Перелінковка Cтраниц сайту (WordPress) Грамотним Методом 2020

Перелінковка сторінок сайту грамотним методом

Більшість блогерів знають, що існує перелинковка сторінок сайту. Знають про її високу ефективність, однак не віддають їй належної уваги купуючи зовнішні посилання, забуваючи про внутрішні.

Всім відомо, для того, щоб вивести блог в десятку видачі пошуковика по високочастотним запитам, потрібно придбати якісні посилання. Але для виведення сайту за допомогою низькочастотних запитів, а іноді і за допомогою середньо частотних запитів, потрібна правильна перелінковка сторінок сайту.

Багато оптимізаторів не проводять або ними недостатньо проводиться перелинковка сторінок сайту через трудомісткості даного процесу. Взагалі провести перелинковку не важко, але якщо у вас сайт з численною кількістю сторінок (від сотень до тисяч), тоді цей процес займе достатньо часу.

Можна зробити перелинковку сторінок автоматично за допомогою плагінів. Але у цих плагінів є свої недоліки, через які оптимізатори незадоволені діяльністю даних плагінів. Я сподіваюся, що незабаром дані недоліки плагінів будуть враховані і виправлені. Тоді користувачі зможуть виробляти перелинковку сторінок сайту автоматичним способом.

Чим корисна перелинковка сторінок сайту при його просуванні

Перелінковка сторінок сайту корисна для індексації його внутрішніх сторінок. Крім іншого підвищується його ранжування, його показники по ключових. На даний момент застосовуються спеціальні схеми перелинковки сторінок. Користувачі застосовують кожен з них виходячи з конкретного випадку та поставленої мети.

Я вже згадував – для того, що б оптимізувати блог по високочастотним ключовими словами, вам потрібно буде купити посилання зі сторонніх сайтів. Внутрішня ж перелинковка тільки поліпшить досягнення поставлених цілей оптимізації блогу.

За високочастотник роблять поступ у основному головної сторінки вашого блогу. У неї повинен бути велику вагу. Відповідно на неї потрібно багато посилань. Багато оптимізаторів надходять так: на головну сторінку роблять основну кількість посилань, з неї ставлять ссилочку на сторінки II-го рівня. Потім посилаємося знову на основну і на сторінки III-го рівня. З них заново робимо посилання на головну.

При оптимізації по среднечастотним запиту може бути застосована інша схема – на головній сторінці виставляємо кількість посилань на розділи сторінок. Назад їх повертати не потрібно. При цьому, розділи сторінок повинні вказувати на сторінки III-го рівня. Вони ж в свою чергу посилаються на основну. При цій схемі також купують посилання зі сторонніх сайтів на другорядні сторінки і роблять перелинковку їх між сторінками того ж рівня. Таким чином досить добре поширюється вага даних сторінок. Але дана умова добре працює при купівлі на дані пости посилань. Інакше перелинковка сторінок по розділах сайту не обов’язкова.

Перелинковки сторінок сайту по низькочастотних ключових словах

Для швидкої оптимізації по НЧ-ключівікам, проводимо таку схему: – з головне сторінки посилаємося на розділи і ставимо посилання на третє рівневі сторінки. Сторінки II-го рівня також повинні посилатися на сторінки III-го рівня. З даних сторінок необхідна перелінковка між собою. Що б прискорити індексацію, на тільки видані сторінки ставте посилання тільки зі сторінок, на яких вже проведена індексація.

Дана перелинковка сторінок не просто просуне ваш блог, але і зробить навігацію по вашому блогу більш зручною.

Ідеальна – це та перелінковка сторінок сайту, при якій користувач може пройти весь блог виключно по посилальної масі в постах. Що б пошуковики ставилися до вашого сайту лояльніше, зробіть ваші посилання унікальними.

Блогери сперечаються з приводу оптимальної кількості посилань з постів. Одні вважають, що потрібно ставити три, інші вважають, що можна набагато більше. Я ж вважаю, що досить близько п’яти! Раджу вам самим перевірити на практиці, яка схема більш оптимальна для вашого сайту!

Для закріплення матеріалу пропоную подивитися відео на тему: – Перелінковка сторінок сайту.

Анекдот в кожній статті:

Ссылка на основную публикацию