Перевірка трасту або аналіз сайту онлайн

Знову здрастуйте шановні читачі блогу PomKomp.ru Сьогодні хочу розповісти кілька слів про один цікавий онлайн сервісі в інтернеті, що дозволяє провести перевірку трасту сайту і проаналізувати його показники. Ця стаття буде цікава і корисна починаючим веб-майстрам, які створили свій перший проект і хочуть зібрати інформацію про основні показники свого нового ресурсу, а також перевіряти сторонні майданчики на яких збираються розміщувати зворотні посилання.
Всі новоспечені вебмастера задають питання, що таке траст сайту і для чого він потрібен. Про все це я розписав в окремій статті свого блогу. Хочу сказати тільки пару слів про цей показник. Показник трасту варіюється від одного до десяти і відповідно чим вище цифра тим краще для вас. Ця цифра говорить про те на скільки якісний сайт був переданий на перевірку.

Отже, давайте перейдемо безпосередньо до опису самого популярного сервісу з перевірки трасту XTOOL.RU  

Сервіс Xtool дозволяє проаналізувати ваш проект, сайти ваших конкурентів і будь-які інші ресурси, щоб вибрати майданчики для подальшого розміщення зворотних посилань. Про те, як застосовувати показник трасту при виборі сайту донора я постарався докладно розписати в одній зі статей свого блогу. Аналіз конкурентів, дозволить оцінити в якому напрямку рухатися вам у розвитку проекту.

Алгоритм сервісу ґрунтується на даних Яндекса, показники сукупності факторів якого говорять про ставлення Яндекса до того чи іншого проекту. Іншими словами можна сказати, що цей сервіс показує рівень довіри пошукової системи Яндекс.

Для початку раджу зареєструватися на цьому порталі, що в свою чергу дозволить надалі отримувати повідомлення про апдейтах системи і вчасно проводити повторний аналіз, а також зареєстрованим користувачам відкривається більше можливостей при перевірці трасту. Xtool дозволяє щодня оцінювати не більше дев’яти адрес. Для кого-то цього достатньо, а комусь необхідний аналіз величезної кількості url. Якщо ви потребуєте в перевірці показників великого списку, то завжди є можливість за символічну плату змінити ситуацію, що склалася.

Перед тим як продовжити читання цієї статті, пропоную скористатися можливістю перевірки вашого сайту, використовуючи форму наведену нижче.

Ну про початкових етапах по роботі я розповів, тепер варто заглибитися в опис можливостей цього чудового сервісу та розповісти про всі переваги по роботі з ним.

На головній сторінці ресурсу можна побачити основне поле для введення адреси вашого проекту. Після того, як ви ввели сюди свій URL, натискаєте кнопку перевірити і через деякий час отримаєте результат перевірки трасту і аналізу сайту. Перевірити роботу сервісу можете прямо зі сторінки мого блогу, для цього достатньо ввести url перевіряється проекту в поле нижче.

Крім перевірки трасту сайту в цілому ви також можете подивитися траст для кожної внутрішньої сторінки окремо. Справа в тому, що пошуковик Яндекс оцінює сайт цілком і по частинах. Оскільки для внутрішніх сторінок застосовується спрощений алгоритм, то обов’язково в самому початку потрібно проводити перевірку основного URL проекту.

Основний показник який аналізує цей проект це природно траст сайту, але також він дає можливість подивитися додаткові параметри, про деякі з них більш детально я розповім нижче:

Решта інформації, на мій погляд, не несе за собою якийсь важливості, тому про неї я не стану розповідати, та й в принципі ви самостійно зможете в ній розібратися.

Після натискання вищезгаданої кнопки в лівій частині екрана з’являться додаткові вкладки при відкритті яких в центральній частині вікна буде виводитися відповідна інформація з аналізу сайту. Давайте детальніше розглянемо кожну з цих вкладок.

Зміни XT (трасту)

При виборі вкладки зміни XT перед вами з’явиться графік зміни трасту вашого ресурсу. Залежно від того на скільки ви якісно працюєте над своїм проектом (як часто оновлюєте контент, додаєте зовнішні посилання і т.д.) буде змінюватися даний показник. Зміни трасту відбуваються зазвичай в той же день, коли відбувається оновлення пошукової бази Яндекса, що відповідно можна спостерігати на графіку перевірки трасту.

