Останні перегляди на цьому комп’ютері

Іноді з інтересу, іноді з потреби користувачеві доводиться шукати останні перегляди сайтів або файлів на домашньому комп’ютері. Таким чином можна побачити, чим займаються ваші діти або дружини в комп’ютері, коли вас немає вдома. У цій статті ви зможете знайти найпопулярніші способи відображення попередніх дій на ПК.

Як подивитися останню активність на цьому комп’ютері

Звернемося до простих способів дізнатися дії попереднього користувача пристрою:

 1. Для початку відкрийте вміст кошика Windows. Її вміст може бути дуже корисним.
 2. Зверніть увагу на перші файли в цій папці. Якщо ви їх не видаляли самостійно, то це міг зробити хтось інший. Дистанційні файли містять час переміщення їх в корзину.
 3. Щоб побачити дату видалення, натисніть по файлу правою кнопкою миші (ПКМ) і натисніть «Властивості». У рядку «Видалений» буде знаходиться дата і час переміщення в корзину.

Час переміщення файлу в корзину

Тепер перейдемо до іншого способу. Всі браузери за замовчуванням мають такі настройки, що будь-який файл, який ви завантажуєте з інтернету потрапляє в папку «Завантаження». Вона знаходиться на системному диску.

Якщо не вдаватися в подробиці, то знайти її можна досить швидко:

 1. Натисніть WIN + E для відкриття провідника Windows (незалежно від версії).
 2. Зверніть увагу на бічній стовпець з «деревом» системних папок. Тут буде необхідна папка «Для дорослих» з останніми файлами.
 3. Відкрийте папку і перегляньте її вміст.
 4. Виберіть один з файлів ПКМ і натисніть «Властивості».
 5. Зверніть увагу на блок нижче, де буде знаходиться час редагування файлу, час відкриття і час створення.

Часом створення файлу є саме завантаження його з мережі. Цим способом можна також багато чого довідатися про минулу активності сторонніх осіб на вашому комп’ютері. Ви можете поміняти вид відображення файлів «Завантаження» і побачити ці дати відразу для всіх файлів в ній. Для цього потрібно вгорі праворуч вибрати стрілочку, яка розгортає панель налаштувань папок, і вибрати зліва пункт «Область відомостей». Після цього відобразиться ще одна область у вікні, яка буде містити повну інформацію обраної папки.

Це цікаво: Як очистити історію в Опері.

Як дізнатися недавно запущені програми

Цей спосіб пошуку і перегляду попередньої активності на вашому ПК підійде для всіх версій, окрім Windows XP. З його допомогою ви зможете побачити хто і коли відкривав програми та ігри.

Для цього необхідно:

 1. Відкрити провідник WIN + E і вибрати системний диск (швидше за все це C: \).
 2. Потім ти тут папку «Program Files» і відкрийте її.
 3. У правому верхньому куті знайдіть рядок пошуку і введіть наступної запит «* .exe».

  Пошук файлів програм в папці Program Files

 4. Вгорі натисніть одну з вкладок «Вид» і натисніть праворуч пункт «Поточна вистава» або «Вид стовпців» (залежить від версії ОС).
 5. Натисніть «Додати стовпці» і виберіть внизу цього віконця «Вибрати стовпці».

  Додавання стовпців інформації в папці

 6. У новому невеликому віконці знайдіть пункт «Дата доступу» і поставте на ньому галочку. Після чого виберіть «Ок» внизу вікна.
 7. В основному вікні «Program Files» з’явиться ще один стовпець з датою запуску додатків.

Тут ви зможете побачити, коли було запущено ту чи іншу програму останній раз. Якщо у вас в комп’ютері кілька облікових записів, ви можете навіть дізнатися хто це робив. Для цього потрібно відобразити цей стовпець в настройках, як ви це зробили зараз з датою доступу. Для комп’ютерів, на яких є 64 бітна ОС, потрібно проробити те ж саме з папкою «Program Files (86)». Якщо ви запускали одне з цих додатків в даному сеансі, то, відповідно, тут буде відображатися саме ваше дію з програмою.

