Особистий кабінет Інфоурок – вхід і реєстрація

За 6 років свого існування і розвитку портал “Інфоурок” став найбільшим російським освітнім онлайн-проектом. Серед його щоденних відвідувачів – близько 1,5 млн. Чоловік. В основному це користувачі України, але також є і учасники з Казахстану, України та інших країн. Для того, щоб мати повний доступ до всіх можливостей інтернет-проекту, потрібно зареєструватися на порталі. І в даній статті ми розглянемо, як відкрити особистий кабінет “Інфоурок” – входити і реєструватися, а також інші дії, необхідні для організації повноцінної роботи на сайті.

Що пропонує “Інфоурок”?

Кількість користувачів освітнього інтернет-проекту збільшується з кожним днем. Проект пропонує:

 • учням – взяти участь в масових інтернаціональних олімпіадах і конкурсах і безкоштовно переглянути відеоуроки з шкільних предметів;
 • педагогам – підвищити свій рівень кваліфікації та пройти курси професійної перепідготовки, а також розмістити особисті розробки або методичні матеріали;
 • батькам – взяти участь в цікавих актуальних вебінарах, пройти будь-які курси і поцікавитися, які можливості портал надає їх дітям.

Далі ми розберемо, як пройти процес реєстрації для кожної з категорій користувачів (учнів, педагогів, батьків), щоб отримати повноцінний доступ до цікавлять матеріалами в особистому кабінеті.

Може бути корисним: Uchi.ru вхід на сайт учневі.

Процес реєстрації в проекті “Інфоурок”

З лівого боку сайту є невелика панель “Вхід / Реєстрація”, де для того, щоб увійти на сайт Інфоурок, потрібно вказати свій e-mail і пароль від особистого кабінету (тим, у кого він вже відкритий). Ті користувачі, які вперше відвідують портал, повинні зареєструватися за допомогою спеціальної форми або виконати вхід через соцмережі ВКонтакте, Однокласники, Фейсбук та інші. Зараз за допомогою облікового запису в соціальних мережах можливо увійти або зареєструватися в інтернет-магазині Joom, онлайн-проект Pandao і на інших сайтах.

Розглянемо, як влаштований процес реєстрації для учнів, їх батьків та педагогів. Для того, щоб отримати повноцінний доступ до можливостей сайту в особистому кабінеті, необхідно перейти на вкладку “Реєстрація” в панелі “Вхід / Реєстрація”. На екрані з’явиться спеціальна форма.

Реєстрація в інтернет-проекті

Тут потрібно заповнити поля:

 • Прізвище, ім’я та по батькові.
 • Країна проживання – Україна, Україна, Білорусь, Казахстан чи інші держави.
 • Діючу адресу електронної пошти.
 • Пароль, який необхідно повторити в наступному рядку.
 • Статус – батько (або інший представник), учень (учень, студент і т. Д.) Або педагог (викладач, вчитель та ін.).

Натискаючи на кнопку “Зареєструватися” ти автоматично погоджуєтесь з правилами використання порталу та з розсилкою різних рекламно-інформаційних матеріалів. Якщо в подальшому з яких-небудь причин виникне бажання відмовитися від розсилки, це можна буде зробити, перейшовши за посиланням, що знаходиться в кожному з листів. Після виробництва всіх дій ви побачите повідомлення про успішну реєстрацію та про необхідність підтвердити свій e-mail, активувавши посилання в листі від сайту “Інфоурок”, що прийшов на електронну пошту (особам, які зареєструвалися в якості учнів, цього робити не потрібно).

Подальші дії з налаштування облікового запису для батьків

Після переходу за посиланням з електронного листа з’явиться сторінка з настройками профілю, де вже знаходяться дані, зазначені вами при реєстрації. Їх можна максимально доповнити, але це не є обов’язковим дією. Необхідно тільки вказати місто проживання і свою освітню установу. Якщо ви не працюєте в ОУ, поставте відповідну галочку про це і, якщо бажаєте, напишіть місце роботи. Вся інформація буде розміщена у відкритому доступі, тому вирішуйте самі, що вказувати, а що – ні.

Переключившись на вкладку “Авторизація”, можна змінити пароль для входу на сайт, а в блоці “Видалити сторінку”. Повністю видалити свій аккаунт разом із записами в блогах, фотографіями та іншою інформацією в додаткових розділах.

Що доповнюється в налаштуваннях профілю учня

Учень в налаштуваннях свого профілю Інфоурок обов’язково вибирає зі списку свою освітню установу. У пошуковому рядку досить ввести назву населеного пункту, і з’явиться повна назва ОУ, за яким необхідно клікнути для того, щоб зберегти його в налаштуваннях.

Які доповнення необхідно внести педагогам

Після реєстрації педагоги в особистої інформації вказують займану посаду, наявну категорію або вчений ступінь. Зі списку обирається ОУ і відзначається спеціалізація. Викладач може розповісти про свою професійну діяльність, щоб інші вчителі змогли відразу краще пізнати його.

Що знаходиться в особистому кабінеті сайту “Інфоурок”

Після реєстрації стає доступний функціонал особистого кабінету. У батьків і педагогів аккаунт Infourok.ru ідентичний, в той час як можливості, що надаються учням, обмежені.

Про особистому кабінеті батька / педагога

Педагогу для роботи надаються всі необхідні інструменти:

 • Проведення олімпіад серед своїх учнів – для цього останніх необхідно додати в класи в особистому кабінеті, скачати коди доступу і роздати їх учням разом з інструкцією по використанню.
 • Діяльність в якості репетитора (після заповнення докладної заявки для відображення в каталозі).
 • Використання матеріалів, розроблених іншими педагогами, в розділі “Конструктор тестів”. Представлені завдання можливо залишити без змін або внести бажані коригування.
 • Зручна розробка на сайті робочих програм до підручників, що обирається зі списку.

Особистий кабінет педагога

В “Моїх заявках” педагог зможе пройти курси підвищення кваліфікації, різноманітні тестування, при необхідності підібрати репетитора і подати заявку на публікацію в збірнику “Кращі матеріали”. Усі платні дії здійснюються з балансу особистого гаманця.
Батькам зі свого профілю надаються такі ж можливості, як і викладачам.

Можливості батьківського профілю

Про особистому кабінеті учня

Можливості учня на порталі “Інфоурок” помітно відрізняються від тих, які надаються вчителям і батькам. Учень в своєму кабінеті може брати участь в різних конкурсах і олімпіадах, що проводяться педагогом. Для цього на головній сторінці особистого кабінету необхідно ввести і підтвердити код доступу, отриманий від учителя. Спеціальне поле розташоване в правій частині сайту.

Поле для введення коду доступу до олімпіад

Також в особистому кабінеті відображається участь в різних конкурсах. Після проходження олімпіад і конкурсів підтверджуючі документи будуть розміщені в розділі “Досягнення”. Учень в розділі “Репетитори” може подати заявку на пошук викладача по предмету, знання якої необхідно підтягнути. На відміну від педагогів і батьків, учень не має особистого гаманця на сайті і, відповідно, доступу до платних курсів. Решта матеріали інтернет-проекту “Інфоурок” знаходяться у відкритому доступі.

Можливості учня в своєму особистому кабінеті

висновок

Ми розглянули процес реєстрації і входу для педагогів, учнів та їх батьків, які бажають отримати доступ до можливостей освітнього онлайн-проекту “Інфоурок”. Коротенько торкнулися функціоналу особистого кабінету і побачили, чим відрізняється обліковий запис батька і педагога від профілю учня. Також дізналися, якими необхідними даними необхідно доповнити інформацію про себе.

Ссылка на основную публикацию