Ряд сайтів в Інтернеті містять так звані веб-канали або RSS-канали. Веб-канали – це посилання на різні статті, новини, анонси, представлені у вигляді заголовків і коротких описів даних ресурсів. Слід зазначити, що не всі сайти містять веб-канали. Якщо на сайті, на якому в даний момент ви знаходи

 1. Перейдіть на веб-сайт, на якому доступні веб-канали, наприклад, освітлення магазинів. Чи стане активною кнопка Перегляд веб-каналів на цій сторінці (View feeds on this page), розташована на панелі інструментів вікна браузера.
 2. Натисніть кнопку Перегляд веб-каналів на цій сторінці (View feeds on this page). В результаті буде здійснено перехід на сторінку веб-каналів.
 3. На сторінці веб-каналу клацніть на посиланні Підписатися на цей веб-канал (Subscribe to this feed), розташованої у верхній частині відкритої сторінки. На екрані з’явиться діалогове вікно Підписка на
  веб-канал (Subscribe to this feed).
 4. В поле Ім’я (Name) діалогового вікна вкажіть ім’я веб-каналу або залиште запропоноване за замовчуванням. За замовчуванням пропонується ім’я завантаженої веб-сторінки.
 5. Якщо ви хочете додати кнопку для швидкого переходу до даного веб-каналу на панель уподобань (Favorites), встановіть прапорець Додати на панель обраного (Add to Favorites Bar).
 6. Натисніть кнопку Підписатися (Subscribe), щоб застосувати зміни і закрити діалогове вікно Підписка на веб-канал (Subscribe to this feed).
 7. Щоб швидко перейти до раніше підписаної веб-каналу, слід натиснути кнопку Вибране (Favorites) на панелі інструментів Internet Explorer. З’явиться панель Вибране (Favorites).
 8. На панелі, що з’явилася перейдіть на вкладку Веб-канали (Feeds) і в наявному списку клацніть на назві потрібного веб-каналу.

Якщо вміст будь-якого веб-каналу оновлюється, його назву в списку Веб-канали (Feeds) і на кнопці на панелі інструментів (якщо така створена) виділяється напівжирним шрифтом.

Як в Internet Explorer налаштувати інтервал оновлення веб-каналів

За замовчуванням програма Internet Explorer перевіряє наявність оновлень на веб-каналах автоматично, і робить це із заданою за замовчуванням періодичністю. Ви можете змінити періодичність оновлення веб-каналів.

 1. Натисніть кнопку Вибране (Favorites) на панелі інструментів Internet Explorer. З’явиться панель обраного.
 2. На панелі обраного перейдіть на вкладку Веб-канали (Feeds).
 3. Клацніть правою кнопкою миші на імені веб-каналу в списку вкладки Веб-канали (Feeds). З’явиться контекстне меню.
 4. У контекстному меню виберіть команду Властивості (Properties). На екрані з’явиться діалогове вікно Властивості веб-каналу (Feed Properties).
 5. У діалоговому вікні Властивості веб-каналу (Feed Properties) в групі Розклад поновлення (Update schedule) виберіть перемикач Використовувати особливу розклад (Use custom schedule).
 6. У списку, що Частота (Frequency) виберіть періодичність оновлення веб-каналу (від 15 хвилин до 1 тижня).
 7. Натисніть кнопку ОК, щоб застосувати зміни і закрити діалогове вікно Властивості веб-каналу (Feed Properties). Частота оновлення веб-каналу буде змінена.

Для кожного веб-каналу можна встановити індивідуальний розклад оновлення. Таким чином, один веб-канал може оновлюватися кожні півгодини, інший – кожен день, третій – раз в тиждень і т. Д.

Ссылка на основную публикацию