Панель швидкого доступу Windows

Добрий день всім друзям блогу

Сьогодні ви дізнаєтеся історичний початок про панелі швидкого доступу Windows, для чого вона потрібна, як її можна створити в сучасних ОС Windows.

Перш ніж почати статтю хочу подякувати автора тому як писав її не я, а для мого блогу мій колишній однокласник і друг Матвєєв Вадим Олександрович який живе в м Астрахані і є відомим блогером в місті.

Вадим Олександрович складається в спілці письменників і має в своєму арсеналі ряд творів, також їм написано сотні статей в журнали і газети.

Ця людина не легкої долі, яка обійшлася з ним дуже жорстоко, але він продовжує жити і радіти життю приносити користь суспільству хоч йому це, напевно, дуже нелегко.

Я взяв право досить сильно змінити оригінал статті щоб підігнати її під певні правила сеооптімізаціі і пошукові машини.

Дивіться, що з цього вийшло. До речі підписуйтесь або просто заходите в гості до автора на його Інстаграм.

Панель швидкого запуску Windows

Деякі з прихильників ОСWindows відрізняються консервативним підходом до зовнішнього оформлення. Наприклад, користувачі Windows 7 часом відкидають не тільки ефекти, для підвищення продуктивності системи, але і сам робочий стіл Windows Aero, вважаючи за краще класичне оформлення Windows XP.

Розчаруванням для них стало і відсутність в Windows 7, 8 і 10 панелі швидкого доступу, яка значно полегшувала запуск встановлених додатків.

У перерахованих операційних системах ярлики для швидкого запуску розташовуються в новій панелі інструментів. І, за великим рахунком, це все ж не можна назвати недоліком. Просто, як говорилося вище, ряд користувачів схильні працювати в звичному середовищі.

До того деякі маніпуляції легко дозволяє повернути звичайний інструмент на своє місце.
*****

Варто зауважити, що і панель завдань деякі користувачі вважають за краще розміщувати не по горизонталі внизу екрану, а праворуч по вертикалі.

Спочатку, в ті роки, коли у більшості користувачів переважали монітори з діагоналлю екрана 15 ”, вони пояснювали подібне тим, що це збільшує площу відкритої сторінки по вертикалі.

В даний час, коли діагоналі екрану моніторів мають значні розміри, розміщення панелі задач по вертикалі монітора пояснюється тим, що численні відкриті сторінки зручно розташовуються стопкою, дозволяючи з легкістю визначити, скільки і якої документ необхідно вибрати з цього нагромадження.

До того ж подібна конфігурація полегшує користування і панеллю швидкого запуску, ніж в тому випадку, тоді, коли відкриті сторінки зім’яті в стандартному горизонтальному вигляді.

Необхідно враховувати, що ці твердження носять суб’єктивний характер, і склалися на основі особистого досвіду.
*****
Повертаючись до теми реанімації Панелі швидкого запуску в Windows 7,8,10 повідомляємо, що для її установки виконаємо кілька простих дій:
Навівши курсор мишки на панель задач і зробивши клік ПКМ по вільному простору від значків або по стрілці, поверненою вгору знаходиться в правій частині так званий системний трей.

Знімаємо чебокс з завдання Закріпити панель завдань.

Виберемо вкладку Панелі.

Створити панель інструментів.

Діалоговому вікні створення нової панелі інструментів вводимо в поле Папка зазначений рядок (не забуваючи натиснути кнопку вибір папки):

% Userprofile% \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Internet Explorer \ Quick Launch

Знімаємо чебокси з функцій Показувати підписи і Показувати заголовок ставимо галочку на функції Вид – Дрібні значки для цього наводимо курсор на що з’явився роздільник створеної панелі швидкого запуску Quick Launch, тиснемо ПКМ.

Використовуючи роздільники, затиснувши ЛКМ перетягуємо Панель швидкого запуску на належне місце вліво на свій розсуд у міру її стискання.

Ось так має приблизно вийти дуже зручна штука розвантажить вашу панель задач від безлічі відкритих і закріплених додатків, що додасть зручність при роботі.

Стрілочками вгору-вниз здійснюється гортання іконок додатків.
Також ще ми отримали дві кнопки-іконки:

Згорнути всі вікна

. Перемикання між вікнами

Якщо вони не потрібні, то від них можна позбутися для цього натискаємо ЛКМ по кожній з кнопок і вибираємо пункт Видалити.

На цьому дана стаття закінчена, до нових зустрічей!

Дивимося відео про 10 найжахливіших транспортних катастроф набрало за півроку більше 5 000 000 переглядів!

Ссылка на основную публикацию