Параметри безпеки Windows. Система безпеки Windows

Включення безпеки windows

Багато користувачів персональних комп’ютерів задумаються над тим, а чи варто включати безпеку windows? Дуже зручно і спокусливо, коли система не обтяжує людини додатковими діями і не вимагає їх постійного підтвердження. Встановлені антивіруси знижують загальну швидкодію. А перехід між обліковими записами займає час. Очікування відгуку додатків гостро відчувається при роботі на ПК. Воно може викликати сильне роздратування.

Зручне використання знаходиться в протиріччі з безпекою. Однак відновлення корисної або цінної інформації може виявитися дорогою процедурою.

Уявіть, що ви втратили праці багатомісячної роботи і не здатні задовольнити умови договору з замовником. В такому випадку наслідки можуть виявитися вкрай неприємними. Звідси виникає висновок: а чи варта шкурка вичинки?

Крім втрати робочих процесів, доступною для інших може стати конфіденційна чи особиста інформація: платіжні дані, повідомлення в чатах і соціальних мережах.

параметри безпеки з лишком окупаються, якщо взяти до уваги, що відновлення системи після збою займе набагато більше часу, ніж очікування відгуку при запуску програми.

Забороняється відключати автоматичне оновлення і параметри безпеки

Немає системи, в якій відсутні вразливі місця. Їх важко виявити відразу після її установки. Неприємності можуть виникнути при тривалій роботі за комп’ютером. З метою убезпечити користувача, Microsoft виконує безперервну розробку патчів для свого дітища.

Нехтування регулярними оновленнями може викликати крах системи. Варто свідомо використовувати програмні рішення, розроблені провідними системщиками компанії.

Тепер потрібно перевірити і при необхідності включити безпеку windows. Для цього відкрийте панель управління, і запустіть Брандмауер.

Параметри безпеки Windows повинні відповідати зазначеним на зображенні.

Тут пройдіть по посиланню «Включення і відключення брандмауера Windows».

Наведіть в повну відповідність параметри повідомлень.

щоб поліпшити параметри безпеки, необхідно перевірити настройки UAC (контролю облікових записів). Деяких користувачів дратує робота цієї опції через регулярно вискакує вікна. Але не варто нехтувати цією можливістю. UAC – це остання лінія оборони вашого комп’ютера, яка обов’язково попередить про можливе зараження запускається об’єкта.

На панелі управління запустіть «Центр підтримки».

У вікні, перейдіть за посиланням «Зміна параметрів контролю облікових записів».

Перемістіть повзунок у положення, вказане на зображенні.

Використання функції віртуалізації


Процес віртуалізації додатково убезпечить вашу систему. Він дозволяє запускати на фізичній машині кілька віртуальних. Ви можете працювати в них. А при відмові системи легко і швидко відновити її первісного стану, використовуючи образи-клони. Ця особливість також дозволяє переносити ці образи з однієї системи в іншу, і там працювати з ними.

Не пропустіть нові статті

Створення резервних копій файлу VHD (Virtual Hard Disk) робить віртуальну машину кроссплатформенной. Її можна запустити і виконати на будь-якій операційній системі, відновити після аварійної ситуації, розширити додатковими додатками. При цьому вісь, встановлена ​​на реальному комп’ютері, буде залишатися без змін.

При певних налаштуваннях програми ви можете навіть не помітити, що відбулася відмова системи.

Існує безліч програм для реалізації віртуальних машин, але найбільш популярною є VirtualBox від корпорації Oracle.

Вона здатна емулювати роботу комп’ютера на ОС:

– Microsoft Windows;
– Linux;
– FreeBSD;
– Mac OS X;
– Solaris / OpenSolaris;
– ReactOS;
– DOS.Конечно, для ігроманів та людей, що працюють з якісною графікою, це рішення не підійде. Віртуальна машина не підтримує високих характеристик відеопроцессов, тому, що ділить ресурси з реальною системою.

Використання твиков

Твіко є різні хитрощі, спрямовані на поліпшення продуктивності. Найбільш часто виконується очищення від зайвих функцій.

Твіко проводиться настройка реєстру, яка, наприклад, вимикає спливання повідомлень. Ними ж можна налаштувати режим, що зводить все ярлички панелі управління в одну папку. Досвідчені користувачі застосовують такий підхід для прискорення доступу до ключів системи.

Різноманітність твиков заслуговує на особливу увагу, але не варто ними захоплюватися, так як вони здатні порушити роботу осі. Якщо користувач відчуває в собі наявність хоча б середніх пізнань в настройках, тоді – будь ласка. Інакше, доведеться встановлювати заново windows.

Для недосвідчених користувачів підійде використання спеціалізованих програм, які скасовують ключі реєстру. Одна з найбільш стабільних і безпечних – GIGA Tweaker. Для її завантаження найкраще використовувати офіційний сайт.

Її розробка спрямована на підтримку нових версій осей. Для ХР вона не призначена. Нею налаштовують різні системні параметри, сукупно дають велику продуктивність, але відключають деякі візуальні ефекти.

Після її застосування комп’ютер почне більш швидко працювати і ви відчуєте стабільність. Хоч і незначно, але зменшитися витрата електроенергії через зниження навантаження на апаратну частину.

Використання антивірусного ПО

Використання антивірусного ПО – це серйозний крок по збільшенню безпеки операційки. Цей вид додатків здатний надати різні заходи захисту. Вони забезпечать вас від шкідливого ПО, яке може потрапити на машину з флеш-носіїв, USB-дисководів і мережі інтернету. Але для початку постарайтеся відключити автозапуск знімних пристроїв.

Кращим варіантом буде придбання повноцінного захисника, що підтримує регулярні оновлення. Але немає гострої необхідності його. У мережі можна скачати безкоштовні програми зі своєчасним оновленням. Працювати вони будуть не гірше платній версії.

Приклади безкоштовного антивірусного ПО:

● Avg;

● Avast;

● Comodo;

● Dr.Web.

Більшість з цих додатків знаходить шкідливі об’єкти і успішно бореться з ними.

Троянські або програми для шахрайства можуть потрапити на машину з сайтів, на яких використовується JavaScript. Тому бажано, щоб антивирусник містив мережевий екран.

Наявність його або відсутність є особистою справою кожного. Тільки користувач, який розуміє призначення свого комп’ютера, може привести аргументи на користь його використання.

Ссылка на основную публикацию