Панель управління на Робочому столі і режим Бога

Як вивести панель управління на робочому столі? Дійсно, іноді дуже дратує весь той шлях, який доводиться проходити, щоб дістатися до Панелі управління комп’ютера. Від новачків, заховати її куди подалі, це виправдано. Багато від незнання і різноманітності красивих іконок можуть таке накоїти, що «мама не горюй». Знаємо, самі такими були. Але коли людина вже досить добре знає комп’ютер, або принаймні знає куди лізти можна, а куди не можна, можна було б розташувати Панель управління і ближче. Робочий стіл, було б саме, то. У Windows7 така можливість з’явилася. І не тільки така. Можна навіть створити режим Бога, і відчути себе всесильним. Якщо ви любите колупатися в налаштуваннях свого або чужого комп’ютера, і не боїтеся експериментувати, то ця стаття для вас.

Як вивести панель управління на робочому столі?

Зробити це набагато легше, ніж ви думаєте.

Клацніть правою кнопкою миші на вільному від ярликів Робочого столу місці, і в випадаючому списку виберіть саму нижню запис персоналізація.

У новому вікні з лівого боку перейдіть за посиланням Зміна значків робочого столу.

У вікні Параметри піктограм на робочому столі встановіть галочку навпроти запису Панель управління, і натисніть кнопку ОК.

Після всіх цих маніпуляцій у вас на робочому столі з’явитися нова іконка блакитного кольору під назвою Панель управління.

Відкриваєте цю папку і перед вами всі налаштування панелі управління.

Тепер переходимо до найцікавішого.

Режим Бога

Чому його так прозвали, ви зараз побачите самі.

Створіть на робочому столі нову папку. Для цього також клікніть по Робочому столу правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт створитипапку.

Перейменуйте її так, як у мене написано нижче:

GodMode. {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

Краще скопіюйте цей напис і вставте її в назву папки. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по напису папки, приберіть її назву, і знову клікніть, але вже правою кнопкою миші прямо в рамочці назви папки. У випадаючому списку виберіть пункт вставити, і натисніть на клавіатурі велику кнопку Enter.

Після перейменування папки вона набуде вигляду такого ж значка, як і у панелі управління, але всередині її будуть зовсім інші настройки. Багатьох з них в Панелі управління ніколи не буває.

Першу частину назви папки (BOG – до точки) ви можете перейменувати по-своєму, але бажано на латиниці. Другу частину, разом з точкою, ні в якому разі не перейменовувати. Це розширення файлу. Його міняти не можна!

P.S. Цей же метод підходить і для Windows 8/10.

Відеоролик Як вивести панель управління на робочому столі і створити режим Бога: 

Успіхів! З Вами була – Людмила

Ссылка на основную публикацию