Перевірка справжності мережі для віддаленого комп’ютера Windows

Перевірка справжності мережі для віддаленого комп’ютера Windows нерідко викликає подив у користувачів, так як виникає помилка віддалений комп’ютер вимагає перевірку справжності. Проблема з перевіркою частіше зустрічається на більш ранніх версіях ОС до Windows 7. PClegko розбереться з причинами і дасть вірні поради щодо виправлення помилок підключення до віддаленого робочого столу.

Упевнені користувачі ПК напевно чули про фішці «віддалений робочий стіл» (Remote Desktop Connection). Вона дозволяє підключатися до іншого комп’ютера (віддаленого) через свій ПК, планшет або телефон.

Ви можете дистанційно керувати іншим ПК, як ніби ви знаходитесь за ним. Технологія працює на всіх операційних системах (ОС) включаючи Windows XP, Windows 7-10, Mac OS.

Вимоги до аутентифікації на рівні мережі

Remote Desktop Connection – це покроковий процес. Спершу потрібно налаштувати ПК, над яким необхідний контроль. Цей комп’ютер обов’язково повинен дотримуватися такі вимоги.

1. Комп’ютер клієнта зобов’язаний використовувати Remote Desktop Connection версії 6.0 або вище.
2. Операційна система, встановлена ​​на ПК, повинна підтримувати Credential Security Support Provider.
3. Повинен бути запущений клієнт Windows Server: 2008R2, W2012R2, W2016R2.

Причина помилки підключення до віддаленого комп’ютера

Давно минули ті часи, коли RDC користувалися лише системні адміністратори. Зараз ця функція – звичайна справа в корпоративному середовищі. Величезною популярністю користується рішення від компанії Microsoft, в основному через додавання цієї функції до складу серверних операційних систем (Windows Server).

Але цей гігант не зупиняється на досягнутому і має намір наздогнати свого прямого конкурента CSTRIX, можливостями якого користуються вже понад 15 років.

З виходом Windows Server, з’явилася можливість встановлювати захист на мережевому рівні. Але, більш пізні версії ОС цю можливість не отримали. Тепер, при підключенні до такого сервера, віддалений комп’ютер вимагає перевірки автентичності на рівні мережі, яку ПК не підтримує.

Помилка відбувається через те, що Windows XP не може перевірити справжність на рівні мережі. Ця можливість з’являється тільки в майбутніх версіях системи. Пізніше розробники випустили оновлення KB951608, що виправляє проблему.

Перевірка справжності мережі для віддаленого комп’ютера – вирішення проблеми

Перевірка справжності на рівні мережі – метод перевірки, при якій справжність користувача повинна перевірятися перед безпосереднім підключенням до віддаленого робочого столу. Цей метод безпечний і допомагає захистити віддалений ПК від зловмисників, і шкідливого програмного забезпечення.

Щоб скористатися функцією віддаленого робочого стола, потрібно встановити Windows XP Service Pack 3, (на інших версіях ОС проблема не турбує) а після виконати наступне.

Зайти на офіційний сайт https://support.microsoft.com/ru-ru/kb/951608 завантажити файл з автоматичними виправленнями. Кнопку «Завантажити» можна знайти в розділі «Допомога»

Запустіть файл після завантаження. Відкриється вікно програми. Перший дією клікніть на галочку «Прийняти» і натисніть «Далі».

Після завершення процесу має відкритися нове вікно з результатом виправлень. Зазвичай там написано, що виправлення було оброблено. Натисніть «Закрити» і погодьтеся з умовою перезавантажити комп’ютер.

Після всіх виконаних дій, при новому підключенні перевірка справжності на рівні мережі проходить успішно.

У вікні, вкажіть логін і пароль адміністратора для отримання доступу.

Наступний спосіб називається «Атака в лоб» – вимкнути перевірку Connection Broker у властивостях додатків. За замовчуванням варто «Дозволити підключатися тільки з комп’ютерів …», зніміть галочку.

Тепер віддалене додатки обов’язково відкриється без злісної помилки.

Існує і більш безпечний спосіб – включити підтримку перевірки автентичності на рівні мережі. У цьому випадку, у властивостях колекції не потрібно прибирати галочку, що стоїть за замовчуванням.

Замість цього слід внести зміни до реєстру:

1. Скористайтеся regedit (Win + R) і змініть шлях «HKLM / SYSTEM / CurrentControlSet / Lsa» додати значення tspkg в параметр «Security Packages».

2. «HKLM / SYSTEM / CurrentControlSet / SecurityProviders» додати скрипт credssp.dll в «SecurityProviders».

Після всіх змін перезавантажте комп’ютер. Якщо після перезавантаження при запуску програми з’явитися помилка «комп’ютер вимагає перевірку справжності на рівні мережі» (код: 0x80090303) »- не турбуйтеся!

Для вирішення проблеми скористаєтеся хотфиксов (перший спосіб). Після чого знову перезавантажте ПК і додаток обов’язково запуститься.

Ще один спосіб позбутися від проблеми – оновити операційну систему. У 2018 році настав час забути про Windows XP, і перейти хоча б на 7-ку, краще на останню, 10-ту версію. На нових ОС проблеми не існує.

Дозволити віддалене підключення до комп’ютера на Windows 10 простіше простого. Важливо, щоб у користувача була встановлена ​​професійна версія операційної системи (Pro).

Як дозволити зв’язок з віддаленим ПК слід:

1. Відкрийте «Панель управління»
2. «Система».
3. «Налаштування віддаленого доступу».
4. Активуйте розділ «Дозволити віддалені підключення» і натисніть «Ок», потім «Застосувати» і покиньте меню.

Після перезавантаження ПК буде підтримувати віддалені підключення по локальній мережі.

Тепер потрібно переконатися, що включено дозвіл підключення по протоколу RDP.

1. Знову зайдіть в «Властивості», «Налаштування віддаленого доступу».
2. Клацніть по пункту «Дозволити віддалені підключення до ПК», якщо цей параметр буде неактивний.
Радимо прописувати саме тих користувачів, які будуть підключатися до системи. Цю процедуру потрібно виконати обов’язково! Якщо не допомогло, переходимо до другого способу.

Перевіряємо налаштування брандмауера

1. Переходимо в «Панель управління».
2. «Брандмауер» і натискаємо ставимо дозвіл на потрібну програму.

В налаштуваннях також потрібно вирішити всі вхідні підключення до віддаленого робочого столу.

Після перевірки налаштувань проблема повинна зникнути.

Головна особливість нової ОС – не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення для настройки віддаленого робочого столу. Просто відкрийте пошук і знайдіть «Віддалений робочий стіл». Після чого відкриється програма.

У осередок потрібно вписати IP-адреса необхідного ПК і ввести його облікові дані. Все просто.

Перевірка справжності мережі для віддаленого комп’ютера – банальні помилки

Комп’ютер може не підключатися до віддаленого робочого столу ще за кількома, банальних причин:

1. Підключення не здійснюється, якщо обліковий запис користувача створена без пароля. Пароль можна додати в налаштуваннях облікового запису.
2. Віддалений ПК може перебувати в сплячому режимі. Щоб цього не відбувалося, в параметрах сну і глибокого сну встановіть параметр «Ніколи».
3. Віддалений комп’ютер приймає підключення тільки від ПК з включеною перевіркою достовірності (NLA). У статті ми навели приклади як дозволити проверну автентичності на рівні мережі.

Після проведення всіх маніпуляцій, у Вас без сумнівів вийти підключити до віддаленого робочого столу.

Ссылка на основную публикацию