Остання версія майнкрафт і доповнення до неї

Якщо ви шанувальник майнкрафт, то напевно вже чули про те, що в інтернеті з’явилася доступна для закачування. Відразу обмовимося, інформація про вихід оновленої іграшки кілька передчасна. На даний момент доопрацювання ще не закінчилися, і точної дати релізу ще не відомо. Достеменно можна говорити тільки про те, що вихід призначено на осінь.

Секрет популярності світу майнкрафт

З моменту виходу першої комп’ютерної версії іграшки пройшло кілька років. Але час майже ніяк не позначилося на її популярності у геймерів. Головною причиною такого успіху вважається реалістичність і повна свобода дій гравців. Тут немає чіткого алгоритму гри, тому що кожен сам створює свій світ і грає в ньому. У світі Майна немає одноманітності і рутини, як немає і двох однакових побудованих світів.

Мобільна і комп’ютерна версії

До появи 13-ої версії комп’ютерна гра сильно відрізнялася від мобільного. У «трінашку» ж розробники стали додавати функції доступні як на телефоні, так і на комп’ютері. Однак проект швидко згорнувся, і довгий час ніяких змін з іграшкою не відбувалося. 14-а версія зробила свого роду прорив в області змін і доповнень. Тут функціонал телефонного та комп’ютерної версії повністю зрівнявся. Це дозволило гравцям не відмовляти собі ні в чому, навіть перебуваючи поза домом.

режими гри

Як вже говорилося вище, майнкрафт НЕ створює обмежень у створенні світів і дій гравців. Це якість можна віднести і до ігрових режимів. У Майні можна грати онлайн і без доступу до Мережі, одному, в парі або в групі, з великою кількістю учасників. Соратників по будівництву можна знайти в інтернет-просторі, якщо їх немає серед ваших знайомих.

Як завантажити і встановити

Щоб встановити мобільну версію майнкрафт 0.16.0 потрібно мати відповідну версію Андроїд (хоча б четвірку), Apple або iOS. Якщо телефон відповідає параметрам гри, то вам залишається тільки скористатися одним з ресурсів, де пропонують скачати гру, натиснути на посилання і почати завантаження. Після цього знаходите місце, куди файл був збережений, відкриваєте його, виконуючи вказівки, і починаєте грати. Якщо вам мало основних можливостей гравця, то їх можна доповнити і поліпшити спеціальними модами. Для кожної версії будівництва передбачені свої модулі, тому перед закачуванням дивіться чи відповідають вони встановленої версії.

Ссылка на основную публикацию