Пасивний вид заробітку, міф чи реальність?

Пасивний вид заробітку це міф?

Так Так, пасивний вид заробітку це міф. Принаймні це міф в тому плані, в якому підносять пасивний вид заробітку. Адже тут все дуже і дуже відносно.

Для прикладу зупинимося знову на реферальной системі. Ну ось набрали ви купу рефералів. Зазвичай з заробітку реферала йде відсотків 5 – 10. Ну, точніше сума віднімається немає від заробітку реферала, а вам її виплачує сама система, так що реферал в цьому плані ні як не страждає.

Отже, давайте замислимося для початку, скільки ми будемо заробляти? В принципі все виглядає досить непогано. Якщо нам будуть платити відсотків 5 – 10, то треба знайти 10 – 20 рефералів і отримаємо один повноцінний заробіток. Так, звучить красиво. Ось тільки знайти цих 10 – 20 рефералів дуже складно. Завдання це, прямо скажемо, важке. Ось у мене наприклад є тільки один реферал, який постійно і багато працює. Всі інші, або заробляють копійки, або відразу йдуть. Чому?

Адже тут все просто. Для початку, все люди, як власне кажучи і ми з вами, шукають легких грошей. І люди, що набирають рефералів, всіляко переконують їх у цьому. Адже треба якось набрати побільше рефералів, щоб людина зареєструвався саме по моїй рефссилке, а не по чиємусь чужий. Ось і починаються казочки про легкі гроші і т.д. А що в результаті? А в результаті, людина приходить, бачить що щоб заробити треба працювати і йде. Більшість-же людей навіть не реєструються. Ось наприклад у мене тисячі відвідувань рефссилок, сотні зареєстрованих, а реально працюють, добре працюють, тільки один.

А чому? А тому що люди шукали легких грошей, не знайшли, пішли, всі справи. Хоч я і рубля правду матку про важких заробітках, але на жаль мало хто прислухається до моїх слів. А в результаті, викинуте на вітер час, даремно витрачені нерви і сили.

Дак адже приймемо ще до уваги і такий факт. А факт простий – в основній своїй масі, люди сприймають роботу в інтернеті, як підробіток, а не як основний вид роботи. Загалом, якщо вони заробили пару тисяч, то для них це вже не погано. А для нас? А для нас це дуже погано. Адже виходить, що нам треба знайти вже не 10 – 20 добре і постійно працюючих людей, а мінімум 100 – 200 і це тільки для більш менш середнього заробітку, тільки щоб зуби на полицю не покласти.

Звичайно, якщо у вас є крутий сайт, з відвідуваністю від 1000 уникав в день, це одне питання. Ну а якщо взяти простих смертних? А якщо ще врахувати, що зараз на цьому виді заробітку намагаються заробити тисячі, якщо не мільйони людей? Це-ж блін яка конкуренція? Загалом, обзавестися купою рефералів, та ще й хороших рефералів, це стає вже з області фантастики.

Можна звичайно і купувати рефералів і таке інше. Але тут вже потрібні гроші, хороші гроші. Можна звичайно починати і з копійок. Але це тільки здається, що почнете з копійок, а потім підніміться. Нічого подібного. Стратегія покупки рефералів окупається дуже довго. Адже тільки один із сотні залишиться працювати і тільки один з тисячі, можливо буде працювати добре. А скільки йому треба добре працювати, щоб окупити тисячу пішли? Ось в тому-то і питання.

Плюс до цього, все ж люди. Кому-то просто набридне працювати, хтось змінить профіль, хтось почне свій бізнес і т.д. Ось і виходить, що постійно добре працюють рефералів ви ні знайдете ніколи. А значить вам не можна буде ніколи припиняти пошук, або покупку рефералів. Загалом, ні про яке пасивному вигляді заробітку, тут не може бути й мови. Це просто міф.

І це стосується не тільки реферальних систем. Це стосується і інших видів пасивного заробітку. До пасивних видів заробітку зараховують і створення сайту і роботу на файлообмінниках і різний автосерфинг і т.д. Але ж по суті, якщо сайт перестанеш розвивати і просувати, то він поступово перестане приносити і прибуток. Якщо перестанеш постійно заливати і рекламувати файли, то поступово кількість завантаженого знижується, ну і звичайно ваші прибутку на файлообмінниках теж. Теж саме стосується і серфінгу і т.д. У будь-яких видах заробітку треба працювати, інакше фіг заробиш.

Тут звичайно можна говорити про відносну пасивності того, чи іншого виду заробітку. Наприклад у вас є сайт. Якщо ви перестанете їм займатися, то поступово прибуток впаде. Може вона буде падати рік, може два, а може і за місяць звалитися, це вже все залежить від ваших методів просування, оптимізації і т.д. Але суть в тому, що прибуток з сайту відразу не впаде, якщо тільки він під фільтри не піде. Але навіть і в цьому випадку, хоч і маленьку, але прибуток він буде приносити. Теж саме і з реферальним системами, файлообмінниках і т.д.

А є і просто робота. Працюєш роботу, тобі платять. Чи не працюєш роботу, тобі не платять. Ось в цьому плані звичайно краще ті види заробітку, які вважаються пасивними. Там можна хоча-б у відпустку піти. Так, так, і відпустку цей буде оплачувана. Адже сайт продовжить працювати, реферали теж, файли продовжать скачиваться і т.д.

Головна помилка

А наша головна помилка, це наше ставлення до пасивного виду заробітку. Адже ми вважаємо, що раз пасивний, це означає щось типу легких грошей. Ні це не так. Пасивний вид заробітку, це такий-же вид заробітку як і всі інші і тут теж треба постійно працювати.

Але на превеликий жаль, завдяки постійній рекламі, що пасивний вид заробітку це круто, що встромив ноги в стелю а гроші капають і т.д. Ось завдяки цій рекламі, ми стали чекати легких грошей, але ж їх не буває. Інтернет, це зла пародія на життя в цьому плані.

По-перше, тут купа шахраїв, які тільки і чекають шукачів легких грошей. І якщо в житті ви можете поскаржитися, подати в суд, набити обличчя на худий кінець, то в інтернеті ви цього зробити не зможете. Тому тут буквально процвітають всі відомі людині види крадіжки і шахрайства.

По-друге, в інтернеті жорстка конкуренція. Адже тут можуть заробляти всі кому не лінь. І якщо в житті ми якось обмежені нашим місцем розташування, фізичними можливостями тощо, то в інтернеті цього немає. Ви, перебуваючи на північному полюсі і сидячи в інвалідному кріслі, можете з успіхом працювати на дядю Ваню, що знаходиться на південному А завдяки тому, що зараз рекламують заробіток в інтернеті, особливо пасивний вид заробітку. Те самі розумієте, мисливців зашибісь грошенят тут як грязі.

І ось в таких жорстких умовах, ми і йдемо на заробітки в інтернет, з думками про легкі гроші, про пасивних видах заробітку і т.д., коли насправді, тут за копійку глотку перегризуть.

Ось бачите, тут сам принцип початку роботи неправильний. Треба налаштовуватися на важку роботу, на жорстку конкуренцію, в загальному на повну жопу, в прямому сенсі цього слова. А ми все в хмарах літаємо, шукаємо обіцяних легких грошей і т.д. Ось вона і головна помилка.

Загалом, все в цьому світі відносно. Пасивний вид заробітку звичайно існує, але щодо пасивний. Можна буде звичайно і в відпустку змотатися і таке інше. Але просто не будемо забувати про слово “щодо” і все у нас буде пучком.

Ссылка на основную публикацию