В попередніх оглядах ми вже говорили про те, що є маса зручних і функціональних способів дивитися фільми в форматах mp4, avi і mkv на пристроях під управлінням iOS -,, iPod. Сьогодні ми познайомимо вас з двома простими способами, які мають велику кількість переваг. Ми розглянемо їх обидва і в пі

Що таке AVPlayer

Кращий плеєр, який дає найбільш широку підтримку різних форматів і типів відео, в тому числі avi і mkv, це програма AVPlayer для iOS, яку ви можете скачати в магазині App Store. Для відтворення відео avi вам також зовсім необов’язково використовувати конвертери начебто Aleesoft Free ipad Video Converter. Щодо своїх аналогів, AVPlayer виділяється тим, що дивитися фільми зручніше за рахунок наявності великого вибору способів роботи з файлами.

Основні можливості AVPlayer

  • Для того щоб дивитися фільми, серіали і будь-яке інше відео avi або mkv на iOS за допомогою цього плеєра, вам не потрібно вдаватися до складних процесів синхронізації в iTunes. Завантажувати відео ви можете з комп’ютера за допомогою кабелю, по бездротовій мережі Wi-Fi, з ваших персональних хмарних сховищ або навіть безпосередньо відтворювати з інтернету, маючи пряме посилання на відео avi.

Файли, які ви завантажили в пам’ять плеєра на вашому iPhone або iPad, ви можете перейменовувати, сортувати по папках і видаляти переглянуті прямо з меню програми. У налаштуваннях ви можете задати персональні параметри для відтворення фільмів avi і відображення тих чи інших елементів. Підтримка і правильна настройка управління жестами допоможе зробити перегляд відео на iPhone максимально зручним.

Під час відтворення відео вам будуть доступні перемотування, включення і відключення субтитрів, в разі якщо вони були попередньо прикріплені до вихідного відео, регулювання швидкості відтворення і зміна формату зображення на екрані.

Як завантажити відео в AVPlayer

з iTunes

Для завантаження відео в пам’ять плеєра ви можете скористатися комп’ютером, кабелем USB і програмою iTunes. Підключивши ваш iPhone або інший гаджет на iOS до комп’ютера за допомогою кабелю, запустіть iTunes і відкрийте вкладку управління вашим пристроєм.

У пункті Програми, там, де ви зазвичай керуєте установкою додатків, знайдіть меню Загальні файли і виберіть в ньому AVPlayer. У правій частині екрана ви побачите вікно Документи AVPlayer, куди вам і потрібно завантажити ваші відео простим перетягуванням. По завершенні завантаження фільмів в плеєр, стежити за якою можна у верхній частині вікна iTunes, ви можете розірвати з’єднання з комп’ютера і, запустивши додаток, почати дивитися відео.

Через Веб-браузер на комп’ютері

Якщо у вас немає бажання вдаватися до допомоги iTunes і кабелів, але при цьому і комп’ютер і iPad підключені до мережі Wi-Fi, ви можете скористатися вбудованою в відеоплеєр AVPlayer функцією Wi-Fi Transfer. Для цього запустіть плеєр в вашому iPhone / iPad і виберіть пункт Wi-Fi Transfer. У меню, виберіть HTTP Server і нічого не змінюючи і не вписуючи в налаштування з’єднання, натисніть кнопу Start.

Після цього ви побачите інструкцію і адресу, за якою вам потрібно перейти в будь-якому інтернет-браузері на вашому комп’ютері. За цією адресою відкриється просте меню, що складається з двох кнопок: Одна з них відкриває провідник, щоб ви могли вибрати відео з пам’яті вашого комп’ютера, друга почне завантажувати обраного файлу в пам’ять вашого iPhone або іншого гаджета. Після закінчення завантаження, можете закрити меню і почати дивитися фільм або повторити процедуру, щоб завантажити ще кілька файлів.

З Інтернету

У відеоплеєрі AVPlayer присутня можливість завантаження фільмів безпосередньо з інтернету. Для такого завантаження вам буде потрібно відкрити меню Wi-Fi Transfer і в пункті Streaming URL ввести адресу відеофайлу. Варто зауважити, що зайти на сайт таким чином не вийде. Тому посилання, вписуваний в адресний рядок цього меню повинна бути прямою, тобто в її кінці повинно міститися ім’я того файлу, який ви збираєтеся завантажити в плеєр, інакше програма нічого не зможе зробити і видасть вам повідомлення про помилку.

З хмарних сховищ

Якщо у вас є акаунти в сервісах хмарного зберігання файлів Dropbox і Google Drive, і там зберігається жодних відео або фільми в форматах avi або mkv, то ви можете завантажити їх прямо в відеоплеєр на своє iOS-пристрій. Для цього в меню Wi-Fi Transfer виберіть відповідний пункт і при необхідності пройдіть авторизацію, використовуючи свій логін і пароль Dropbox або Google. Після цього ви побачите повний список файлів і папок, що містяться в вашому сховище, і зможете завантажити їх в пам’ять вашого гаджета iOS – iPhone або iPad.

Для чого потрібен Aleesoft Free ipad Video Converter

Завантаживши безкоштовний Aleesoft Free ipad Video Converter на офіційному сайті, ви зможете легко конвертувати ваші відео в сумісні формати. Aleesoft Free ipad Video Converter кращий варіант для швидкої і якісної конвертації. У ньому містяться готові настройки для всіх iOS-пристроїв.Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию