Перевірка мікрофона онлайн – де зробити тест звуку та налаштувати зараз

Сьогодні багато хто звик спілкуватися один з одним, за допомогою різного програмного забезпечення на комп’ютері і ноутбуці. Воно має безліч незаперечних переваг, чому і користується великим попитом серед користувачів.

Основною перевагою є те, що для зв’язку з співрозмовником вам не потрібно платити зайвих грошей, витрачати кошти на хвилини або купувати спеціальні тарифи. Досить звичайного інтернет-з’єднання і ви можете спілкуватися протягом багатьох годин, без зупинки. Інша, не менш цікава можливість – створення конференцій. З їх допомогою ви одночасно можете розмовляти з великою кількістю людей, обговорювати плани і робочі моменти. Відповідно, все безкоштовно. Те ж саме стосується і відеодзвінків. Єдине – перш, ніж приступати до розмов з друзями і знайомими, необхідно перевірити встановлений мікрофон на працездатність, адже в іншому випадку ваші співрозмовники не будуть чути вас.

Можливі проблеми

Якщо мікрофон вже підключений до персонального комп’ютера, але ви спостерігаєте, що співрозмовники не чують вас, значить, у вас є якісь неполадки. Серед найбільш поширених можна виділити наступні:

  1. Мікрофон не підключений. Часто трапляється таке, що власник пристрою не до кінця встановлює штекер в роз’єм для підключення і, природно, пристрій не працює. Перевірте підключення та переконайтеся, що всі дійсно підключено, як треба.
  2. Перебитий кабель. Ця проблема набагато серйозніше попередньої, так як замінити окремий провід для мікрофона часто не представляється можливим. Винятки становлять спеціалізовані пристрої, створені для професійної роботи.
  3. Девайс відключений в диспетчері пристроїв (особливо актуально для навушників з мікро). Перевірте настройки – чи відображається пристрій в диспетчері пристроїв. Можливо, вам необхідно вручну оновити драйвера або встановити їх, якщо вони з якоїсь причини самостійно не були встановлені.
  4. Використовується іншими програмами і додатками. У разі, якщо користувач намагається поговорити з кимось, а мікрофон вже задіяний в іншій програмі, то його можуть не чути, так як пристрій передає сигнал в інше «русло».
  5. Блокування браузером. У рідкісних випадках мікрофон блокується браузером. Зазвичай це відбувається, якщо при виникненні відповідного оповіщення, користувач відмовляє в доступі до пристрою.
  6. Несправний сам мікрофон. Якщо жоден з вищенаведених способів з’ясувати, в чому полягає проблема вам не допоміг, значить, прийшла пора обзавестися новим мультимедійним девайсом.

Засоби для перевірки

Щоб перевірити гаджет на справний стан, не обов’язково вдаватися до якихось спеціалізованим програмним продуктам.

Як правило, все необхідне вже є в операційній системі, і ви можете з легкістю користуватися даними засобами. Також, при необхідності можна використовувати спеціальні онлайн засоби діагностики і перевірки мікрофона на несправність.

Щоб перевірити пристрій засобами операційної системи Windows, необхідно виконати наступне:

  1. Клацніть правою кнопкою миші по іконці з динаміком в панелі завдань (права нижня частина робочого столу).
  2. У вікні перейдіть у вкладку «Запис».
  3. Вимовте будь-яку фразу і проведіть тест.

У разі, якщо девайс працює справно, повзунок, який відображається в правій частині, поруч з використовуваним мікрофоном, буде змінювати своє положення. В іншому випадку ви не побачите ніяких змін.

Більш зручний і не менш ефективний спосіб перевірити мікро – використовувати онлайн інструменти. Благо, сьогодні в мережі існує величезна кількість спеціальних засобів, що дозволяють виконати це завдання на належному рівні.

Введіть в будь-якій пошуковій системі запит типу: «Перевірка мікрофона онлайн». З’явиться безліч можливих варіантів, серед яких можете вибрати більш зручний для вас. Розглянемо роботу на прикладі сервісу https://webcammictest.com.

Натисніть кнопку «Перевірити мікрофон». З’явиться повідомлення, в якому система попросить вас надати доступ до плагіну. Далі, користувачеві залишається лише вимовити якусь фразу. Результати тестування підключеного пристрою, а саме – отриманий звук, будуть відображатися у вигляді діаграми.

Ссылка на основную публикацию