Перенесення програм, контактів, даних з Андроїда на Айфон

Перенесення програм з Андроїда на Айфон можна виконати через Move to iOS, однак потрібно розуміти, що не всі програми будуть працювати в системі Apple. Якщо програми немає в App Store, то перенести її разом з усіма даними з Android-пристрої ніяк не вийде.

Перенесення даних з Android

Найпростіший спосіб виконати часткове перенесення програм з Андроїда на Айфон – використовувати додаток Move to iOS, доступне для безкоштовного завантаження в Google Play. Для коректного виконання операції вам знадобиться:

 • Android 4.0 або вище.
 • iOS 9.0 або вище.
 • iPhone 5 і вище.

Якщо говорити про інші пристрої Apple, то iPad повинен бути не нижче четвертого, iPad mini – другого, а iPod Touch – шостого покоління.

Перш ніж виконувати перенос даних з Андроїда на Айфон через програму Move to iOS здійсните кілька підготовчих дій:

 1. Увімкніть Wi-Fi на телефон з Android.
 2. Підключіть iPhone і Android-смартфон до джерела живлення, щоб вони не розряджені в момент передачі даних.
 3. Переконайтеся, що обсяг інформації, яку ви хочете перенести, поміститься на внутрішньому сховище iPhone.
 4. Оновлення Chrome на Android до останньої версії, якщо плануєте перенести закладки.

Увімкніть iPhone, виберіть країну і мову, активуйте пристрій, налаштуйте Touch ID або Face ID і створіть пароль, щоб опинитися на екрані відновлення або перенесення інформації та даних. Якщо ви хочете перемістити інформацію на телефон, який раніше був налаштувань, доведеться скинути і повторити активацію.

 1. На екрані «Програми і дані» виберіть пункт «Перенести дані з Android». 
 2. Візьміть Android-пристрій і запустіть додаток Move to iOS.
 3. Натисніть «Продовжити», прочитайте умови та положення, прийміть їх і тапніте «Далі», потім виберіть «Пошук коду».
 4. Візьміть iPhone, натисніть «Продовжити» на екрані «Перенесення з Android». Дочекайтесь появи коду, який буде складатися з 6 або 10 символів. 
 5. Введіть отриманий код в додатку Move to iOS на Android. Якщо з’явиться повідомлення про погану якість з’єднання з мережею, ігноруйте його.
 6. Виберіть дані, які необхідно перемістити.

Після завершення перенесення натисніть «Готово» на Android. Поверніться до iPhone, тапніте «Продовжити» і завершите настройку смартфона. Після запуску системи переконайтеся, що необхідна інформація перенесена.

Поради для успішного автоматичного переносу

Щоб вибране вами вміст Android-пристрої перенеслося без помилок, які не виконуйте ніяких дій до завершення операції. Додаток Move to iOS має залишатися постійно відкритим на екрані. Якщо ви відкриєте іншу програму або будете приймати телефонні дзвінки, інформація не переміститься. При виникненні помилок при перенесенні даних:

 • перезапустіть обидва пристрої і спробуйте ще раз;
 • вимкніть на телефоні з Android передачу даних через мобільну мережу;
 • вимкніть на Android-пристрої всі програми і налаштування, які можуть впливати на стабільність з’єднання з Wi-Fi. Видаліть всі відомі Wi-Fi мережі, крім тієї, яка використовується для перенесення інформації.

Програми з Android після перенесення не відобразяться на iPhone, але ви можете швидко знайти їх і встановити в App Store.

Ручне переміщення даних

Ми розібралися з тим, що програма перенесення контактів та іншої інформації з Андроїда на Айфон Move to iOS працює тільки під час налаштування телефону як нового. Якщо iPhone вже щосили використовується, і ви не хочете прати з нього настройки і контент, скористайтеся ручним перенесенням даних з Android. Для кожного типу контенту буде свій порядок переміщення.

Щоб перенести пошту, календарі та контакти, досить встановити синхронізацію зі службами Google. Наприклад, можна на Android синхронізувати дані з аккаунтом Google, а потім додати його в облікові записи iPhone, отримавши доступ до всієї синхронізованою інформації.

Для перенесення музики, фотографій і відеозаписів можна використовувати хмарні сховища або iTunes. У загальних рисах порядок такої: ви переносите мультимедійні дані на комп’ютер, потім додаєте їх в iTunes, підключаєте iPhone і виконуєте синхронізацію.

З книгами і документами все набагато простіше. Якщо ви використовуєте популярні читалки або додатки для роботи з текстовими файлами, то в них завжди є акаунти. Відповідно, щоб отримати доступ до своєї інформації, потрібно тільки встановити додаток на iPhone, і авторизуватися в тому акаунті, який використовувався на Android.

Якщо ви хочете мати на iPhone ігри та програми, якими користувалися на Android, вирушайте в App Store. У всіх популярних сервісів та ігор є версії для iOS, а навіть якщо їх немає, ви легко знайдете альтернативні варіанти.

Ссылка на основную публикацию