Перевірка оновлень Windows 7

У компанії Microsoft постійно працюють над поліпшенням Windows 7, розробляючи нові версії програм, нові версії драйверів пристроїв, всілякі латки і виправлення помилок. Всі ці нові і вдосконалені компоненти тут же стають доступними в онлайновому режимі, тому перевірку на наявність оновлень в Windows 7 слід виконувати якомога частіше.

Основним сайтом, який слід перевіряти на наявність оновлень для Windows 7, є веб-сайт Windows Update, для завантаження якого в вікно оглядача Internet знадобиться вибрати в меню Пуск пункт всі програми > Служба Windows Update.

Цей сайт слід відвідувати регулярно для виявлення з’явилися нових важливих компонентів, які можуть зробити систему Windows 7 ще більш надійною та безпечною.

Засіб оновлення Windows 7

У складі Windows 7 поставляється засіб автоматичного оновлення, здатне здійснювати завантаження і установку оновлень автоматично. Ті, хто вважає за краще знати про все, що відбувається з комп’ютером, можуть налаштувати поведінку цього кошти на свій смак. Необхідні для цього кроки представлені нижче.

  1. Клацніть на кнопці Пуск, введіть в поле пошуку рядок центр поновлення і потім виберіть в списку результатів пошуку варіант Служба Windows Update. З’явиться вікно служби Windows Update з інформацією про поточний стан справ в плані оновлень і опцією для перегляду встановлених оновлень.
  2. Клацніть на посиланні Налаштування параметрів, щоб відобразити діалогове вікно Налаштування параметрів.
  3. Активізуйте одну з наступних опцій в розділі важливі оновлення, щоб вказати, як Windows 7 слід проводити оновлення.
  • Інсталяція оновлень (рекомендовано). Ця опція вказує Windows 7 завантажувати та встановлювати оновлення автоматично. У разі її активізації Windows 7 буде виконувати перевірку на предмет наявності нових оновлень в призначений день і час (наприклад, щодня або щонеділі). Краще вибирати такий день і час, коли комп’ютером ніхто не користується.
  • Завантажувати оновлення, але рішення про встановлення приймається мною. У разі активізації цієї опції Windows 7 буде виконувати перевірку на предмет наявності нових оновлень, автоматично завантажувати їх, якщо такі доступні, а потім відображати в області повідомлень значок для повідомлення про те, що оновлення готові до установки. Клацання на цьому значку дозволяє переглядати список завантажених оновлень і знімати позначку з тих, які встановлювати не потрібно.
  • Шукати оновлення, але рішення про завантаження та інсталяцію приймається мною. У разі вибору цієї опції Windows 7 буде виконувати перевірку на предмет наявності нових поновлення і потім, якщо такі доступні, відображати в області повідомлень значок для інформування про те, що є готові для завантаження оновлення. Клацніть на цьому значку, щоб переглянути список цих оновлень, зніміть позначку з тих, які загрожують не потрібно, і клацніть на кнопці Почати завантаження для запуску процесу завантаження. По завершенні процесу завантаження Windows 7 буде відображати в області повідомлень значок, який інформує про те, що є оновлення, готові до установки. Клацання на цьому значку і потім на кнопці Встановити дозволяє виконати установку цих оновлень.
  • Чи не перевіряти наявність оновлень (не рекомендовано). Активізувавши цю опцію, можна заборонити Windows 7 здійснювати перевірку на предмет появи нових оновлень.

4. Клацніть на кнопці ОК, щоб нові параметри набули чинності.

Увага

Після установки деяких оновлень потрібне перезавантаження. У подібних ситуаціях, в разі активізації опції інсталяція оновлень, Windows 7 буде автоматично перезавантажувати систему. Це може призводити до виникнення проблем при наявності яких-небудь відкритих документів з незбережених змінами або програми, яка повинна працювати безперервно. Подібних проблем можна уникати, постійно зберігаючи роботу, налаштовуючи автоматичний вхід в систему і поміщаючи програми, які повинні весь час працювати, в папку Автозавантаження меню Пуск.

На замітку

Будь-яке відхилене оновлення буде все одно відображатися у вікні Перегляд журналу оновлень. Щоб зробити його невидимим, клацніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню команду Приховати оновлення і потім клацніть на кнопці Скасувати. У разі виникнення пізніше бажання знову зробити його видимим, досить відобразити вікно служби Windows Update, клацнути на засланні Відновити приховані оновлення, після чого у вікні Відновити приховані оновлення встановити позначку поряд з цікавлять оновленням і клацнути на кнопці Відновити.

Ссылка на основную публикацию