Пароль для флешки, як його поставити?

Доброго часу доби! Сьогодні ми розглянемо один з методів захисту флеш-носіїв. Кожному з нас знайома ситуація, коли матеріали на флешці є важливими і особистими для його власника і в цей момент постає питання, а як же захистити цю інформацію від третіх осіб? Саме про це я хочу розповісти вам сьогодні.

Як вам уже відомо в Windows 7 є технологія Bitlocker, яка дозволяє нам встановити захисний код для читання флешки. Що б було зрозуміліше, давайте розглянемо конкретний приклад: ситуація така – потрібно захистити кодом доступу свою флешку. Це означає, що коли будь-яка людина захоче підключити флешку до комп’ютера, система буде запитувати код-пароль, для подальшого читання, роботи з даними флеш-носія.

Першим що потрібно зробити після того як ви вставите флешку в комп’ютер – натиснути правою кнопкою миші на ярлик диска флешки і у випадаючому меню натиснути «Включити Bitlocker».

Відкриється діалогове вікно «Шифрування диска Bitlocker», там потрібно буде поставити галочку перед написом: «Використовувати пароль для зняття блокування флеш – диска». Далі треба придумати пароль для флешки і додати його в поле для пароля, обов’язково запам’ятайте його!

Потім, після введення пароля, натискайте кнопку «Далі». У новому віконці програма Bitlocker запропонує зробити вам ключ відновлення пароля для своєї флешки, якщо ви раптом забудете його. Для цього існує 2 варіанти створення ключа: перший -зберегти код відновлення в файлі, другий – надрукувати даний код.

Тут ви робите на свій розсуд, як буде зручно особисто для вас! Якщо ж ви вирішили зберегти код у файлі, неодмінно запам’ятайте в який саме папці ви його зберегли, а точніше положення цієї теки.

Моя особиста рекомендація все-таки роздрукувати код і зберегти його в надійному місці. Після всіх цих дій вам залишається запросити процес шифрування даних.

Чекаємо …

Чекаємо …

і ще трохи …

Ось таким нескладним алгоритмом дій ви зможете захистити ваші дані на флешці. Після закінчення процесу спробуйте знову вставити флеш-носій в комп’ютер і відразу побачите віконце, в якому програма запитає пароль. Для зручності ви можете поставити галочку навпроти напису <<Надалі автоматично знімати блокування з цього комп’ютера>>, Це зроблено для вашої зручності, що б на вашому комп’ютері флешка працювала без пароля.

Сподіваюся цей урок був вам корисний, нічого складного тут немає, і кожен користувач легко зможе відтворити алгоритм шифрування даних на флешці. Всього доброго і до нових зустрічей!

Ссылка на основную публикацию