Перекладач без інтернету на Айфон: інструкція по установці

Перекладач без інтернету на Айфон допоможе зрозуміти сенс іноземних слів навіть в тому випадку, коли немає можливості підключитися до мережі через її відсутність або дорожнечі зв’язку в роумінгу. Додаток з вбудованими словниками займає багато місця в пам’яті, але виправдовує великий обсяг високою функціональністю.

перекладач Google

Якщо ви шукаєте перекладач без інтернету на свій Айфон, насамперед зверніть увагу на додаток від Google. До 2016 року він не підтримував роботу оффлайн, але тепер може перекладати з 52 мов без підключення до інтернету. Щоб скористатися цією можливістю, необхідно завантажити відповідний мовний пакет.

  1. Запустіть Google Перекладач і відкрийте його налаштування.
  2. Виберіть «Переклад оффлайн».
  3. Натисніть на «+», щоб додати мову.
  4. Завантажте мовної пакет в пам’ять телефону.

Мовні пакети важать по кілька десятків мегабайт, так що якщо ви хочете перекладач Google без інтернету скачати на Айфон, то переконаєтеся, що в пам’яті достатньо вільного місця. Не варто качати пакети, якими ви не будете користуватися.

Без підключення до мережі працюють і додаткові функції Google Перекладача. Наприклад, миттєвий переказ при наведенні камери. Раніше для розпізнавання тексту потрібно було його сфотографувати. Тепер такої необхідності немає: додаток розуміє всі слова, які потрапляють в об’єктив камери. Якщо відповідний мовний пакет завантажений в пам’ять телефону, то для перекладу не доведеться підключатися до інтернету.

Ще одна зручна функція – переклад розмов. Додаток розпізнає мову і видає голосовий переклад. Підтримується 32-ма мовами серед яких є російська. Крім того, в Google Перекладач є функція рукописного введення, яка підтримує 93 мови. Якщо ви попередньо скачаєте мовні пакети, то можливість перекладу тексту після рукописного введення також буде доступна в режимі офлайн.

Словник Lingvo без інтернету

Додаток від ABBYY Lingvo містить не тільки окремі слова, а й стійкі вирази, тому спілкування з його допомогою стане більш живим і емоційним. Lingvo також підтримує переклад з фотографій. У версії для iOS є картки для заучування іноземних слів, які синхронізуються між усіма пристроями на iOS, тобто ви можете почати займатися вдома на iPad, а продовжити в дорозі на iPhone.

Для синхронізації карток між пристроями потрібне підключення до інтернету, а ось базові функції на кшталт перекладу без проблем працюють в оффлайн-режимі. Безкоштовно можна завантажити 11 базових словників для 7 мов. Кількість словників і мов відрізняється, тому що Lingvo пропонує спеціалізовані набори слів і виразів: наприклад, англо-російський і російсько-англійський юридичний словник. Його ви знайдете в списку вбудованих покупок, як і дві сотні інших словників з професійними термінами на різних мовах.

Ще один перекладач, відмінно працює на айФоні без інтернету, розробила російська компанія «ПРОМТ», яка понад 20 років займається машинним перекладом. При скачуванні ви отримаєте безкоштовно англо-російський пакет, за іншими мовами доведеться платити.

Щоб додаток переводило без підключення до інтернету, необхідно зайти в розділ «Покупки» в настройках Promt. Тут ви знайдете два режими оффлайн-перекладу.

  • Словник – варіанти перекладу слова або словосполучення, їх транскрипція.
  • Розмовник – фрази, які знадобляться в спілкуванні з іноземцями в різних ситуаціях.

Крім того, додаток розпізнає текст з камери або фотографії. Офлайн-контент доступний після покупки мовного пакета. Тобто ви завантажуєте перекладач Promt на айфон без інтернету безкоштовно і відразу отримуєте англо-російський словник і розмовник. Якщо вам потрібні інші мови для роботи без підключення до інтернету, то їх доведеться купувати окремо.

В App Store можна знайти і інші додатки, які можна використовувати для перекладу без підключення до інтернету. Наприклад, в Яндекс.Перевод безкоштовно доступні оффлайн-словники. Велика словникова база зберігається на телефон разом з програмою English-Russian dictionary. Так що можливостей для спілкування або вивчення іноземних мов дуже багато. Все, що для цього потрібно – бажання і вільне місце в пам’яті смартфона.

Ссылка на основную публикацию