтернету – http://test2.byfly.by

Користуватися цим сервісом можуть не тільки абоненти ByFly, а й будь-який інший бажаючий незалежно від провайдера.

Радимо скористатися двома сервісами перевірки швидкості інтернету і взяти середнє результатів обох.

Варто відзначити, що якщо ви перевіряєте швидкість інтернету при підключенні до роутера по вай- фай, то швидкості можуть виявитися помітно нижче, ніж заявлені вашим провайдером. Пов’язано це з тим, що втрати йдуть саме після роутера. Чим далі ваш пристрій, з якого ви мереете швидкість інтернет з’єднання далі від Wi-Fi роутера, тим більше будуть спотворені дані перевірки в гіршу сторону!

Для того, щоб звести вірність результатів перевірки до максимуму рекомендується робити перевірку при підключенні по дроту, або знаходитися прямо біля самого роутера.

Ссылка на основную публикацию