Перекладач з фото онлайн

У даній статті я познайомлю вас з кращими онлайн перекладачами по фото. Знання іноземних мов – запорука повноцінного використання всіх можливостей сучасного світу. Але багато користувачів володіють нею на початковому рівні, якого вистачає для проведення часу в мережі і іграх. При цьому в процесі навчання або роботи іноді буває необхідно виконати переклад тексту, та не просто друкованого, якого за допомогою команд ctrl + c / ctrl + v можна вставити в онлайн-перекладач, а зображеного в електронному або друкованому вигляді. Це може бути документація на іноземній мові, текст на фотографіях, картинках, вивіски, плакати і багато іншого.

Переклад з іноземних мов

Як перевести текст по фото?

Використовуючи програми і сервіси, що розпізнають текст з зображення, можна спочатку отримати те, що потрібно перевести, а потім вже застосувати онлайн-перекладач. Після цього текст необхідно вручну привести до читабельного виду і використовувати там, де потрібно. Початкове зображення повинно бути чітким, щоб у безкоштовних програм не виникало труднощів з розпізнаванням, так як не у всіх користувачів є можливість застосовувати платні сервіси, що працюють навіть з картинками поганої якості. Розробники програмного забезпечення задумалися і про те, щоб об’єднати дві функції в одну, тобто щоб програма або сервіс розпізнавали текст і відразу ж перекладали його. Більш поширені перекладачі по фото онлайн для мобільних платформ, але і для стаціонарних комп’ютерів знайдеться варіант.

Перекладач з фотографії онлайн для мобільних платформ: Android, iOS, Windows Phone

Гугл перекладач

У магазині Google Play найпопулярнішим додатком вважається. Так і заб’ємо його в рядку пошуку. Вийде таке зображення.

Гугл перекладач

Додаток для перекладів з англійської на російську володіє наступними перевагами:

  • працює зі 103 мовами світу;
  • в режимі офлайн підтримує 59 мов (для цього необхідно завантажити додаткові словники);
  • автоматично переводить мова (з 32 мов і назад);
  • переводить текст на високій швидкості (як скопійований з усіх програм, так і сфотографований).

Також ви можете ввести пропозицію від руки, Google Перекладач успішно розпізнає і переводить рукописний текст.

Словники ABBYY Lingvo

Встановлене на мобільний гаджет додаток пропонує користувачам чудову нагоду здійснювати різні переклади текстів, в тому числі з фотографій, скріншотів і за допомогою відеокамери.

діють навіть при вимкненому Інтернеті, що дозволяє користуватися ними в будь-якому місці. У додатку можна скласти свій набір потрібних словників (з 11, що знаходяться у вільному доступі, і 200 платних). З плюсів програми також можна відзначити її здатність запам’ятовувати нові слова і додавати їх в базу. При зйомці відеокамерою останню потрібно тримати максимально рівно і забезпечити хороше освітлення. Інакше додаток навіть не спробує виконати розпізнавання тексту.

TextGrabber: OCR Розпізнавання тексту + Перекладач

На відміну від двох вище розглянутих перекладачів, дана програма платна. За допомогою камери зробіть фотозображення, його розпізнає і переведе с / на 100 і більше мов світу.

Платне додаток TextGrabber: OCR

Також додаток працює з будь-якими друкованими джерелами – оголошеннями, книгами, документами та ін. Після перекладу текст можна редагувати і відправляти або по смс і e-mail, або через популярні месенджери, встановлені на планшеті або смартфоні. Без покупки додаткових пакетів у користувача є можливість користуватися перекладом з 60 і більше мов. Щоб додаток працювало швидше, користі не функцію Інтелектуальне мови, а вибирайте його самостійно до початку роботи. Текст в процесі перекладу не форматується – розстановку абзаців, списків і інших деталей ви будете виконувати самі.

Photo Translate

– ще одна онлайн програма для обробки і розпізнавання фотографій. Власної бази мов не має, тому для перекладу використовує підключення до Мережі. Весь функціонал обмежений тільки роботою з зображеннями.

Translator

 – просту назву додатка для користувачів гаджетів на платформі Windows Phone. Є базовим перекладачем по фото онлайн від Bing. Крім виконання основних функцій, допомагає користувачам вивчати мову за допомогою “слова дня” на головному екрані. Від інших програм для цієї програми відрізняється однією цікавою деталлю – воно пише переклад над зображенням. Якщо дана функція заважає (вихідний текст написаний дрібним шрифтом або складається з великої кількості слів), то її можна відключити.

Переклад поверх тексту

iSignTranslate (iOS)

 – російська розробка, якою можна пишатися. Додаток створено для переказу за допомогою камери телефону або планшета різних банерів, покажчиків, вивісок. Досить навести камеру на мету, трохи почекати і переклад лягає поверх захопленого зображення. Безкоштовно доступні англійська та російська мови, інші можна придбати за окрему плату. Програма також не має власної мовної бази і для перекладу тексту з зображень користується Google-, Bing- і Яндекс-перекладачами, тому може працювати тільки при підключенні до інтернету.

Онлайн сервіси для переказів по фото для стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків

Спробуємо зробити переклад з фотографії на стаціонарному комп’ютері. Перед початком роботи слід провести кілька дій:

  • переконатися, що необхідна картинка має хорошу чіткість, так як саме від цього залежить, наскільки якісно сервіс розпізнає текст;
  • упевнитися, що зображення збережено в одному з поширених форматів: gif, jpeg, png, bmp і інших;
  • по можливості перевірити текст на помилки для правильності машинного перекладу.

Після цього можна приступати до роботи з самими онлайн-сервісами. Для прикладу візьмемо Яндекс Перекладач.

Перейдіть в. У лівому верхньому кутку сторінки ви виявите слова “Текст”, “Сайт” і “Картинка”, клікнувши на які, можна перейти на інші вкладки. Нам потрібна “Картинка”. Натискаємо і перед нами з’являється такий екран.

Вибір файлу або перетягування картинки

Вибираємо файл з жорсткого диска або просто перетягуємо його ЛФМ в поле. Виходить наступний екран з нашої фотографією.

розпізнане зображення

Праворуч від тексту у верхньому кутку знаходиться напис “Відкрити в перекладача”. Натискаємо на неї, і наступна сторінка в новій вкладці розділяє екран на дві частини. Зліва – витягнутий з зображення текст, праворуч – переклад. Зверніть увагу! Переклад машинний і вимагає обов’язкової коригування.

Переклад тексту
На прикладі показаний переклад з англійської на російську, але ви можете вибрати будь-який з підтримуваних мов або скористатися функцією їх автовизначення.

Подивіться уважно на праву частину. Внизу є перемикач “Нова технологія перекладу”. Перевівши його в активне положення, ви скористаєтеся тим, що переклад здійсниться по статистичної моделі і за допомогою нейронних мереж. Особливий алгоритм вибере найкращий варіант і запропонує його вам. Завдяки даній технології Яндекс Перекладач здатний впоратися навіть з неякісними зображеннями. У цього сервісу передбачена і Android-версія.

Дотримуйтесь прості вимоги до якості зображень, і самостійне використання онлайн-сервісів з перекладу тексту з фотографії не складе для вас особливих зусиль.

Ссылка на основную публикацию