Перевірка мікрофона онлайн

Одним з важливих пристроїв, що дозволяє спілкуватися через інтернет за допомогою голосових і відеодзвінків, є мікрофон. Але перш ніж приступати до довгих розмов по мережі, наприклад, в програмі Skype, необхідно перевірити працездатність мікрофона, чому, власне, і буде присвячена ця стаття.

Перш ніж приступати до перевірки мікрофона, необхідно подбати про його правильному підключенні до комп’ютера.

Підключення до комп’ютера.

Щоб мікрофон зміг заробити, на комп’ютері в обов’язковому порядку повинна бути заставлена ​​звукова карта, а мікрофон повинен бути правильно підключений до комп’ютера.

Якщо в першому випадку від вас ніяких дій не знадобиться, тому що звукова карта є на всіх сучасних комп’ютерах, то у випадку з підключенням мікрофона вам потрібно виконати нескладні маніпуляції:

1. Якщо ви власник окремого мікрофона, то до нього комплектується провід з рожевим дзвіночком на кінці. Цей дзвіночок необхідно підключити в певний гніздо зі зворотного боку комп’ютера, яке, як правило, позначено або рожевим кольором, або іконкою із зображенням мікрофона.

2. Якщо у вас гібридний пристрій, що включає і мікрофон, і навушники, воно повинно супроводжуватися двома дзвіночками – зеленим і рожевим. Рожевий дзвіночок відповідає за роботу мікрофона, а зелений – за навушники. Ці дзвіночки необхідно підключити зі зворотного боку корпусу комп’ютера, дотримуючись відповідність квітів.

Перевірка мікрофона.

Коли підключення було виконано, мікрофон необхідно перевірити. Зробити це можна як штатними засобами Windows, так і за допомогою онлайн-сервісів.

Перевірка мікрофона стандартними засобами Windows.

1. Відкрийте меню “Панель управління” і перейдіть до розділу «Обладнання та звук».

2. У наступному вікні перейдіть до меню «Звук».

3. У новому вікні перейдіть у вкладку «Запис», де відображаються підключені мікрофони. Скажіть що-небудь в мікрофон, і якщо поруч з іконкою почне рухатися смуга, значить, мікрофон працює.

4. Тепер перевіримо, наскільки добре вас будуть чути співрозмовники. Для цього виберіть пункт «Властивості» і перейдіть у вкладку «Прослухати». Відзначте галочкою пункт «Прослухати з даного пристрою», а потім скажіть що-небудь в мікрофон. Все, що ви скажете, буде звучати в колонках або навушниках.

Онлайн-сервіси для перевірки мікрофона.

Не менш ефективний, але часто набагато більш зручний спосіб перевірити мікрофон на працездатність – скористатися спеціальним онлайн-сервісом.

Розглянемо процес роботи одного з таких сервісів на прикладі Webcam&Mictest.

Перейшовши на сторінку сервісу, натисніть кнопку «Перевірити мікрофон».

Плагін Flash Player зажадає дозволити доступ з додатком до мікрофона.

Вимовте що-небудь в мікрофон. Зафіксований звук буде відображатися у вигляді діаграми.

На випадок, якщо ви зіткнулися з тим, що лінія діаграми не зрушила ні на міліметр, нижче представлені можливі причини відсутності звуку.

Інші онлайн-сервіси:

1.

Ссылка на основную публикацию