Переваги електронної книги для заробітку

Оновлено – 2017-01-25

Перевага електронної книги – це найпростіший і досить-таки вигідний заробіток в інтернеті. Можна продавати чужі книги по партнерській програмі, а можна писати самому і так само продавати. Електронні книги все більше входять в наш побут. Ще пару років тому одна назва «Електронна книга» було в дивину, а тепер цим словом майже нікого не здивуєш. Ці книги можна читати не тільки на комп’ютері, але і на мобільному телефоні, і смартфоні, і на спеціальному пристрої, званому – E-book.

У чому переваги електронної книги перед паперовою

Переваги електронної книги в тому, що пристрій це невелике – з середню книжку, яку завжди можна носити з собою. Харчування у такий книжки автономне. А книг можна завантажити на нього з цілу домашню бібліотеку. І вся ця бібліотека завжди з тобою. Уявляєте?

Всі підручники, всі ваші улюблені художні книги можна почитати в будь-який час і в будь-якому місці. А скільки місця заощаджуватися. Не треба купувати книжкові шафи, стелажі і полиці. З нашими малогабаритними квартирами – це великий ПЛЮС. Та й економічно це вигідно.

Адже в основному електронні книги коштують досить-таки дешево. І знайти потрібну книгу набагато простіше. В інтернеті багато бібліотек і магазинів електронних книг. І скачати можна практично все, що тільки душа забажає. Заплатив електронкою і тут же книга – твоя. А скільки безкоштовних книг? Читай – не хочу.

Є пристрої не тільки для читання, а й з можливістю перегляду фільмів і фотографій. Правда у таких пристроїв на відміну від простих «читалок», є поки один недолік – батарея швидко сідати (через кілька годин).

Але швидше за все цей недолік скоро усунуть, і можна буде обходитися без зарядки довгі часи.

Я зараз користуюся тільки електронною книгою. Адже багатьох книг просто не знайти на прилавках магазинів, а в інтернеті є ВСЕ, що тільки душа забажає. Це теж є перевагою електронної книги.

А наскільки вигідно самому писати електронні книги. Той, хто займається цим уже давно, не може не погодитися зі мною. Адже на одній тільки хорошою книзі можна дуже непогано заробити.

Таку книгу не треба видавати через друкарню, не треба домовлятися з видавцем, не треба платити купу грошей за тираж, не треба шукати продавця, який візьметься продавати вашу книгу.

Молодому письменникові все це просто не по-кишені, та й без протекції, швидше за все, навіть дуже хорошу книгу вам ніколи не видати.

А тут, набрав текст в звичайному текстовому редакторі, оформив красиво, додав картинки, перевів книгу в необхідний формат, виклав книгу на своєму сайті, підключив до продає сторінці платіжну систему, дав рекламу в Яндексі або AdWords, і все. І на все про все ви витратите тільки свого часу, і ні копійки грошей.

Ось і подумайте – чи варто зайнятися цією справою. Якщо вам є, що сказати людству, якщо у вас є якісь методики або секрети, то чому б їх не продати? Адже працюючи «на дядю» ви щодня віддаєте свої знання і сили майже даром. А могли б добре заробляти.

Ссылка на основную публикацию