Панель управління в Windows 10 де вона знаходиться що може

У десятій версії ОС застосовані нові методи управління процесами через плиткове меню, але в панель управління в Windows 10 також вбудовані важливі для роботи функції.

Панель управління в Windows 10

Відмінність від попередніх збірок полягає в застосуванні концепції дизайну «Metro» до інтерфейсу Віндовс. Меню в ньому складається з плиток, яким можна задавати різні параметри, такі як розмір, колір.

Кожній плитці відповідає певний додаток, яке активується при натисканні на неї.

Даний формат був випробуваний на портативних версіях для планшетів і смартфонів і зарекомендував себе з хорошого боку. При спробі впровадити подібну схему на персональних комп’ютерах для десяток компанія зіткнулася з різко негативним ставленням користувачів до такого виду інтерфейсу. Всі звичні функції поміняли своє розташування і виконання простих дій стало пов’язане з осоружному пошуком потрібної кнопки. Та ж доля спіткала і панель управління на Windows 10, яку людина без спеціальної підготовки просто не може знайти. Погіршує ситуацію той факт, що на багато комп’ютерів Windows 10 встановилася примусово у вигляді оновлення. Спробуємо розібратися, як знайти панель управління в Windows 10, а також спростити до неї наступний доступ.

Способи підключення:

  1. Найпростіший варіант, як відкрити панель управління в Windows 10 – викликати контекстне меню натисненням правою кнопкою миші на значок «Пуск». У списку потрібно вибрати відповідний пункт.
  2. Можна також відкрити панель управління Windows 10 натисканням на зображення лупи на робочому столі. У вікні «Пошук» ввести слово «панель». Система автоматично видасть потрібний пункт в розділі «Програми».
  3. Третій спосіб як зайти в панель управління Windows 10 – використовувати рубрикатор в меню пуск і зайти в розділ «Службові». Правим клацанням можна викликати контекстне меню, щоб закріпити ярлик на панелі завдань. Після цього стане можливим заходити з робочого столу одним кліком миші. Таким чином, можна буде відкривати настройки і не робити зайвих дій.
  4. Можливий також варіант, де панель управління в Windows 10 закріплена у вигляді ярлика на робочому столі користувача. Для цього потрібно поставити галку в вікні «Параметри піктограм на робочому столі».
  5. Для виклику комбінацією клавіш потрібно у властивостях ярлика заповнити поле «Швидкий виклик». Це дозволить як відкрити панель управління Windows, так і взаємодіяти з її елементами.

Оптимізація зовнішнього вигляду

Крім зміни доступу в Windows 10, де панель управління є основним способом взаємодії з компонентами операційної системи, правок зазнав структури відображуваних елементів. Тепер користувач бачить не всі об’єкти, а тільки статистично найбільш затребувані. Багато хто дивується, де знаходиться та чи інша функція. Щоб показати всі елементи, потрібно в відкрився список включити «Значки» в якості відображення інформації.

Ссылка на основную публикацию