Історія Тиц

При виборі вкладки Історія Тиц з’явиться графік відображає історію зміни індексу цитування (про те для чого він потрібен і що таке тиц я описав в окремій статті, посилання на яку наведено вище по тексту). Даний показник оновлюється рідше, ніж траст, зазвичай це відбувається раз на місяць.

Історія PR

При аналізі сайту онлайн цей показник останнім часом не на часі, так як він вже не оновлюється з кінця 2013 року. PR бажано враховувати тільки при перевірці донора, на сторінках якого ви хочете залишити зворотне посилання.

Індексація в Яндексі

Вкладка графіка зміни індексації в Яндексі інформує про те, скільки разів ваш проекту було проіндексовано цією пошуковою системою. Зміни графіка індексації відбуваються з такою ж частотою, як і зміни трасту, в той же день, коли відбувається оновлення пошукової бази. Якщо у вас спостерігається різке збільшення або зменшення кількості проіндексованих сторінок, але цього з вашого боку нічого не повинно було сприяти, то рекомендую самостійно проаналізувати, з чим це може бути пов’язано.

посилання

Після перевірки трасту і аналізу сайта онлайн у вас з’явиться можливість перевірити кількість посилаються доменів на ваш ресурс, а також відстежити ступінь зміни по співвідношенню з попереднім оновленням. Даний графік покаже, якими темпами йде нарощування маси.

Відвідуваність

У цій вкладці можна буде побачити приблизну кількість відвідувачів за певний період. Ця інформація може бути дуже не точною, так що вона швидше за все несе за собою чисто інформаційний характер і використовувати її при аналізі сайту не варто

Трафік з Google

Сервіс Xtool збирає інформацію про відвідувачів з найпопулярнішою пошукової системи Google. Власне ця інформація вам не сильно стане в нагоді, оскільки вона формується дуже дивним чином і може кардинально відрізнятися від ідентичною представленої в вебмайстрів Google.

Власне це був останній розділ, де у вигляді графіків ви могли спостерігати зміну тих чи інших показників. Далі давайте розглянемо ще два інструменти представлених на даному сервісі по перевірці трасту.

Видимість в ПС

Цей інструмент дозволяє оцінити видимість вашого сайту в пошукових системах по певних запитах і відповідно вказати приблизні позиції в пошуковій видачі. Є можливість зробити аналіз сайту онлайн, як за двома пошуковикам відразу, так і по кожному окремо. Як можна бачити на зображенні наведеної нижче, при загальній видимості дуже зручно аналізувати різницю в позиціях для двох пошукових систем по одному і тому ж запиту. Ці дані представлені на основі аналізу вашого проекту популярним ресурсом MegaIndex, що дозволяє зробити дуже докладний і грамотний аналіз за багатьма показниками. Також цей сервіс володіє дуже великим функціоналом для просування і аудиту сайту, про всіх його можливостях я постарався докладно розписати в своїй статті.

Зворотні посилання

Ще одним дуже корисним інструментом на сервісі по перевірці трасту, є аналіз зовнішніх посилань. Справжній інструмент дозволяє вивести всі беклінки на ваш ресурс. Інформація виводиться у вигляді таблиці, де крім адреси посилання можна побачити інформацію про те на яку сторінку вашого ресурсу посилається сайт донор, а також дані про рівень Тиц цього донора. Завдяки такому інструменту аналізу сайта онлайн ви можете відстежити неякісні посилання, які в свою чергу негативно позначаються на зовнішньому просуванні вашого проекту, і постаратися від них позбутися. Також інструмент зворотних посилань дозволяє експортувати повний список в формат Exсel, що дозволить з легкістю перевірити якість посилальної маси і на інших популярних і корисних сервісах.

На цьому я хочу закінчити свою розповідь про безкоштовні інструментах чудового сервісу Xtool дозволяє проводити перевірку трасту сайту. Xtool.ru також має кілька платних інструментів, що дозволяють проаналізувати більш детально, але про це думаю варто розповісти в окремій статті.

Ссылка на основную публикацию