Партнерська програма ADVERTUR – Релевантна реклама.

Якщо веб-майстер розглядає цікаві Popup і clickunder партнерки для заробітку на сайті, то варто зупинити свою увагу на ADVERTUR. Ця партнерська програма утворилася в 2014 році за допомогою вельми популярною компанії Profit-Partner, є ЦОП Яндекса.

Веб – Майстрам сайтів пропонується скористатися перевагами реклами RTB. Йдеться про програмованих аукціонах в мережі з релевантними рекламними оголошеннями.

Основні вимоги:

ADVERTUR вимагає, щоб майданчики розташовувалися на платному хостингу. Що стосується унікальних відвідувачів, то їх кількість має перевищувати 250 користувачів на добу. Ресурс необхідно підключити до лічильника статистики, а потім відкрити до нього доступ.

Як почати заробляти:

Слід пройти звичайну процедуру реєстрації. Якщо сайт підходить під всі вимоги ADVERTUR, то можна сміливо підключати свій ресурс до системи. Потім необхідно розмістити код партнерської програми. Наступний крок – настройка рекламних блоків.

Мережа ADVERTUR дозволяє використовувати різноманітні формати реклами.

В основному це банери таких розмірів: 160 на 600, 728 на 90, 300 на 250, 240 на 400, 468 на 60.

Також можна використовувати формат RichMedia. Більш того, з кожним місяцем форматів реклами стає все більше. Тізерний блок дозволяється встановлювати в будь-якому місці сайту.

Принцип заробітку:

Кожен веб-майстер зможе розраховувати на заробіток з ADVERTUR завдяки кліках користувачів по рекламі. Партнери використовує аукціонну систему моментального підбору реклами (RTB).

Тому оголошення буквально підлаштовуються під конкретного користувача, що автоматично збільшує ефективність рекламного блоку. Враховується не тільки таргетинг, а й особисті переваги, а також конкретний браузер.

Завдяки цьому істотно збільшується конверсія, а значить і дохід власника майданчика.

виплати:

ADVERTUR виробляє виплати досить рідко – один раз на місяць. Налаштувати цей параметр можна у відповідній вкладці.

Пропонується включити автоматичний переклад грошей, а також обмежити виведення коштів, якщо сума менше бажаної.

Гроші виводяться за допомогою сервісів ePay Service, WebMoney, QIWI, Яндекс Гроші. Мінімальний поріг виплати – 10-15 гривень.

Плюси ADVERTUR:

  • Реклама RTB з можливістю великого заробітку.
  • Гнучкі формати реклами.
  • Зручна настройка заглушок.
  • Релевантні оголошення.
  • Консультація служби підтримки.

Мінуси ADVERTUR:

  • Нечасті висновки зароблених коштів.
  • Трафік викуповується в повному обсязі.
Ссылка на основную публикацию