ПДР на Андроїд: кращі програми з правилами

Вивчати правила дорожнього руху ви можете прямо на своєму Андроїд смартфоні за допомогою спеціальних безкоштовних додатків.

Підготовка до теоретичного іспиту в ГИБДД ще 5-7 років тому проходила в форматі класичної зубріння квитків, описаних в спеціальних текстових посібниках. З появою незалежних розробників в Google Play – ситуація кардинально змінилася.

Тепер не доведеться заглядати в книжковий і вибирати відповідне паперове видання з ПДР, відтепер – навчання легко перевести в віртуальний простір. Електронні посібники та оформлені наочніше, і доступні в будь-який момент часу – хоч в метро, ​​хоч за обіднім столом. І, разу вже еволюція давно сталася, навіщо відмовлятися від з’явилися пропозицій?

Квитки + ПДР 2019 Іспит

Інформативна і красиво оформлена платформа на Андроїд, зосереджена на ПДР і вивченні тієї інформації, яка в ходу в автошколах Російської Федерації. Як підказують розробники програми, основна перевага платформи – швидке реагування на події, що відбуваються в «жанрі».

Якщо вже з’явилися якісь зміни в ПДР або процедурах складання іспиту, то подібні нюанси блискавично з’являться і тут в розділі «важливих змін». Як результат – навіть новини дивитися не доведеться, про все важливе та корисне водіїв обов’язково сповістять.

Окремий плюс Андроїд додатки – точність відповідей і якість рекомендацій. Навіть при сильному бажанні тут не доведеться губитися в термінах або ж, не засвоївши якусь тему, звертатися до сторонніх джерел. Ні в якому разі! Розробники постаралися максимально комплексно про все розповісти, а тому навіть новачки, жодного разу не стикалися ні з ПДР, ні з автомобілями в принципі, відразу ж розберуться в суті.

Іспит ПДД 2019- Квитки ГИБДД

Сервіс на Андроїд, який пропонує кожному (та ще й безкоштовно!) Підготуватися до теоретичного іспиту і заробити бажану оцінку. Освітній процес в сервісі йде від «простого» до «складного». Причому швидкість прогресування можна регулювати.

Як варіант – можна зупинитися на стандартній зубріння питань 3-4 рази в тиждень. Але для тих, кому потрібні результати відразу ж, та ще й не на папері, а в голові, в додатку передбачені окремі змагальні режими, на кшталт «Марафону», де відповідати на питання потрібно на час, та ще й до першої помилки.

З додаткових переваг сервісу – статистика. Які б режими не використовувалися, якою б форма навчання не залишалося, в статистиці завжди відображаються «слабкі» теми, які не вийшло засвоїти, і ті – з якими проблем вже не виникає. Підказка, начебто, ні на що не впливає, але досягати поставлених цілей стає набагато легше, адже вже відомо, на чому потрібно сфокусуватися.

Квитки ПДР 2019 і Іспит від ГИБДД

Класичне освітній додаток на Андроїд з актуальними і безперервно оновлюються квитками (окреме нововведення – відповіді на питання, пов’язані з наданням медичної допомоги), інтуїтивним інтерфейсом і базою питання, яку не доведеться довантажувати з мережі – важлива інформація відразу ж заноситься на внутрішню пам’ять і використовується в будь-який момент.

Як і у випадку з сервісом «Іспит ПДД 2019- Квитки ГИБДД» тут передбачений той же «Марафон», але вже в іншому форматі. Ні часу, ні підрахунку помилок не передбачено. Єдина умова – відповісти на 800 питань, а після можна подивитися результати.

Слабкі теми сервіс допоможе поліпшити, сильні – довести до досконалості. Взаємодіяти з додатком, до речі, можна навіть без реклами, та й платити за додаткові нововведення або несподівані функції не доведеться. І, якщо вже обмежень не передбачено, навіщо чекати, пора вчитися!

Ссылка на основную публикацию