Читайте також: Як дізнатися, хто подивитися історію в ВК.

Перегляд журналу Windows на комп’ютері

У журналі операційної системи реєструються багато подій, які відбуваються на комп’ютері. В тому числі, попередні дії на будь-якому ПК.

Щоб відкрити журнал, потрібно:

 1. Натиснути 2 клавіші одночасно WIN + R і ввести в рядок наступну команду «control» або вибрати самостійно в своїй ОС «Панель управління».
 2. Далі виберіть розділ «Адміністрування». Якщо ви не можете знайти потрібний розділ, виберіть вгорі праворуч «Перегляд» і натисніть пункт «Дрібні значки» для перегляду.
 3. Тепер знайдіть в наступному вікні «Службові програми» або «Перегляд подій».
 4. У наступному вікні виберіть «Журнали Windows».

  Журнал Windows

 5. Цей розділ зберігає дані для адміністраторів комп’ютера, але і звичайний користувач може знайти деяку інформацію, яка його цікавить.
 6. У розділі «Безпека» можна побачити час входу в систему і інші дані.

Журнал Windows має переважно технічну інформацію про коди дій, збої і інші події в системі. Головне для нас тут саме час якоїсь події. Якщо ви побачили, що якісь дії відбувалися під час вашої відсутності, можна зробити з цього свої висновки. Цікавою функцією журналу є прив’язка завдання до події. Іншими словами, ви можете налаштувати комп’ютер так, щоб при кожному його включенні ви отримували листа електронною поштою на зазначену адресу.

Зробити це досить просто:

 1. Вам потрібно вибрати правою кнопкою завдання «Вхід в систему» ​​і натиснути «Прив’язати завдання до події».
 2. Відкриється вікно, де потрібно 2 рази натиснути «Далі» і в 3 пункті натиснути на пункт відправки повідомлення.

  Прив’язка завдання до події

 3. Введіть тут свою адресу електронної пошти та заповніть решту полів.
 4. Завершіть налаштування.

Тепер при запуску комп’ютера під час вашої відсутності ви будете повідомлені про це повідомленням на вказаний e-mail.

Рекомендуємо до прочитання: Як відкрити закриту вкладку.

Останні перегляди сайтів в браузері

Ви можете дізнатися, які нові сайти і файли переглядали інші користувачі на вашому комп’ютері за допомогою браузера. Саме цю програму найчастіше запускають, щоб відвідати соціальні мережі, подивитися фільми, товари в інтернет магазинах та інше. Тому, вивчивши його історію, можна зрозуміти досить багато.

Для цього потрібно:

 1. Вибрати браузер, який ви використовуєте на вашому комп’ютері, і запустити його.
 2. Щоб знайти історію, вам потрібно вибрати кнопку «Меню» браузера. В останніх версіях популярних навігаторів ця кнопка виглядає як 3 точки або смужки збоку панелі інструментів.
 3. У браузері Opera кнопка розташована у верхньому кутку зліва у вигляді літери «О».
 4. Тепер вам потрібно знайти в меню пункт «Історія».

  Вікно історії браузера Google Chrome

 5. У деяких браузерах (Firefox) потрібно натиснути додатково на кнопку «Показати весь журнал».

Після цього відкривається вікно з журналом відвідувань сторінок в Інтернеті всіма користувачами, які виходили в мережу саме з нього. Вікно історії містить всю історію роботи браузера. Ви можете вибрати потрібний відрізок часу для відображення інформації відвіданих сайтів. Виберіть історію за сьогодні, за останній тиждень або місяць.

У вкладці «Вид» можна налаштувати відображення додаткових даних у вікні – число відвідувань певних сайтів, час останнього візиту та інше. Ви можете тут здійснювати пошук по сайтам. Для цього введіть потрібний запит в вікні «Пошук по журналу». Для пошуку останніх переглядів на вашому персональному комп’ютері не потрібно підключення до інтернету. Вся інформація знаходиться на жорсткому диску.

Ссылка на основную публикацию