П’ять нових ігор в Steam, які ви могли пропустити

Щодня в стиме з’являється близько десятка нових ігор різних жанрів. Зрозуміло, простежити за всім цим потоком релізів просто фізично неможливо і в результаті серед великої кількості пересічних одноразових продуктів часто губляться з виду дійсно шедевральні речі. Щоб допомогти вам уникнути цього, ми склали невелику добірку свіжих ігрових новинок, на які варто звернути увагу.

Bannermen

Дата релізу: 22, лютого;

Bannermen – це стратегічна гра в реальному часі з «напів-фентезійних» середньовічним оточенням. Головний герой, лорд Берріан, повинен подорожувати по величезних земель країни Вальтор, щоб відновити порядок після нищівної військової поразки. Геймплей Bannermen типовий для стратегій реального часу і напевно припаде до душі шанувальникам старого Warcraft. У грі існує користувача кампанія і сутички з ІІ, але також підтримується повноцінний мультиплеєр.

Hell Warders

Дата релізу 21 лютого;

Гра в жанрі Tower Defense, що є за сумісництвом рольовим екшеном з виглядом від третьої особи. Занурюючись в фентезійний сеттінг світу Hell Warders, гравець може вибрати один з трьох різних класів персонажів: лицаря, мага або лучника. Кооперативний режим передбачає одночасне участь чотирьох гравців, таким чином можна грати по мережі з друзями або з підібраними випадковим чином напарниками.

Devotion

Дата релізу: 19 февраля;

Новий психологічний хоррор від тайваньських розробників, які створили Detention. На цей раз гра виконана в повністю тривимірному вигляді з перспективою від першої особи. Головними рисами Devotion є упор на сюжет і заворожуюче моторошна атмосфера, натхненна тайванської культурою епохи 80-х.

W4RR-i / o-RS: Descent

Дата релізу 21 лютого;

W4RR-i / o-RS: Descent важко описати, це дуже оригінальна художня гра, виконана в мінімалістичному візуальному ретро стилі ASCII. Геймплей включає покрокові бої жанру JRPG, а фантастична сюжетна лінія розповідає про далеке майбутнє.

Trident’s Wake

Дата релізу: 22, лютого;

Командний шутер з видом зверху, дія якого відбувається на космічному кораблі “Trident”, що перевозить колоністів для освоєння далекої планети і піддалося по шляху нападу агресивних інопланетян. В ході гри необхідно управляти одним з роботів-вартових, кожен з яких має свої характеристики і набір здібностей. Передбачена можливість прокачування персонажа, а також покупки і кастомізації зброї.

Ссылка на основную публикацию